BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > NFZ Warszawa - ginekolog położnik
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Jagnasam
Koleżanka
4

Wysłany: 26 lipca 2017, 21:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny czy możecie polecić lekarzy, którzy prowadzą Wasze ciąże w Warszawie? Najlepiej Wola, Bemowo, Żoliborz, Bielany. Inne dzielnice też mogą być :)

Jagnasam
Koleżanka
4

Wysłany: 30 lipca 2017, 09:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ponawiam prośbę o polecenie dobrego lekarza na NFZ w Warszawie, który nie straszy pacjentek i jest odpowiedzialny za to co robi.

Dorka87
Autorytet
865

Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja chodzę teraz na Ursynowie do dr Haliny Żak,przychodnia Vertimed. Jest ok. Ma usg w gabinecie i na każdej wizycie robi

Jagnasam
Koleżanka
4

Wysłany: 4 sierpnia 2017, 18:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dorka87 wrote:
Ja chodzę teraz na Ursynowie do dr Haliny Żak,przychodnia Vertimed. Jest ok. Ma usg w gabinecie i na każdej wizycie robi
Dzięki za info.

Zapisałam się kilka dni temu do ginekologa w przychodni przy ul. Romera 4. Idę w przyszłym tygodniu.

kasiaa..
Autorytet
195

Wysłany: 4 sierpnia 2017, 19:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jagnasam wrote:
Dzięki za info.

Zapisałam się kilka dni temu do ginekologa w przychodni przy ul. Romera 4. Idę w przyszłym tygodniu.
Na romera 4 prowadziłam ciąże u dr Noarniakowskiego chyba troche nazwisko przekreciłam :) ale jakoś tak .. Lekarz zna sie na swojej pracy ale jest nieprzyjemny dużo nie mówi w sumie nic nie mówi jak sie nie dopytasz :) Wiem,że jeszcze pracuje ja ciaze prowadziłam daawnooo u Niego moze sie zmienił z biegiem lat :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 sierpnia 2017, 18:52

201610141756.png
201802217352.png

Jagnasam
Koleżanka
4

Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
kasiaa.. wrote:
Na romera 4 prowadziłam ciąże u dr Noarniakowskiego chyba troche nazwisko przekreciłam :) ale jakoś tak .. Lekarz zna sie na swojej pracy ale jest nieprzyjemny dużo nie mówi w sumie nic nie mówi jak sie nie dopytasz :) Wiem,że jeszcze pracuje ja ciaze prowadziłam daawnooo u Niego moze sie zmienił z biegiem lat :)

Bylam u tego lekarza w tamtym roku, ponieważ nie miałam regularnych cykli (średnio co 60 dni). Chciałam potwierdzić czy nie mam PCOS. USG mi oczywiście nie zlecił bo po co :) skoro miałam ponad rok temu. Był dla mnie uprzejmy. Miałam jednak wrażenie, że nie ogarnia. Po wielu moich pytaniach i wątpliwościach w końcu dał mi skierowanie na kilka hormonów. Na drugiej wizycie bez podania żadnej diagnozy doktor powiedział: tak juz Pani ma, z tym się Pani urodziła i z tym Pani umrze. Nie zgodziłam się z opinią lekarza, ponieważ tak wcześniej nie miałam;)

Zapisałam się do Pani doktor, ale nigdy u niej nie byłam. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku z moją ciążą.

Jagnasam
Koleżanka
4

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Byłam u na wizycie na NFZ u Pani doktor przyjmującej na Romera 4. Co prawda zrobiła wywiad. Zdziwiła się, że biorę Luteinę i Duphaston. Po czym powiedziała, że najpierw mam zrobić USG żeby sprawdzić czy płód się rozwija i przyjść do niej za 2 tygodnie to da skierowanie na badania zalecane przez NFZ.

Zastanawiało mnie dlaczego sama nie może potwierdzić ciąży - zrobić USG w gabinecie (miałam USG z 5 tygodnia bez widocznej akcji serca) skoro w pokoju miała pełną aparaturę?

Następnie od Pani położnej dowiedziałam się, że niestety nie ma miejsca na USG w ciągu najbliższych 2 tygodni.

Będę szukać dalej dobrej przychodni i lekarza.

Ilona92
Autorytet
1561

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 11:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Próbowałaś na Karowa?

atdckrhmca65hvey.png

Jagnasam
Koleżanka
4

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ilona92 wrote:
Próbowałaś na Karowa?
Jeszcze nie, ale dzięki za podpowiedź. Za tydzień idę prywatnie wizytę.

Ilona92
Autorytet
1561

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Terminy sa znośne

atdckrhmca65hvey.png

olasicka
Debiutantka
0

Wysłany: 8 grudnia 2017, 10:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja chodze do szpitala Medicover i tam też będę rodzić. Nie ma problemu z terminami, lekarz w porządku, miły, widać, że zależy mu na komforcie pacjentki. Jestem b.zadowolona, bo przy poprzedniej ciąży miałam problemy ze znalezieniem dobrego ginekologa- położnika, no dlatego tez rodziłam na fundusz. Tym razem wolalam wybrać prywatną placówkę.

olasicka

Lalalajka
Nowa
0

Wysłany: 10 grudnia 2017, 13:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moją ciążę prowadzi prof. Jan Peterek, przyjmuje w Centrum w Ober Clinic (blisko szpitala Dzieciątka Jezus). Byłam na dwóch wizytach na NFZ ale podejście lekarza koszmarne, skierowania na badania mi wypisywał z łaski. Dlatego szukałam lekarza prywatnie, koleżanka mi poleciła profesora Peterka właśnie. Cudowny lekarz i człowiek, bada bardzo dokładnie, jestem lekką panikarą i umie mnie uspokajać i rozwiewa wszystkie moje wątpliwości :)

Leira
Autorytet
1189

Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
olasicka wrote:
Ja chodze do szpitala Medicover i tam też będę rodzić. Nie ma problemu z terminami, lekarz w porządku, miły, widać, że zależy mu na komforcie pacjentki. Jestem b.zadowolona, bo przy poprzedniej ciąży miałam problemy ze znalezieniem dobrego ginekologa- położnika, no dlatego tez rodziłam na fundusz. Tym razem wolalam wybrać prywatną placówkę.

Ile zapłacisz za poród w Medicover?

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Illą
Koleżanka
1

Wysłany: 28 marca 2018, 17:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy ktoś się orientuje, jakie są terminy oczekiwania na wizytę na NFZ. Leczyłam się w poradni przy Starynkiewicza. Jestem w 5. tygodniu ciąży i czekanie miesiąc na pierwszą wizytę to za długo. Idę jutro prywatnie, ale koszty prowadzenia całej ciąży i badań są za duże. Stąd moje powyższe pytanie

"... Proście, a bedzie wam dane..."

Daniela21
Przyjaciółka
34

Wysłany: 28 marca 2018, 17:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jagnasam wrote:
Jeszcze nie, ale dzięki za podpowiedź. Za tydzień idę prywatnie wizytę.
Hej! I udało Ci się znaleźć wtedy fajnego lekarza na NFZ? Bardzo jestem ciekawa :) daj znać :)

3jgxyx8dm1ixfkj7.png
Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
Planujemy ślub 10.08.2019 ❤

Vienne
Koleżanka
3

Wysłany: 18 sierpnia, 06:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pani doktor Mazanowska Natalia z Balumedu
Pani doktor jest miłą i dokładną osobą. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie, w miłej atmosferze. Pani doktor odpowiada na pytania, mówi na bieżąco co robi i czy wszystko jest w porządku.

Jest bardzo delikatna oraz wizyta przebiega spokojnie

Na stronie jest kontakt http://balumed.pl/uslugi/pracownia-usg-echo-serca/

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 sierpnia, 15:02

Ilona92
Autorytet
1561

Wysłany: 24 września, 19:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja prowadzę ciąże u dr Szczudlik w imid. Nie mogę nic sobie zarzucić. Ja tez tam chodzę do doabetologa wiec dostałam skierowanie i wizytę Miałam w 5 dni

atdckrhmca65hvey.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)