X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza super! Gratulacje i dużo zdrówka dla Was :) <3

    Konieczna no to dobrze. Ja jakoś fatalnie znoszę te ciążę :/

    Dziewczyny a mam pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was zmagała się z silnymi bólami nóg? Ja jestem dopiero w 9-tym tygodniu a mam od wczoraj silne bóle prawej nogi, takie rwące aż po czubki palców. Fakt ostatnio dużo leżę i mało się ruszam, więc może to z tego wynika, ale chętnie usłyszę czy macie z czymś podobnym doświadczenia.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 marca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga mnie od siedzenia w pracy przy biurku boli cały prawy bok i dretwieje noga :/ do tego stopa puchnie... nie wiem czy to ma związek z ciążą ale dziś lecę na konsultacje do rodzinnej z tym bo mi się to nie podoba :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, a na l4 idziesz? ;)

    Ja nie miałam w ciąży problemów z drętwieniem/bólem nóg, ale myślę, że może to być spowodowane przez długie przebywanie w jednej pozycji ;) mnie za to pośladek ciągnie jak np za długo stoję 😉

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś troszkę rozchodziła mi nogę i wzięłam magnez i troszkę zelżał ten ból. Chyba faktycznie przez to ciągle leżenie :/ muszę więcej nią ruszać :)

    A Ty Ania wciąż pracujesz? Czy L4? :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 marca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu zobaczę co dziś lekarka powie na to :/ jeśli będzie to podstawa do zwolnienia to skorzystam bo czasem naprawdę jest ciężko :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Dziś troszkę rozchodziła mi nogę i wzięłam magnez i troszkę zelżał ten ból. Chyba faktycznie przez to ciągle leżenie :/ muszę więcej nią ruszać :)

    A Ty Ania wciąż pracujesz? Czy L4? :)

    Ja już od dawna na zwolnieniu, głównie przez krwawienie w 9 tygodniu ;)

    Miss, maleństwo najważniejsze <3 nie ma co się męczyć i tym samym męczyć dziecko. To Wasz czas 😍

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 marca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakiego powodu mialas to krwawienie?

    Ja niestety tez zaliczylam juz dwa plamienia przez krwiaki :( i tez dlatego mam l4.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, właśnie nie wiadomo jaka była przyczyna krwawienia. Czułam się dobrze, nie miałam wcześniej żadnego plamienia, bólu brzucha itd., a pod wieczór zaczęłam krwawić na różowo. Z mężem szybko do szpitala pojechaliśmy i tam już krew była czerwona z jakby malutkimi skrzepami. Myślałam, że to już koniec :( ale na usg był maluszek 2,4 cm :D kosmówka się nie odklejała, a szyjka była zamknięta. Co najlepsze zabrudziłam podłogę krwią, bo tak się lało ze mnie, a ginekolog stwierdził, że krwawienie nieznaczne 😂
    Leżałam potem 2 tygodnie, brałam 3x dziennie luteinę i jest ok 😊

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Marza super! Gratulacje i dużo zdrówka dla Was :) <3

    Konieczna no to dobrze. Ja jakoś fatalnie znoszę te ciążę :/

    Dziewczyny a mam pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was zmagała się z silnymi bólami nóg? Ja jestem dopiero w 9-tym tygodniu a mam od wczoraj silne bóle prawej nogi, takie rwące aż po czubki palców. Fakt ostatnio dużo leżę i mało się ruszam, więc może to z tego wynika, ale chętnie usłyszę czy macie z czymś podobnym doświadczenia.
    ja ialam syndrom niespokojnych nog i to w grudniu jakos 21tc i jeszcze bylam wtedy z corka w szpitalu.

    Kaga lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Marza super. Gratulacje :)
    Niech zdrowo rośnie.

    Lajni bardzo się cieszę. Ciąże u długoterminowych staraczek cieszą najbardziej. Na kiedy masz termin?

    Kaga ja w sumie nie czuje się najgorzej. Mdłości mi opuściły, tylko senność męczy. A jeszcze dziś i 4 dni wolnego. Więc odpocznę.
    Lekarz na razie nic nie mówił, a z moich obliczeń to będzie początek listopada :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 7 marca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Ania to faktycznie nieciekawy scenariusz... Ja bym chyba padla przy widoku zywej krwi. Nawet z plamieniami jechalam jak z dusza na ramieniu. Aczkolwiek jak lezalam w szpitalu to obok mnie lezala pani w ok 14 tc i z niej sie ciagle lala krew a z dzieckiem bylo ok. :)

    Grunt ze wszytsko dobrze sie skonczylo :)

    Daffi dziekuje za info :) dzis spalam z nogami uniesionymi na poduszcze i lykam magnez - jest o niebo lepiej.

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Fajnie tu tak móc się przywitać :-)

    Miłego dnia kobiety, zdrowia!

    Daffi, Konieczynka, MissKathy92, Kropeczka85, Applejoy, Lajni85 lubią tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 marca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami i wczoraj się przywitalam z 10tc :D
    Jeszcze tylko 9 dni do wizyty :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) jak nas tu juz sporo.
    Super ze staraczki się fasolkuja.

    U mnie noc koszmar mialam taki bol brzucha ze plakalam a M nie wiedzial co robic ale widział ze to nie sa żarty. Nie wiem co to sie dzieje.. W pierwszej ciąży nie mialam żadnych boli poza tymi do porodu a teraz ciągle cos. Ja wizyte mam za tydz w poniedziałek 18.03

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Witam się z Wami i wczoraj się przywitalam z 10tc :D
    Jeszcze tylko 9 dni do wizyty :)

    Super <3 ale ten czas leci! Ja dzisiaj rozpoczęłam 20 tydzień :D

    Daffi, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie, że powstał taki wątek, miło wrócić na "stare śmieci " 🤭
    Witam się w 22 tygodniu i gratuluję ciężarnym i tym które już mają swoje dzieciaczki przy sobie ! ❤🤰🤱

    Ania95, Daffi, Lajni85 lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja do tej pory myślałam że u mnie powoli leci a to już 10 tydzień :)

    Daffi ja też mam wizytę 18.03 następną- jeszcze 9 dni :)

    Powiedzcie mi dziewczyny jak wy wytrzymujecie od wizyty do wizyty? Ten miesiąc wydaje się taaaaki długi :( muszę sobie zająć jakoś czas żeby tak intensywnie nie myśleć i nie stresować maleństwa <3

    Daffi lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 marca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, dopóki nie czułam ruchów, to też tak mi się dłużyło ;) tylko ja na początku miałam 4 wizyty co tydzień przez krwawienie 😂 potem po dwóch tygodniach i dopiero kolejna po miesiącu 😁 a teraz znowu miesiąc czekam, ale już z ruchami maleństwa, więc szybko mi leci - już za 6 dni wizyta 😊

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 9 marca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Jejku ja do tej pory myślałam że u mnie powoli leci a to już 10 tydzień :)

    Daffi ja też mam wizytę 18.03 następną- jeszcze 9 dni :)

    Powiedzcie mi dziewczyny jak wy wytrzymujecie od wizyty do wizyty? Ten miesiąc wydaje się taaaaki długi :( muszę sobie zająć jakoś czas żeby tak intensywnie nie myśleć i nie stresować maleństwa <3
    Ooo to odliczamy razem :)
    Oj te wizyty co 4 tyg były trudne... Super ze wszystkie trzy usg prenatalne udawalo sie tak ulozyc ze wychodziło jakbym miala je co 2 tyg bo robilam prywatnie w innym miescie.
    A teraz juz od 30+5 mam od lekarza zalecone co 2 tyg raz ze opuchlizna mnie dobila, cukrzyca i makrosomia. Musze miec pod kontrola przeplywy i mase Fifiego.
    Dacie rade.. Pozniej będzie ciut łatwiej bo beda ruchy ale znow jak maluch dluzej sie ruszać nie bedzie to tez będzie dawalo dodatkowy stres.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 marca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z jednej strony się cieszę że nie ma potrzeby częstszych wizyt ale też się dłuży strasznie :/ no ale może jak już dzidzia zacznie się ruszać to troszkę się uspokoje :)

    A dziewczyny co myślicie o detektorze tetna plodu? Pomaga w czekaniu czy stresuje jak się nie można wczuć w tetno? W ogóle macie takie coś? czy lepiej sobie darować ?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ