X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne NFZ Warszawa - ginekolog położnik
Odpowiedz

NFZ Warszawa - ginekolog położnik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nikola98 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś szukał to ja polecam przychodnię Medi Park na Mokotowie prywatnie ale na prawdę z dużą wiedzą

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 7 listopada 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby prowadzenie ciąży u ginekologa na NFZ i prywatnie. Wtedy badania podstawowe w ciąży będziesz miała wystawiane przez lekarza na NFZ, a prywatnie jeśli coś Ci wystawi ten drugi lekarz, to wtedy sobie dodatkowo po prostu zrobisz i tyle.

    Od siebie mogę dać namiar panią doktor, ale z Rzeszowa
    https://ginekolog-rzeszow.pl/

    Też oferuje wizyty w ramach nfz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 06:44

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ