BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mlodamama_1999
Nowa
0

Wysłany: 4 czerwca, 22:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam, zrobialam w niedziele test wykrywajacy ciaze 6 dni przed @, kreska byla normalnie widoczna, ale dosc slabo zabarwiona, nastepnie wczoraj zrobilam test o czulosci 20 a dzis taki o czulosci 25, chcialam zobaczyc czy kreska ciemnieje, a staje sie raczej jasniejsza, nie wiem czy to zalezy od czulosci.. jestem dopiero w 32 dniu cyklu, lekarz przyjmie mnie dopiero 12.06, piersi bola mnie dosc mocno od kilku dni, podbrzusze tez, z tym ze lekko bez zadnych plamien, czy jest powod do zmartwien ?

Chanela
Autorytet
1498

Wysłany: 4 czerwca, 22:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zrób sobie test w laboratorium sprawdzający poziom bety. To najbardziej miarodajne.

201501275365.png
p19uk0s3zyd2g4e9.png

stayaway
Autorytet
402

Wysłany: 4 czerwca, 22:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Żadnego powodu do zmartwień nie ma :) jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko w porządku idź na badanie krwi bHCG I później powtórz za dwa dni. Jeśli wynik mniej więcej się podwoi to znaczy że ciąża rozwija się prawidłowo :)

3jgx3e3koyqms61s.png

Gagaga
Autorytet
743

Wysłany: 4 czerwca, 23:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Podobno kolor kreski nie ma znaczenia, a testy sikane zaznaczają że bhcg jest a nie ile go jest

km5stv73hwygpasm.png

Mlodamama_1999
Nowa
0

Wysłany: 5 czerwca, 04:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziekuje wam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku, na pewno po wizycie dam wam znac co i jak, pytalam o testy z krwi, ale oni cos mowilicaly czas ze za wczesnie i ze „nic nie bedzie widac“ wiec Termin dopiero za tydzien

Ani0nka
Autorytet
2264

Wysłany: 5 czerwca, 05:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Beta hcg z krwi wychodzi wcześniej niż testy sikane. Zrób to a nie będziesz miała wątpliwości czy to ciąża czy test wadliwy

ROŚNIJ ZDROWO SKARBIE
0d1y3e3kpovkhwkn.png
😍😍😍 Kochamy Cię najmocniej ma świecie Synciu ❤️

[konto usunięte]

Wysłany: 5 czerwca, 10:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mlodamama_1999 wrote:
Dziekuje wam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku, na pewno po wizycie dam wam znac co i jak, pytalam o testy z krwi, ale oni cos mowilicaly czas ze za wczesnie i ze „nic nie bedzie widac“ wiec Termin dopiero za tydzien
Dokładnie beta plus powtórzenie po 48h i wiadome czy ciąża jest i czy jest w porządku.
Ja już miałam 2 biochemy - sikańce z kreskami były, a beta niska i po kilku dniach @
Na betę nie trzeba iść na czczo, znajdź lab, które długo pobiera krew i ma wyniki online albo można dopłacić do trybu cito i dzisja będziesz wiedzieć co i jak. Plus nie będziesz musiała się na wizytę pchać, bo co racja to racja - za tydzień wizyta to za wcześnie i cudów tam nie zobaczysz.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)