X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciazy bol podbrzusza
Odpowiedz

Objawy ciazy bol podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patriszia99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, moja sytuacja: pierwszy dzień ostatniej miesiaczki 6. 11, sex bez zabezpieczenia oczywiście, bo staramy sie o dziecko: 16.11, 20.11, 23.11, 25.11, 27.11.
    1.12 mialam plamienie groche brazowego i dosłownie 2-3 kropelki krwi. Myślałam, ze to początek okresu, ale do dzisiaj nic, a od 2.12 boli mnie podbrzusze i dolna partia plecow jak podczas okresu. Piersi sa normalne, jedynie co to jestem moze troche bardziej zmeczona i nic mi sie nie chce + czesciej chodze do toalety.
    Czy to moga byc objawy ciazy? Plamienie implantacyjne?
    Jutro bede testowac - clearblue digital.

    Paulina12 lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć czy to ciąża czy nie. Test prawdę Ci powie ;)
    Powodzenia! Jeśli będziesz chciała daj znać czy test "zdany" :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Aurelia_12345 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam te posty i sobie przypominam jak obserwowałam każdy jeden objaw potencjalnej ciąży:) Teraz już wiem, że lepiej nie świrować, zrobić test i tyle;) Co ma być to i tak będzie.

    Powodzenia!

    Aishha, Selina lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej to zrobić betę, bo często testy jeszcze długo nic nie pokazują a ciąża jest. Beta nie kłamie ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • patriszia99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko te bole podbrzusza i jajnika oraz uczucie wilgotonsci... Sluz o konsystencji kremowej kolor bialy. Dzisiaj 30 dc.
    Moze ktoras miala podibnie?

  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patriszia99 wrote:
    Hej, moja sytuacja: pierwszy dzień ostatniej miesiaczki 6. 11, sex bez zabezpieczenia oczywiście, bo staramy sie o dziecko: 16.11, 20.11, 23.11, 25.11, 27.11.
    1.12 mialam plamienie groche brazowego i dosłownie 2-3 kropelki krwi. Myślałam, ze to początek okresu, ale do dzisiaj nic, a od 2.12 boli mnie podbrzusze i dolna partia plecow jak podczas okresu. Piersi sa normalne, jedynie co to jestem moze troche bardziej zmeczona i nic mi sie nie chce + czesciej chodze do toalety.
    Czy to moga byc objawy ciazy? Plamienie implantacyjne?
    Jutro bede testowac - clearblue digital.

    Jak długie masz cykle?

    U mnie jest podobnie.. tzn ostatnia miesiączka 8.11. Staraliśmy się każdego dnia płodnego. wg kalkulatora owulacja była 20-21. też mam małe bóle podbrzusza, ręgosłup boli ;/ piersi bolą. Jutro lub dzisiaj powinnam dostać @..ale test rano i wczoraj negatywny. Pytałam inne dziewczyny na innym forum co o tym myślą i czy iść już na betę czy poczekać, niestety żadna nie odpisała..

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim skoro się starasz, to życzę aby to była ciąża :)
    Najlepiej zrób albo test, albo betę. My nie jesteśmy w stanie przewidzieć u Ciebie czy to ciąża, a ja wiedząc po sobie jak się starałam to cały czas czułam objawy i już myślałam, ze to to, a później przychodziła @.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jeżeli któraś Ci powie, że miała podobnie to i tak nie wiesz, czy to u Ciebie oznacza to samo... Moim zdaniem najlepiej zrobić betę jeśli chce się wiedzieć.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • patriszia99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PerAsperaAdAstra wrote:
    Jak długie masz cykle?

    U mnie jest podobnie.. tzn ostatnia miesiączka 8.11. Staraliśmy się każdego dnia płodnego. wg kalkulatora owulacja była 20-21. też mam małe bóle podbrzusza, ręgosłup boli ;/ piersi bolą. Jutro lub dzisiaj powinnam dostać @..ale test rano i wczoraj negatywny. Pytałam inne dziewczyny na innym forum co o tym myślą i czy iść już na betę czy poczekać, niestety żadna nie odpisała..

    Ostatni cykl 28 dni, a tak to miedzy 30-35. Staramy sie juz od lipca, bralam nawet clo i zastrzyk pregnyl, ale nic nie dalo

  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patriszia99 wrote:
    Ostatni cykl 28 dni, a tak to miedzy 30-35. Staramy sie juz od lipca, bralam nawet clo i zastrzyk pregnyl, ale nic nie dalo


    a test sikany robiłaś? czy dopiero zamierzasz robić?

    Ja o pierwsze dziecko starłam się ok 8 miesięcy...teraz to 3 cykl.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PerAsperaAdAstra wrote:
    a test sikany robiłaś? czy dopiero zamierzasz robić?

    Ja o pierwsze dziecko starłam się ok 8 miesięcy...teraz to 3 cykl.


    sorki nie doczytałam, że jutro masz zamiar..
    Cóż nam pozostaje, jak tylo beta? :) i będzie wszystko jasne.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • patriszia99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jutro robie ten ze wskaznikiem tygodnia, jak bedzie negatywny to chyba juz po wszystkim...

  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patriszia99 wrote:
    Hej, moja sytuacja: pierwszy dzień ostatniej miesiaczki 6. 11, sex bez zabezpieczenia oczywiście, bo staramy sie o dziecko: 16.11, 20.11, 23.11, 25.11, 27.11.
    1.12 mialam plamienie groche brazowego i dosłownie 2-3 kropelki krwi. Myślałam, ze to początek okresu, ale do dzisiaj nic, a od 2.12 boli mnie podbrzusze i dolna partia plecow jak podczas okresu. Piersi sa normalne, jedynie co to jestem moze troche bardziej zmeczona i nic mi sie nie chce + czesciej chodze do toalety.
    Czy to moga byc objawy ciazy? Plamienie implantacyjne?
    Jutro bede testowac - clearblue digital
    Z mojego doświadczenia radzę zrobić betę. Miałam brązowe plamienia, zrobiłam sikańca - negatywny, krwawienie jak mi się wydawało miesięczne w terminie, bolało mnie podbrzusze i plecy, a objawy okazały się ciążą pozamaciczną. Bagatelizowałam objawy, a ostatecznie trafiłam w ostatniej chwili na stół operacyjny z krwotokiem do otrzewnej. Lepiej dmuchać na zimne

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojego doświadczenia radzę zrobić betę. Miałam brązowe plamienia, zrobiłam sikańca - negatywny, krwawienie jak mi się wydawało miesięczne w terminie, bolało mnie podbrzusze i plecy, a objawy okazały się ciążą pozamaciczną. Bagatelizowałam objawy, a ostatecznie trafiłam w ostatniej chwili na stół operacyjny z krwotokiem do otrzewnej. Lepiej dmuchać na zimne

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 43 dzień cyklu, podobne objawy + mdłości i senność. Robiłam test wczoraj i wyszły dwie kreski tylko ta druga ledwo widoczna. Jutro powtarzam test. Jeśli nie dostanę okresu idę w sobotę na betę.
    Też staramy się o dzidziusia

  • patriszia99 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test pozytywny!!! 3-4 tc!! Zajebisty Mikolaj :)

    Karola1988 lubi tę wiadomość

  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! U mnie w pierwszej ciąży były identyczne objawy jak u Ciebie. Życzę spokojnych 9 miesięcy! :-)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patriszia99 wrote:
    Test pozytywny!!! 3-4 tc!! Zajebisty Mikolaj :)

    Gratulacje

  • Paulina12 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patriszia99 wrote:
    Test pozytywny!!! 3-4 tc!! Zajebisty Mikolaj :)

    Świetnie, gratuluję ci. Marzę też o tym!

    Szczęśliwа
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ