X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 marca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    od 36tc planuje pic herbate z lisci malin, masowac sutki a od 37tc lece z seksem na calego. moze uda nam sie wyrobic ze ruszy po 38 :P

    Moja mama 2 tygodnie przed terminem przebiegła się po schodach kilka razy na 4 piętro i jeszcze tego samego dnia urodziła :D

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Moja mama 2 tygodnie przed terminem przebiegła się po schodach kilka razy na 4 piętro i jeszcze tego samego dnia urodziła :D
    praktykowalam to z corka.. moi rodzice na 4 pietrze mieszkali a ja raptem blok obok nich wiec kilka razy dziennie gora doł.. ale moja szyjka to taka twarda franca;p
    potrzeba mi zastrzyku mezowej oksytocyny ;p i to w nadmiarze. niech chlop uzyje bo potem połóg i długo nic a juz tak z finałem to w ogóle;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 11:36

    Ania95 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 2 marca 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja standard mylam okna szyjka się całkiem skrucila i rozwarcie było na 1 cm później lekarka coś pogmyrala i urodziłam 2 dni później.

    Też miałam mieć dużego chłopca ale urodził się 2 tyg wcześniej i miał prawie 3400 ale za to duża główkę miał i się przyblokowal musieli nacinac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 12:50

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Ania, ze tak Ci sie udalo. :) Ja niestety nie mam dobrych wrazen ze spotkaniami z lekarzami z NFZ. Zreszta chcialam prowadzic ciaze u lekarza, ktory sprawil, ze w ogole w tej ciazy jestem a on tylko prywatnie.
    No i wlasnie probowalam wymyslic cos, zeby miec te badania na znizke, ale no nie udalo sie. Nikt mi tego nie przepisal a niby kobiecie w ciazy sie nalezy. Nawet ten smieszny luxmed mimo ze to mam w pakiecie. Musialabym prowadzic ciaze u dwoch lekarzy rownoczesnie. I tym sposobem znow dzis wydalam 400 zl. :( Dla dzidziusia wszytko, ale troche mnie to wkurza, bo odkad skonczylam studia nie bylam na bezrobociu ani dnia... A skladki z pracy mam niemale. :(

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prywatnie dużo wychodzi kasy za badania :/ ale najwięcej badań jest w 1 trymestrze.

    Ja Wam się pochwalę, że od wczoraj czuję bardzo wyraźnie ruchy i w dodatku z rana jak leżę widzę jak delikatnie brzuszek się podnosi w różnych miejscach <3 nie mogłam się doczekać tego momentu, bo teraz już łatwiej się czeka na wizytę wiedząc, że z maluszkiem wszystko ok :)

    Miss, a jak tam u Ciebie? Jak się czujesz? :)

    Daffi, Kaga lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem taka wkrętka że stes byl jak nie było ruchow.. potem jak sie pojawily bylo super bo te ruchy na poczatku sa jeszcze nieregularne. a od chwili kiedy powinny byc regularne a ja nie czuje ich dluzej to przezywam kosmos.
    ostatnio mlody mi takie 2 dni zgotowal.. ale teraz zow nadrabia jak za dwoje :P

    co do badan to w 1szej ciazy chodzilam prywatnie i placilam majatek!
    teraz chodze na nfz do samego ordynatora szpitala w ktorym bede rodzic i chociaz na tym zaoszczedze.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wspaniale że już czujesz ruchy maluszka :D to musi być mega odczucie jak tam ktoś w brzuszku się wierci :D

    Dziękuję że pytasz :) ja ogólnie czuje się dobrze, czasem walczę z mdlosciami, ogólnie mam wstręt czasem do jedzenia i mogłoby dla mnie nie istnieć- schudłam kilogram od początku ciąży :/ najgorzej jest w pracy bo męczą mnie codziennie okropne bóle pleców :( wracam połamana do domu :/ ogólnie myślałam że będzie gorzej, że będą mnie męczyć wymioty czy coś ale w sumie jeszcze może wszystko przede mną :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss w sumie nie wiadomo.. Jedne koncza na mdlosciach, innym sie rozkreci.. Minsie rozkrecilo od 9tc do 14tc..bylam zwloki.. Nie jadlam tylko pilam.. I caly dzien lezalam tak mi zoladek dawal w kosc.. Wieczorami lepiej sie czulam.
    Mam nadzieje ze ominą Cie :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi dlatego nie cieszę się jeszcze że mnie to ominęło bo jeszcze może nadejść :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tez od poczatku ciazy ani razu jeszcze nie zwymiotowalam. Miewam lepsze i gorsze dni, czasmi odrzuca mnie od jedzenia i mam zmienne smaki. Ale skoro mowisz, ze u Ciebie dopiero w 9 tyg sie zaczelo to moze jeszcze mnie to dopadnie. :O

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 marca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, mnie mdłości i wymioty ominęły, więc może i u Ciebie ich nie będzie :) ale ja od początku miałam apetyt i wieczorami okupuję lodówkę :P
    U mnie najgorsza była ciągła senność. W ciągu dnia spałam dodatkowe 2-3 godziny, ale przeszło po 14 tygodniu ;)

    A masz jakieś przeczucia co do płci? Często się sprawdza :P

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 marca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to ja tak samo z tym snem mam :) raz mi się zdarzyło że w dzień pospalam 2h, poszłam spać o 18 i wstałam następnego dnia o 5 :)
    Mam nadzieję że mnie wymioty też ominą ale jestem gotowa na wszystko :)
    Co do płci to myślę że będzie chłopiec :) ale jak będzie dziewczynka to też będzie super :) byle zdrowe

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy marzylam o synku a byla córka... A w tej czulam od poczatku ze marze o corce ale bedzie syn i sie sprawdzilo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 14:32

    Ania95 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, zawsze jest na odwrót :D haha ja skrycie marzyłam o córeczce pierwszej, a będzie raczej syn :D i tak właśnie czułam, że chyba chłopak ;) ale teraz bardzo się cieszę. Będzie starszy brat :D

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 3 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest normalne, że nie mam normalnych objawów? Czasem mnie od czegoś odrzuca, ale nie mam mdłości ani wymiotów.. Jedynie często sikam, bolą mnie piersi i czuję brzuch. No i jestem senna i zmęczona... Trochę mnie to martwi przed pierwszym usg... :/

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No siemka!!! Jeszcze raz gratuluję wszystkim które zafasolkowały.. No i tym. Którym się już pojawiły pociechy na świcie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi już pisała o dużym malcu ale zapomniała dodać że to chyba nabytek staraczek 2018.. Haha.. Bo obie szykujemy się na wielkoludy.. I robimy zakłady która wygra :p

    Daffi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Czy to jest normalne, że nie mam normalnych objawów? Czasem mnie od czegoś odrzuca, ale nie mam mdłości ani wymiotów.. Jedynie często sikam, bolą mnie piersi i czuję brzuch. No i jestem senna i zmęczona... Trochę mnie to martwi przed pierwszym usg... :/
    To masz wszystkie objawy zdrowej ciazy!! A co byś jeszcze chciała ;)
    Jak nie wisisz nad ubikacja to tylko się cieszyć. Ja w żadnej z 3 ciąż nie wisialam :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Daffi już pisała o dużym malcu ale zapomniała dodać że to chyba nabytek staraczek 2018.. Haha.. Bo obie szykujemy się na wielkoludy.. I robimy zakłady która wygra :p
    Zmaierzam przegrac. Jutro gwalce lekarza o indukcje porodu w 38tc

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Zmaierzam przegrac. Jutro gwalce lekarza o indukcje porodu w 38tc
    Ooooo nie!!!!
    Dobra.. Obmyslam plan w takim razie.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ