X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Niskie białko pappa i hcg
Odpowiedz

Niskie białko pappa i hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was miała w badaniu pappa niskie białko oraz hcg.obydwa wyniki mam poniżej 0,5 MOM. Usg wyszło b dobrze nie mniej taki wynik zwiększa ryzyko trisomi. Wiem ze należy wykonać badania genetyczne. Ale oprócz tego takie wyniki mogą świadczyć o niewydolności łożyska w dalszych etapach ciazy. Czy któraś z dziewczyn ma taka sytuacje? Jakie zalecenia i może są szczęśliwe mamusie ktorepomimo takich wyników donosiły zdrowe ciąże . Będę b wdzięczna za każda opinie.

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wolną bhcg 0,378 Mom a białko Pappa 0,530. Ryzyka po Pappa i USG T211:5100, T18 1: 1851, T13 1: 14657

    Co Ci lekarz zalecił?

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie były niskie wyniki (Beta 26, białko pappa 1,8 ), mimo to zarówno Pappa jak i Panorama wyszły idealnie!
    U mnie sprawdziła się, teoria, ze nizsze wolne Beta HCG i białko pappa to u chłopca :)
    Tym razem będzie chłopiec. W ciąży z córką miała dużo wyzsze wyniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 09:49

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ