X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy
Odpowiedz

Objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolinary Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje jestem po prostu u kresu niewytrzymałości. 3 października kochałam się z moim partnerem, dodam że to były moje dni płodne( jedyny minus to taki że miałam wtedy okres)( mam dość krótki cykl bo 24dni-zawsze 24) Hmm od paru dni boli mnie podbrzusze( podobnie jak na okres, ale inaczej- dziś w nocy tez bolało i to bardzo) tak samo jak jajniki czuje kłucie- może nie często ale zazwyczaj wieczorem, rano czuje bardzo słabiutkie mdłości. Zawsze panowałam nad swoimi emocjami a teraz mam je rozregulowane( dziś płakałam- nie wiem czemu). W dzień czuję się bardzo senna( jak nigdy) a w nocy czasami nie spie a nawet jak śpię to chce mi się spać w dzień, a co z apetytem, zawsze jadłam maluśko a teraz widzę sporą poprawę bo jem więcej, piersi mnie nie bolą. Napiszcie mi jeszcze czy gdy zrobię test w niedzielę to będzie on wiarygodny? bo chyba nie chce mi się czekać do okresu który nadejdzie za paręnaście dni. Bardzo pragnę dzieciątka :)

    Karolina
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 15 października 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob bete, bedzie najpewniejsza:) A który masz dzis dzień cyklu?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Karolinary Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    To zrob bete, bedzie najpewniejsza:) A który masz dzis dzień cyklu?
    13- oby nie pechowy:)

    Karolina
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 15 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jestes dopiero co po owulacji:) W takim razie beta tez nic jesze nie wykaże, ja robilam bete jakos 7 dpo i nie pokazała ciazy, w wczoraj widzialam bijace serduszko! Badz cierpliwa, oplaca sie:)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 15 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinary wrote:
    Kochane moje jestem po prostu u kresu niewytrzymałości. 3 października kochałam się z moim partnerem, dodam że to były moje dni płodne( jedyny minus to taki że miałam wtedy okres)( mam dość krótki cykl bo 24dni-zawsze 24)
    czekaj bo nie rozumiem...
    jak mogły to być Twoje dni płodne jak miałaś okres? jak oceniłaś płodność?
    jaki masz śluz obecnie? szukasz objawów nie będąc w ciąży - to tylko psychika.
    Aby zajść w ciąże powinnaś kochać się od momentu zakończenia okresu do 3-4 dni po połowie cyklu, żeby była szansa na zapłodnienie.

    Wyluzuj z tym szukaniem objawów, bo jak widać...oszaleć nie jest łatwo, a popadanie w obsesję nie sprzyja zachodzeniu w ciążę.
    Najlepiej kochać się z miłości, a nie tylko w celu zapłodnienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 11:14

    Mag.1990, Limerikowo lubią tę wiadomość

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
  • Karolinary Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    To jestes dopiero co po owulacji:) W takim razie beta tez nic jesze nie wykaże, ja robilam bete jakos 7 dpo i nie pokazała ciazy, w wczoraj widzialam bijace serduszko! Badz cierpliwa, oplaca sie:)
    Gratulacje, a teraz ja tego pragnę. A co z teorią że test można robić już 14-dni po zbliżeniu?

    Karolina
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 15 października 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ja nie rozumiem. Skoro dzis mija 13 dzien cyklu (nie mylic z dniami po owulacji), to jesteś dopiero za polmetkiem cykli (pisalas, ze masz 24 dniowe). Wiec jezeli kochałas sie 3 pazdziernika, to bylo to 11 dni temu, a wiec na samym poczatku, gdzie prawdopodobnie nie bylas jeszcze 'plodna'...

    Test owszem jest wiarygodny po 14 dniach, ale od czasu wspolzycia w okresie płodnym, a nie jakimkolwiek.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 16 października 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, tak jak Natka pisze
    wiarygodny jest test, wtedy gdy wiesz kiedy mniej więcej masz owulację i do tego dodajesz te 14dni.

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ