X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne NFZ Warszawa - ginekolog położnik
Odpowiedz

NFZ Warszawa - ginekolog położnik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 26 lipca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie polecić lekarzy, którzy prowadzą Wasze ciąże w Warszawie? Najlepiej Wola, Bemowo, Żoliborz, Bielany. Inne dzielnice też mogą być :)

  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 30 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam prośbę o polecenie dobrego lekarza na NFZ w Warszawie, który nie straszy pacjentek i jest odpowiedzialny za to co robi.

  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę teraz na Ursynowie do dr Haliny Żak,przychodnia Vertimed. Jest ok. Ma usg w gabinecie i na każdej wizycie robi

  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka87 wrote:
    Ja chodzę teraz na Ursynowie do dr Haliny Żak,przychodnia Vertimed. Jest ok. Ma usg w gabinecie i na każdej wizycie robi
    Dzięki za info.

    Zapisałam się kilka dni temu do ginekologa w przychodni przy ul. Romera 4. Idę w przyszłym tygodniu.

  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagnasam wrote:
    Dzięki za info.

    Zapisałam się kilka dni temu do ginekologa w przychodni przy ul. Romera 4. Idę w przyszłym tygodniu.
    Na romera 4 prowadziłam ciąże u dr Noarniakowskiego chyba troche nazwisko przekreciłam :) ale jakoś tak .. Lekarz zna sie na swojej pracy ale jest nieprzyjemny dużo nie mówi w sumie nic nie mówi jak sie nie dopytasz :) Wiem,że jeszcze pracuje ja ciaze prowadziłam daawnooo u Niego moze sie zmienił z biegiem lat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 18:52

    201610141756.png
    201802217352.png
  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaa.. wrote:
    Na romera 4 prowadziłam ciąże u dr Noarniakowskiego chyba troche nazwisko przekreciłam :) ale jakoś tak .. Lekarz zna sie na swojej pracy ale jest nieprzyjemny dużo nie mówi w sumie nic nie mówi jak sie nie dopytasz :) Wiem,że jeszcze pracuje ja ciaze prowadziłam daawnooo u Niego moze sie zmienił z biegiem lat :)

    Bylam u tego lekarza w tamtym roku, ponieważ nie miałam regularnych cykli (średnio co 60 dni). Chciałam potwierdzić czy nie mam PCOS. USG mi oczywiście nie zlecił bo po co :) skoro miałam ponad rok temu. Był dla mnie uprzejmy. Miałam jednak wrażenie, że nie ogarnia. Po wielu moich pytaniach i wątpliwościach w końcu dał mi skierowanie na kilka hormonów. Na drugiej wizycie bez podania żadnej diagnozy doktor powiedział: tak juz Pani ma, z tym się Pani urodziła i z tym Pani umrze. Nie zgodziłam się z opinią lekarza, ponieważ tak wcześniej nie miałam;)

    Zapisałam się do Pani doktor, ale nigdy u niej nie byłam. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku z moją ciążą.

  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u na wizycie na NFZ u Pani doktor przyjmującej na Romera 4. Co prawda zrobiła wywiad. Zdziwiła się, że biorę Luteinę i Duphaston. Po czym powiedziała, że najpierw mam zrobić USG żeby sprawdzić czy płód się rozwija i przyjść do niej za 2 tygodnie to da skierowanie na badania zalecane przez NFZ.

    Zastanawiało mnie dlaczego sama nie może potwierdzić ciąży - zrobić USG w gabinecie (miałam USG z 5 tygodnia bez widocznej akcji serca) skoro w pokoju miała pełną aparaturę?

    Następnie od Pani położnej dowiedziałam się, że niestety nie ma miejsca na USG w ciągu najbliższych 2 tygodni.

    Będę szukać dalej dobrej przychodni i lekarza.

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałaś na Karowa?

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Jagnasam Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Próbowałaś na Karowa?
    Jeszcze nie, ale dzięki za podpowiedź. Za tydzień idę prywatnie wizytę.

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminy sa znośne

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • olasicka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do szpitala Medicover i tam też będę rodzić. Nie ma problemu z terminami, lekarz w porządku, miły, widać, że zależy mu na komforcie pacjentki. Jestem b.zadowolona, bo przy poprzedniej ciąży miałam problemy ze znalezieniem dobrego ginekologa- położnika, no dlatego tez rodziłam na fundusz. Tym razem wolalam wybrać prywatną placówkę.

    olasicka
  • Lalalajka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją ciążę prowadzi prof. Jan Peterek, przyjmuje w Centrum w Ober Clinic (blisko szpitala Dzieciątka Jezus). Byłam na dwóch wizytach na NFZ ale podejście lekarza koszmarne, skierowania na badania mi wypisywał z łaski. Dlatego szukałam lekarza prywatnie, koleżanka mi poleciła profesora Peterka właśnie. Cudowny lekarz i człowiek, bada bardzo dokładnie, jestem lekką panikarą i umie mnie uspokajać i rozwiewa wszystkie moje wątpliwości :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olasicka wrote:
    Ja chodze do szpitala Medicover i tam też będę rodzić. Nie ma problemu z terminami, lekarz w porządku, miły, widać, że zależy mu na komforcie pacjentki. Jestem b.zadowolona, bo przy poprzedniej ciąży miałam problemy ze znalezieniem dobrego ginekologa- położnika, no dlatego tez rodziłam na fundusz. Tym razem wolalam wybrać prywatną placówkę.

    Ile zapłacisz za poród w Medicover?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 28 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś się orientuje, jakie są terminy oczekiwania na wizytę na NFZ. Leczyłam się w poradni przy Starynkiewicza. Jestem w 5. tygodniu ciąży i czekanie miesiąc na pierwszą wizytę to za długo. Idę jutro prywatnie, ale koszty prowadzenia całej ciąży i badań są za duże. Stąd moje powyższe pytanie

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 28 marca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagnasam wrote:
    Jeszcze nie, ale dzięki za podpowiedź. Za tydzień idę prywatnie wizytę.
    Hej! I udało Ci się znaleźć wtedy fajnego lekarza na NFZ? Bardzo jestem ciekawa :) daj znać :)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani doktor Mazanowska Natalia z Balumedu
    Pani doktor jest miłą i dokładną osobą. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie, w miłej atmosferze. Pani doktor odpowiada na pytania, mówi na bieżąco co robi i czy wszystko jest w porządku.

    Jest bardzo delikatna oraz wizyta przebiega spokojnie

    Na stronie jest kontakt http://balumed.pl/uslugi/pracownia-usg-echo-serca/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 15:02

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 24 września 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę ciąże u dr Szczudlik w imid. Nie mogę nic sobie zarzucić. Ja tez tam chodzę do doabetologa wiec dostałam skierowanie i wizytę Miałam w 5 dni

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • szykyzia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chodzę do https://innova-med.pl/https-innova-med-pl-lekarz-specjalista-ginekologii-i-poloznictwa-katarzyba-szkup/ Pani przyjmuje na Bronikowskiego 1/10a w Warszawie. Ja jestem bardzo zadowolona, na wszystkie moje pytania Pani umiała odpowiedzieć. Nigdy nie miałam tak miłych wizyt u ginekologa.

  • Arowana14 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ nie polecę, ale jakbyście chciały chodzić jednak prywatnie to polecam "Gabinety Lekarskie Łucka" na ul. Łucka 18. Ja chodzę do nich do ginekologa i polecam. Mają też poradnię cukrzycową, dietetyczną i laktacyjną. Wszystko w jednym miejscu. To wygodna spawa.

    Aga
  • Marzena_K Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chodzę prywatnie, do Babka Medica na Słomińskiego. Moim ginekologiem jest tam pani Siemion Małgorzata, którą bardzo polecam. Długo czekałam na tę ciążę, więc teraz chce być pod możliwie najlepszą opieką :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ