X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 9 października 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga hop hop co u was???

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 października 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss gratulacje. To tak szybko zleciało. Mała słodka no w sumie nie taka mała :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 9 października 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss ogromne gratulacje! ❤️ Śliczna niunia 😍
    Jak ten czas leci 😱 Lola u Was zaraz roczek będzie ❤️

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 października 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Miss ogromne gratulacje! ❤️ Śliczna niunia 😍
    Jak ten czas leci 😱 Lola u Was zaraz roczek będzie ❤️

    Tak u nas roczek liczymy już dni A ja się szykuje będę robić sama torta ciekawe co mi wyjdzie. Jak będzie ładny wstawię zdjęcie
    A u was też przeleciało już pół roku mała już zabkuje??

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 października 2019, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi nie pisałam, bo psychicznie mnie ta indukcja wykonczyla i nawet nie byłam w stanie.

    Indukcja w sobotę nic nie dała, cewnik niby powiększy rozwarcie, ale jakimś cudem później było takie samo.
    We wtorek druga indukcja, miałam podany zel z prostaglandynami i leżałam 4 h na porodowce. Trochę skurczy itp i brak efektu. Wróciłam zaplakana i załamana, że druga metoda nie podziałała, że nie wyjdę z tego szpitala nigdy. Płakałam pół nocy z wt na sr. No i wczoraj, w środę rano wstałam i nagle wypłynęło ze mnie morze wód płodowych, więc jednak żel zadziałał. O 9 leżałam już na porodówce, zaczęło się podawanie kroplówek z oksytocyna. Poród był długi, bo gdy poszłam na porodowke miałam jeszcze szyjkę na 2 cm i musiała się zgładzić... Rozwarcie miałam na 2 cm, więc gdzie tam do 10... najgorzej było osiągnąć 4 cm rozwarcia no i zgładzić szyjke. Trwało to chyba z siedem godzin a pozniej wystrzeliło i mialam 10 cm. Dwa razy podawali mi znieczulenie zo. Bóle parte straszne, na szczęście trafilam na cudowna położna. O 19.45 urodziłam. 🥰🥰🥰 Niestety nie mogłam z nią spędzić 2 h, bo łożysko nie za bardzo chciało się urodzić, musiałam być uśpiona, czyszczona i szyta. Ból straszny. Krocze boli nieziemsko, bo nie dość że nacięte to jeszcze szyjka pekla. Straciłam też mnostwo krwi. W nocy postawiłam szpital na nogi, bo ciśnienie spadło mi do 80/40.

    Ale mimo tego bólu i tych wielu godzin jestem bardzo szczęśliwa 😍 moment przytulenia jej to najpiękniejszy moment mojego życia. 🥰 Z ekscytacji nie mogę spać. 😊 Dostała 10 pktow, waży 3500, ale jeszcze nie wiem ile ma cm, bo po narkozie średnio ogarnialam.

    Pamiętam Daffi gdy czytałam o Twoim porodzie i myślałam wtedy jaki byl ciezki. Dobrze że nie wiedziałam wtedy, że lżej nie będzie u mnie... dziękuję za troskę..😘

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 10 października 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga gratulacje!!!! Najważniejsze że dałaś radę, a teraz rośnijcie zdrowo 😍

    Kaga lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 października 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga kochana gratuluję. Wazne ze już po a bol na szczescie sie zapomina. Bardzo Cie wymeczyli az mialam ciarki jak Cie czytalam. Mam nadzieję ze szybciutko dojdziesz do siebie i wyjdziesz z niunia do domu. Gratulacje z calego serca! Jestes meega dzielna :)

    Kaga lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 października 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, gratuluję! 😘
    Pamiętam ten ból krocza po porodzie 😅 mi też szyjka pękła, byłam nacinana, a oprócz tego wyskoczyły mi hemoroidy 😂 chodziłam gorzej od tych po cc 🙈

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 października 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam 🥰♥️

    Oj Ania jak ja to rozumiem. Ja jeszcze nie zostalam spionizowana a jestem po SN! Straciłam wczoraj mnóstwo krwi, mam fatalna hemoglobinę, czekam na transport krwi. Kroplowek dostałam już chyba z 8. I u mnie stało się to samo - przy parciu pojawił się hemoroid. I nic tak nie boli jak on... W ogóle nie spodziewałam się że najwięcej bólu zada mi hemoroid. 🙁

    Liczę, że ta krew mnie postawi na nogi. Serce mi się kraje, że nawet nie mogę jej przystawiać do piersi, czy wziąć na ręce i przytulić, bo mam helikopter przy każdym podniesieniu glowy. 🙁 Panie z oddziału noworodków załamują nade mna ręce i mówią, że mi wszytko przy niej ogarną.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 października 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga dojdziesz do siebie. Ja tak samo mialam po wlasnie porodzie SN duza utrata krwi nie moglam wstac do malej ale ustawiali mu tak pozycje na lozku ze moglam ja spokojnie chociaz karmic i przebierac tez na lozku. Wstalam z lozka dopiero dzien przed wyjsciem ze szpitala. Nawet w dniu wyjscia niesli za mnie małą bo ja kiepsko sie czulam. Dobre 2 tyg w domu jeszcze mna krecilo i M wstawal w nocy by mi mala podac. 2 miesiace na zelazie i wyszlam z tego. Z kazdym dniem bylo tylko łatwiej.
    Mam nadzieje ze szybciutko się lepiej poczujesz.

    Kaga lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 października 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Dziękuję Wam 🥰♥️

    Oj Ania jak ja to rozumiem. Ja jeszcze nie zostalam spionizowana a jestem po SN! Straciłam wczoraj mnóstwo krwi, mam fatalna hemoglobinę, czekam na transport krwi. Kroplowek dostałam już chyba z 8. I u mnie stało się to samo - przy parciu pojawił się hemoroid. I nic tak nie boli jak on... W ogóle nie spodziewałam się że najwięcej bólu zada mi hemoroid. 🙁

    Liczę, że ta krew mnie postawi na nogi. Serce mi się kraje, że nawet nie mogę jej przystawiać do piersi, czy wziąć na ręce i przytulić, bo mam helikopter przy każdym podniesieniu glowy. 🙁 Panie z oddziału noworodków załamują nade mna ręce i mówią, że mi wszytko przy niej ogarną.

    Na tego homoroida bierz jak najszybciej czopki. Ja kupiłam dopiero po tygodniu i żałuję, że tak późno, bo to była masakra, żeby się wypróżnić :/

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Tak u nas roczek liczymy już dni A ja się szykuje będę robić sama torta ciekawe co mi wyjdzie. Jak będzie ładny wstawię zdjęcie
    A u was też przeleciało już pół roku mała już zabkuje??
    Laura już ma 7 miesięcy skończone, nie wiem kiedy to zleciało 🙈
    żeby ciągle idą, niby już je czuje pod palcem ale nie przebiły się więc czekamy 😉
    masakra jak te nasze dzieci rosną szybko 😁
    Ja nie mam talentu do ciast, więc trzymam kciuki za Twój tort 😍

    Kaga ogromne gratulacje! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 22:00

    Kaga lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 października 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas za 10 dni pol roczku ❤️
    Zębów brak ale maly od dzis ostro probuje raczkowac :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 21 października 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no jest to niesamowite, niedawno pisaliście o porodach. ;) Dużo zdrowia dla Waszych dzieciaczków. :) Kurcze trzeba doceniać, co się ma bo to tak mija szybko.

    A mnie wczoraj dopadła jakaś nostalgia za brzuszkiem mimo że cała ciążę marzyłam o jej końcu (babie to nigdy nie dogodzisz) :) oglądałam zdjęcia ciążowe i filmiki z kopniakami i tak jakoś mi bez niego pusto. :D Po porodzie przyrzekałam sobie, że to moje jedyne dziecko, ale chyba jednak nie. :D

    Lajni jak tam sytuacja? :)

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 24 października 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy dzisiaj na ktg i wyszło średnio.. Tętno 125-150 ale małe skoki, dlatego jutro powtarzamy i będę wiedziała kiedy do szpitala :/ popłakałam sie i jestem kłębkiem nerwów...

    Na pocieszenie mam już zdjęcia z sesji..
    https://naforum.zapodaj.net/885edf71bb48.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 19:28

    Ania95, Daffi, Kaga lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 października 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Byliśmy dzisiaj na ktg i wyszło średnio.. Tętno 125-150 ale małe skoki, dlatego jutro powtarzamy i będę wiedziała kiedy do szpitala :/ popłakałam sie i jestem kłębkiem nerwów...

    Na pocieszenie mam już zdjęcia z sesji..
    https://naforum.zapodaj.net/885edf71bb48.jpg.html

    Ale śliczne zdjęcie :) cudna piłeczka <3

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 października 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ☺️

    W poniedziałek do szpitala... Potem najważniejsze żeby z małym było wszystko ok.

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 października 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Dziękuję ☺️

    W poniedziałek do szpitala... Potem najważniejsze żeby z małym było wszystko ok.
    Sliczna!!! Zdjęcie cudne.
    Z malym bedzie ok!! Musisz wierzyc w to mocno.
    To czekamy niecierpliwie :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 października 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 piękne zdjęcie, ślicznie wyglądasz 😍

    Kaga faktycznie czas tak szybko ucieka, mam nadzieję, że drugim brzuszkiem się naciesze 😉 Tobie też tego życzę 😍

    Daffi Laura za tydz kończy 8 miesięcy a w tym tyg wyszły 2 jedynki dolne na raz 😉 raczkuje ale słabo 😉

    Daffi, Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 października 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni będzie dobrze! Będziesz w dobrych rękach :) jak będziesz miała ochotę daj znać na priv jak wrażenia, bo jestem ciekawa. Trzymam za Was kciuki! 😊

    Marza w takim razie też życzę, by udało się z drugim brzuszkiem 🥰 ja na razie jeszcze muszę dojść do siebie po pierwszym 😅 i chcę wrócić do pracy na jakiś czas, ale mam nadzieję, że los pozwoli mi jeszcze raz kiedyś to przeżyć.

    Lajni85, Marza89 lubią tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ