X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018 w dwupaku :)

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu. Wczoraj kiepsko z ruchami malego bylo. Dzis rano w sumie tez.. Stale tetno bez widocznych ruchow trzeba go mocno pobudzac. Zobaczymy po badaniu czy można juz wywolywac. Mam nadzieje ze bez sensu tu lezec nie bede.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości! Wszystko będzie dobrze. :)

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi powodzenia!!!

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo badania bo wczorajszy lekarz przekazal wszystko mojemu. Niby wszystko pozamykane. Podal mi wlasnie cos do srodka i mam lezec conajmniej godz pozniej ktg mi zrobią. Moze zacznie cos dzialac.. Zrobia mi jeszcze badania w razie gdyby konieczne bylo cc bo maly duży.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi trzymamy kciuki za szybki poród. Może ten spadek ruchów to właśnie zapowiedź porodu, podobno wtedy dziecko się uspokaja. Jesteś pod opieką więc musi być dobrze. Jeszcze chwila i Filipek będzie na Twoich rękach.

    Czuje ruchy, teraz to pewne że mój brzdac do mnie stuka i zaczyna mamę kopać. W piątek mam wizyte ale bez planowanego usg. Chodzę na NFZ i nadal nie wiem kto u mnie w macicy mieszka. Nie wiem czy uda mi się namówić lekarza na sprawdzenie płci. Jak nie to chyba pójdę prywatnie gdzieś...

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi co u Ciebie? Filip zdecydował się wyjść?

    Mój gin nie zrobił usg. Chyba prywatnie pójdę żeby dowiedzieć się kto miesza w moim brzuchu :P

    Jak wasze plany na majówkę? Ja cała pracuje, ale zgodziła się na to więc nie ma problemu. Dziś też w pracy i kolejna sobotę również. Czuję się już zdecydowanie lepiej niż na początku ciąży.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka, to dziwne, że nie miałaś usg. Mi gin na nfz co miesiąc na każdej wizycie robi usg i sam każe się kłaść ;) ja płeć poznałam w 15+6.

    Co do majówki, to mąż ma wolne we wtorek i w środę, więc wtedy będziemy korzystać i zrobimy grilla lub ognisko na działce :) we wtorek mamy też rocznicę ślubu, więc będzie świętowanie <3

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam numer. W czwartek wypisali mnie ze szpitala bo sie skurcze uspokoily sa sporadyczne wypuścili mnie z 4cm rozwarcia wiec jakis postep. Codziennie chodze na ktg. Ale dzis moje brudzenie zmienilo sie w zywo rozowy kolor, kolejne ogromne ilosci czopa wyleciałym. Codziennie po trochu.. Ja obstawialam 27 bo dzis 3 kwadra ksiezycowa a poczecie tez sie w tej fazie odbylo. Do tego dziwnie zaczelam sie czuc.. Mdli mnie, czuje zapachy szaszlykow bo pieke tesciowej w piekarniku bo musiala wyjść. I normalnie ślinka by mi ciekla a tu jak pomysle to mi nie dobrze. Mam jalowo w buzi i pragnienie wzmozone. Zobaczymy. Niedługo jade na ktg i poprosze o badanie.
    Jesli samo by nie ruszyło w poniedzialek z samego rana mam sie stawic beda dalej wspomagac wywolanie bo poniedzialek to juz ostateczny dzien dla mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2019, 13:56

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Konieczynka, to dziwne, że nie miałaś usg. Mi gin na nfz co miesiąc na każdej wizycie robi usg i sam każe się kłaść ;) ja płeć poznałam w 15+6.

    Co do majówki, to mąż ma wolne we wtorek i w środę, więc wtedy będziemy korzystać i zrobimy grilla lub ognisko na działce :) we wtorek mamy też rocznicę ślubu, więc będzie świętowanie <3
    O to szybciutko ja jakos w 22tc bo tak sie maly chowal. Ale tez usg co wizyte tylko badanie gienkologiczne co druga jesli nic sie nie dzialo. A u mnie wszystko bylo mocno zamkniete. Czuje roznice wtedy dobrze sie czulam a teraz ciezko mi sie idzie bo czuc jak maly napiera, boli mnie w srodku i brzuch sciaga do dolu. Licze jeszcze na wody by strzelily wtedy byloby cudownie.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, to trzymam mocno kciuki, żeby dziś się konkretnie rozwinęła akcja! 😊

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    O to szybciutko ja jakos w 22tc bo tak sie maly chowal. Ale tez usg co wizyte tylko badanie gienkologiczne co druga jesli nic sie nie dzialo. A u mnie wszystko bylo mocno zamkniete. Czuje roznice wtedy dobrze sie czulam a teraz ciezko mi sie idzie bo czuc jak maly napiera, boli mnie w srodku i brzuch sciaga do dolu. Licze jeszcze na wody by strzelily wtedy byloby cudownie.

    Mój na każdej wizycie pokazuje się w całej okazałości 😄 a w tym 16 tygodniu to gin już był pewny i dawał prawie 100% pewności, że to chłopak :) na każdej wizycie się jeszcze upewniam czy synek pozostaje synkiem, ale on się śmieje, mówi że z tego dziewczynki na pewno nie będzie 😁

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie a ja w takiej niepewności żyje kto mnie tam kopie :) jak nic trzeba iść prywatnie. Według mego lekarza NFZ zaleca 3 usg w trakcie ciąży i tyle. A płeć to moja fanaberia. Tzn. Nie powiedział wprost ale też nie zaprosił na badanko. Tętna tylko posłuchał.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany jak czytam lub słyszę od znajomych o tej opiece NFZ, podejściu lekarzy i trzech USG na całą ciążę to nie żałuję ani złotówki wydanej na swojego lekarza. Ja przy swoich problemach miałam już chyba z sześć badań USG a jestem w 16 tc. Chore standardy...

    Daffi strasznie współczuję, ale musisz się już męczyć :( oby koncu ruszyło!

    Ja w poniedziałek mam w końcu wizytę po czterech tygodniach, może lekarz potwierdzi czy to faktycznie dziewczynka. :) Poza tym już dobrze będzie się sprawdzic. Boje się że ostatnio za bardzo sobie poluzowalam, bo dużo chodzę, przeprowadzamy się itd. A jakby nie było prawie dwa miesiące leżałam.

    Daffi lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi ja codziennie zaglądam żeby zobaczyć co u Ciebie :) trzymam kciuki za szybki poród i czekam na wieści :)

    Ja też mam wizytę w poniedziałek tak jak Kaga :) ciśnienie u mnie przestało szaleć po leku ale za to słabiej morfologia wyszla- chyba mam zaczatki jakiejś anemii :( skonsultuje to jeszcze z lekarzem prowadzącym ale mam nadzieję że nie jest tak zle jak mi się wydaje :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam wam na pewno znać :) oby poszlo szybcirj i nie bolalo tak bardzo.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro przed 8 mam byc na oddziale i beda dalej dzialac. Trzymajcie kciuki by tym razem skutecznie szybko i zeby malo bolalo. Ogolnie jestem przerażona i spanikowana.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy :) dasz radę! :)

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic a nic nie pospalam. Caly czas co 10 min skurcze krzyzowe. Tez sobie wybrały pore zeby ruszyc.. Ostatnia noc w domu. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 06:45

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafi najważniejsze że samo ruszyło A nie musieli lekarze coś robić.
    Trzymam kciuki niech mały w końcu wyjdzie cały i zdrowy.

    Daffi lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi trzymam kciuki. Zaraz będziesz tulic Filipka.

    Ta noc i dla mnie była słaba, budziłam się często a teraz w pracy padam na twarz. Kawa zrobiona, może choć trochę mnie pobudzi.
    Musimy z mężem zamawiać meble do nowego domu. Na koncie coraz mniej a jeszcze żadnego pomieszczenia nie mamy zrobionego. A chcemy do końca maja się przeprowadzić.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ