X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nudności- kiedy się skończą ??
Odpowiedz

Nudności- kiedy się skończą ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 29 listopada 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dalej sie mecze. Gin juz rozklada rece mowi ze nie wie jak pomoc. Wpadlam na pomysl melisy bo moze to z nerwów. Mowi zeby sprobowac wypilam dzis jedna i narazie spokoj. Teraz na noc pije druga. Zobaczymy co bedzie rano bo wtedy jest najgorzej

    GreenK lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ku pokrzepieniu serc innych dziewczyn zmagających się z wymiotami chciałam napisać ze u mnie dużo lepiej :) jest poprawa i światełko w tunelu. Nie jest jeszcze super. Bo czasem zwymiotuje i czasem zajęli ale jest lepiej :).
    A jak u Was ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety chyba to była chwilowa poprawa :( nudności i wymioty wróciły :(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ