X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 8 lipca 2020, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini 89 cudna ta Twoja pociecha , przypomina mi córeczkę mojego brata , też taka silna , zaradna i ciekawa świata :)
    Ewi 28 super wiadomość :)
    My dziś w końcu drugie szczepienie i druga dawka rotarixu , Oliwcia była dzielna :) waży 7 kg na 5 miesięcy także nie jest duża ale ja tam się cieszę że jest mniej do dźwigania :)

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 8 lipca 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, śliczna. A jak diagnozy lekarzy odnośnie kości?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 8 lipca 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja Wam pokaże mojego Kluska :)
    425c5823d507.jpg

    Mini89, Vella83 lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 8 lipca 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne!!

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 8 lipca 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeb82ceaa496.jpg
    20c0da01415b.jpg

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Mini, śliczna. A jak diagnozy lekarzy odnośnie kości?
    Narazie nic nie robimy bo za mala. Jak się złamie to szyna/gips. Ortopeda myśli że może będzie lagodna wersja...

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 9 lipca 2020, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was nocki wyglądają?
    U mnie jasiek zasypia bardzo sprawnie między 19 a 20. Śpi do 6:00,6:30. Budzi się na karmienie tyle razy ile potrzebuje, czasem to tylko takie przytulenie.. Myślę że to okolo 3-5 razy.. Czasem mniej, czasem więcej. Nie liczę. Piersi mam miękkie rano czyli karmie w nocy.. Robię to przez sen więc nie wiem ile heh..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 9 lipca 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spoko... zasypia przed 19 śpi do 7 i butla raz koło 2 , czasem się obudzi na druga koło 5 ;)

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 lipca 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez. Zasypia miedzy 20-21, butla narazie miedzy 2-4. Spi do 7-8

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • kasiaa126 Ekspertka
    Postów: 122 103

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas o 21 tankowanie izasypianie, jak jest wszystko ok to do 4-5 śpi jak aniołek, później tankowanie i jeszcze z godzinka drzemki. Widzę że nawyki jedzeniowe z wiekiem mu się zmieniają bo jeszcze niedawno koło północy jadł na śpiocha, a teraz nawet o 2 rano jeszcze nie chce buzi otworzyć i śpi najedzony.

  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka i Vella cudne maluszki :)
    Moja Oliwka do szczepienia spala od 19 do 2 i potem do 6-7 , a od 2 dni więcej śpi w dzień po tym szczepieniu i na noc właśnie uspiłam ją po 19 i słyszę jak mąż ją znów usypia bo się obudziła także tak ....

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 548 487

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie napisałam wam najważniejszego :) moja Oliwcia dziś powiedziała pierwszy raz mama :) mój mąż ją trzymał na rękach twarzą do mnie , coś po swojemu do mnie gaworzyła i uśmiechała się i po chwili "mama" , moja Ada pierwsze słowo jakie powiedziała to było baba w 6 miesiącu potem dada a mama dopiero powiedziała mając 8,5 miesiąca

    ug37df9hhjep6v50.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O qrcze, ale fajnie!!! Jasiek mówi mymy gdy marudzi, może mnie wola w ten sposob..generalnie ciężko go odczepić ode mnie. Teraz ma czas tylko mama..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 11 lipca 2020, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olek też jak marudzi to powie ma ma ma

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 11 lipca 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja.. Za Jedzenie w formie blw właśnie dostałam opieprz od męża.
    BLW to bałagan i cierpliwość ale cel słuszny.. Mąż ostatnio kilka razy został z Jaskiem no i jedli razem śniadanie. Mąż chciał wiecie, kaszka łyżeczka i ciach do dzioba żeby dziecko zjadło i miał spokoj a Jasiek chciał dotknąć jedzenie, sam sobie zjeść, mąż się wścieka ze ten się chce bawić, Jasiek się dziwi że żarcia nie widzi a ten mu pakuję łyżeczkę do buzi.. Szopka. Boże.. No nie dogodzisz..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 11 lipca 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Ale jaja.. Za Jedzenie w formie blw właśnie dostałam opieprz od męża.
    BLW to bałagan i cierpliwość ale cel słuszny.. Mąż ostatnio kilka razy został z Jaskiem no i jedli razem śniadanie. Mąż chciał wiecie, kaszka łyżeczka i ciach do dzioba żeby dziecko zjadło i miał spokoj a Jasiek chciał dotknąć jedzenie, sam sobie zjeść, mąż się wścieka ze ten się chce bawić, Jasiek się dziwi że żarcia nie widzi a ten mu pakuję łyżeczkę do buzi.. Szopka. Boże.. No nie dogodzisz..

    Ha ha;) No akuat sprzątanie to nic, w porównnaiu do tego co nas dziś spotkało. Byliśmy w gościach był na stole arbuz, dałam małej w kawałku. No i zadławiła się. Zadłąwiła, nie krztusiła, bo przestała oddychać. Mąż ją szybko postukał w plecy na kolanie i wyleciały kawałki. Wiem, ze się zdarza, że w 99% po tym stukaniu jest ok, ale juz wiecej jej nie dam w kawałku... Dziabie jej widelcem narazie, potem zobaczymy...

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 11 lipca 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, Sovi.. To jest mój strach codzienny. Jak dobrze ze nic się nie stało.. A jak to było? Sama odgryzła? Duży był kawał?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 11 lipca 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje blw to jest cały czas rozgniatanie widelcem, na blacie krzesełka. Ze dwa razy Jasiek ugryzł marchewkę i pulpeta. Ale mnie stresuje to bardzo.. Przecież on odgryza kawały.. Czasem sobie poradzi, a jak nie..?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 11 lipca 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Jezu, Sovi.. To jest mój strach codzienny. Jak dobrze ze nic się nie stało.. A jak to było? Sama odgryzła? Duży był kawał?
    Tak sama, miała w rączce. No taki z cm na cm pewnie, dwa takie kawałki. Ona już raz jadła arbuza, ale była mniejsza, miała bardziej wrażliwa jame ustnę, więc jak odgyzła i juz poczuła na języku to wypluwała i to było ok. A teraz głęboko wsadziła, odgryzłą i juz był w gardle. Masakra. Mama to mnie tak opitoliła jak jej opowiadałam. Mąż zaqchował zimną krew, szybko zadziałał, jakbym była sama to by było źle. A goście też popatrzyli na mnie jak na wyrodną matkę... Więc narazie daje jej nie papki, ale takie rozdobnione, do rączki tylko chupeczki gryczane cała bułka, bo chupek się rozpuści, a buły nie odgryzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2020, 22:16

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 12 lipca 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi, serce mi stanęło jak to czytałam.
    Jasiek w szpitalu zadławił się wodami płodowymi niedługo po porodzie i pielęgniarka mi go ratowała. Obraz, który zostanie że mną do kona życia...
    Dobrze ze twoj mąż wiedział co robić, na kawałki przyjdzie pora, schabowego jeszcze zje:-)

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 569 570 571 572 573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ