X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Noworoczne mamuśki styczeń 2020
Odpowiedz

Noworoczne mamuśki styczeń 2020

Oceń ten wątek:
  • Aga1984 Przyjaciółka
    Postów: 68 101

    Wysłany: 16 września 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po usg i najprawdopodobniej druga córka. Także bedzie Ninka.

    abbigal, Klio86, Celia89, Sovi, Ania_85_, Vella83, lipa, ppieguskaa, I_1985, ziolko lubią tę wiadomość

  • Celia89 Autorytet
    Postów: 577 408

    Wysłany: 16 września 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1984 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem po usg i najprawdopodobniej druga córka. Także bedzie Ninka.
    Gratuluję :)

    ug378rib3ih251jk.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 16 września 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Mnie nic nie bolało a miałam bardzo dużo bakterii i najpierw dostałam lek na zasadzie furaginy właśnie. Po tym mi przeżyło. Ale teraz mam tak że mnie boli brzuch jak mi się chce siku ale mam poprawne badania moczu z czwartku... Także może to coś innego
    Może pełny pęcherz gdzieś uciska i stąd ból?

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 16 września 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to do mojego zestawu lekow dorzucilam magnez. :-)dziś też zaczynam nystatyne..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 16 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedźcie mi- bez problemu dostajecie w aptekach ten magne b6 forte? Bo ja już od chyba ponad miesiąca nie mogę dostać- podobno nie ma go w hurtowniach. Teoretycznie to nie jakiś duży problem, bo biorę po prostu po dwie tabletki tego zwykłego zamiast forte- tylko opakowanie strasznie szybko znika 😉

    A na problemy z zaparciami mnie pomaga wypicie rano, przed śniadaniem dużej szklanki (u mnie te duże z ikei-350ml) lekko ciepłej, przegotowanej wody z łyżką miodu i sokiem z połówki cytryny 🙂

    lipa lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 września 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wszędzie czytałam ze monural daja przy bakteriach w moczu a mi kazała furagine... nawet początkowo sie złościłam ze bagatelizuje i ze furagina nie pomoże tylko będzie gorzej... a tu pomogła:) posiew powtórzyłam i tez wszystko dobrze przy okazji zrobiłam posiew z pochwy na bakterie i grzyby bo moja gin mówiła ze leukocyty w moczu często wychodzą przy grzybicy właśnie...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 września 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był duzy problem z magne b6 forte bo nie było go w hurtowniach ale juz jest bo wczoraj kupiłam:) Pani mówiła mi ze juz jest dostępny w hurtowniach wiec zapewne zaraz sie pojawi w aptekach:) JeszcE w piątek pol Krakowa zwiedziłam żeby dostać i nigdzie nie bylo

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 16 września 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż normalnie dziś dostał magne b6 forte
    Tak boli mnie idę siku i trochę leci, a badania moczu ok, więc może uciskac....

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 16 września 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mąż przywiozl magneb6 więc miarę da się dostać.

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 16 września 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był problem jakiś tydzień temu teraz normalnie Maz kupił w aptece

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Rumiankowa Koleżanka
    Postów: 58 70

    Wysłany: 17 września 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ale miałam nadrabiania. Właśnie wróciłam z urlopu. Pohasałam trochę po górach. Wchodziłam nawet na trzy korony Sokolicę i kilka innych szczytów. Starałam się nie robić więcej niż 15 km dziennie. Czytam tak o tych waszych szyjkach i moja ma od 4 do 3,5 cm i tak myślę że może też powinnam się tym martwić ale z drugiej s trony moja ginekolog nie puściłaby mnie w góry gdyby coś mogło być z tym nie tak. Teraz się trochę martwię że przesadziłam i A bardzo się forsowałam chociaz czułam się cały czas świetnie poza tym że sapie jak stary dziad przy większym wysiłku. Wizyta dopiero za dwa tygodnie:( co do łóżeczka dostawnego planowałam lionelo jest niedrogie. Wiecie coś o nim? Macie jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia poza wodą rano? To jedyna rzecz która mi dokucza. I jeszcze czy chodzi może któraś z Was na basen? Jaki stosujecie probiotyk? Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 08:43

    I_1985 lubi tę wiadomość

    a626892bbb.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 września 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumiankowa nie martw się na zapas! Dziewczyny mają podstawy z przesZlosci, żeby martwić się o szyjkę, ty widocznie nie, skoro twoja ginekolog nie widziała przeciwwskazań do wyjazdu. Tym bardziej jeśli wcześniej byłaś aktywna, to nie ma powodu żebyś teraz zaległa.
    Mi na zaparcia pomaga tylko laktuloza i tylko o nazwie Solaq. Wystarczy pić 15.ml dziennie.

    Rumiankowa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 września 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ci zazdroszczę i podziwiam! Uwielbiam góry i zawsze w tym okresie wyjezdzalismy. Pieniny są piękne widoki na Tatry cudne a przełom Dunajca przepiękny! Ja teraz nie mogę wejść na 3 piętro bez odpoczynku więc co mówić o górach :) aż z sentymentu wyjelam zdjęcia z ostatniej wizyty w Pieninach... Mam nadzieję że uda się nam pojechać za rok już we trójkę do Szczawnicy chociaż pospacerować nad Dunajcem i przejść się do Czerwonego Klasztoru :)

    Rumiankowa lubi tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 września 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na basen nie chodzę ale probiotyki stosuje. Lactowaginal lub invag

    Rumiankowa lubi tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Rumiankowa Koleżanka
    Postów: 58 70

    Wysłany: 17 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. To mnie trochę uspokoiłyście bo zaczęłam mieć wyrzuty sumienia. A Pieniny piękne nie spodziewałam się. Zawsze na pierwszym miejscu były u mnie Tatry i jakoś inne góry traktowałam po macoszemu a teraz już w drodze powrotnej sobie myślałam że za rok we wrześniu musimy przyjechać z malutką;) i to koniecznie. A w Szczawnicy byłam ostatnio 10 lat temu i nie mogłam się nadziwić jak bardzo się zmieniła. Sobie Iipa dziękuję za rady. Skocze dziś do apteki po ten Solaq może mnie uratuje.

    a626892bbb.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 17 września 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale zazdroszczę gór! Ja to bym do parku poszła chociaż 🌹 dziś wizyta, trzymajcie kciuki ✊✊✊

    lipa, Robak, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 17 września 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzymamy trzymamy za wolność i niezależność he he.
    A co do Pienin to dla mnie najpiękniejsza trasa to ta z wawozu homole przez Wysoka do palenicy. Na początku trochę podejść w tym na samą wysoka ale potem się już idzie halami, wśród owieczek, i ciągle ma się piękne widoki na Tatry. Aż się łezka w oku kręci he he

    Rumiankowa, SusieOne lubią tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 września 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne✊🏻✊🏻✊🏻❤️

    SusieOne lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Rumiankowa Koleżanka
    Postów: 58 70

    Wysłany: 17 września 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi wrote:
    No trzymamy trzymamy za wolność i niezależność he he.
    A co do Pienin to dla mnie najpiękniejsza trasa to ta z wawozu homole przez Wysoka do palenicy. Na początku trochę podejść w tym na samą wysoka ale potem się już idzie halami, wśród owieczek, i ciągle ma się piękne widoki na Tatry. Aż się łezka w oku kręci he he
    Piękna rzeczywiście. Drugiego dnia wchodziliśmy na Wysoką ale schodziliśmy do Jaworek przez Durbaszke. Do Palenicy to chyba sporo dalej. Wąwóz cudowny pierwszy raz tam byłam.

    SusieOne trzymam kciuki mocno. Nie chciałabym musieć leżeć.

    SusieOne lubi tę wiadomość

    a626892bbb.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 września 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujcie domowymi sposobami na przeziębienie... gardło juz puściło - jeszcze troszkę kaszle, lekki katar, gorączki brak ale samopoczucie chorobowe :( byłam wczoraj u rodzinnego i nic mi nie dała - kazała duzo pic i w razie gorączki Apap...
    Kupiłam sobie tabletki i syrop prenalen, zrobiłam syrop z cebuli, nos plukam solą morska, pije herbatki ze startym imbirem, cytryna i sokiem malinowym, wieczorem mleko z miodem i juz nie wiem co jeszcze mogę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 10:23

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ