X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Obawy
Odpowiedz

Obawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mlodamama_1999 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zrobialam w niedziele test wykrywajacy ciaze 6 dni przed @, kreska byla normalnie widoczna, ale dosc slabo zabarwiona, nastepnie wczoraj zrobilam test o czulosci 20 a dzis taki o czulosci 25, chcialam zobaczyc czy kreska ciemnieje, a staje sie raczej jasniejsza, nie wiem czy to zalezy od czulosci.. jestem dopiero w 32 dniu cyklu, lekarz przyjmie mnie dopiero 12.06, piersi bola mnie dosc mocno od kilku dni, podbrzusze tez, z tym ze lekko bez zadnych plamien, czy jest powod do zmartwien ?

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób sobie test w laboratorium sprawdzający poziom bety. To najbardziej miarodajne.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 336 451

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnego powodu do zmartwień nie ma :) jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko w porządku idź na badanie krwi bHCG I później powtórz za dwa dni. Jeśli wynik mniej więcej się podwoi to znaczy że ciąża rozwija się prawidłowo :)

    3jgx3e3koyqms61s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno kolor kreski nie ma znaczenia, a testy sikane zaznaczają że bhcg jest a nie ile go jest

  • Mlodamama_1999 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku, na pewno po wizycie dam wam znac co i jak, pytalam o testy z krwi, ale oni cos mowilicaly czas ze za wczesnie i ze „nic nie bedzie widac“ wiec Termin dopiero za tydzien

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg z krwi wychodzi wcześniej niż testy sikane. Zrób to a nie będziesz miała wątpliwości czy to ciąża czy test wadliwy

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamama_1999 wrote:
    Dziekuje wam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku, na pewno po wizycie dam wam znac co i jak, pytalam o testy z krwi, ale oni cos mowilicaly czas ze za wczesnie i ze „nic nie bedzie widac“ wiec Termin dopiero za tydzien
    Dokładnie beta plus powtórzenie po 48h i wiadome czy ciąża jest i czy jest w porządku.
    Ja już miałam 2 biochemy - sikańce z kreskami były, a beta niska i po kilku dniach @
    Na betę nie trzeba iść na czczo, znajdź lab, które długo pobiera krew i ma wyniki online albo można dopłacić do trybu cito i dzisja będziesz wiedzieć co i jak. Plus nie będziesz musiała się na wizytę pchać, bo co racja to racja - za tydzień wizyta to za wcześnie i cudów tam nie zobaczysz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ