X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nazwisko dziecka
Odpowiedz

Nazwisko dziecka

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba sie kochac i dogadywac, macie pod serduszkami cud stworzony z was obu, po co zadreczac glowe takimi glupstwami...co bedzie pozniej jak teraz jak brak porozumienia?

    MonikaDM, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak inne dziewczyny ale w moim przypadku tu nie chodzi o kwestie dogadania sie w ogole

    Mnie zalezy na tym żebysmy wszyscy mieli jedno nazwisko, wszystko mi jedno jakie, ale nie mamy slubu i roznie byc miedzy nami moze... a ja nie chce miec innego nazwiska niz dziecko, tylko kwestia tego dla mnie, najchetniej mialabym nazwisko partnera ale nie mam takiej mozliwosci i niewiadomo czy bedzie mi dane.. nie ma przez to miedzy nami konfliktu ani sporow, ja sie z tym zle czuje bo z jednej strony chce zeby dziecko mialo nazwisko ojca, a z drugiej nie chce zeby dziecko mialo inne nazwisko niz ja... to o czym pisaly dziewczyny jak nadanie nazwiska po matce i zmienienie po slubie rowniez dziecku wydaje sie jedynym sensownym rozwiazaniem

    laczone nazwiska tez sa dobra opcja ale w naszym przypadku te nazwiska nie brzmia dobrze i beda z tym tylko wieksze problemy

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vel - a może pomysł Weroniki ie jest zły...zmienić wspólnie nazwisko bez slubu? Czy to na Twoje czy na partnera czy na zupełnie nowe :)

    zokeia, weronika86 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my wlasnie zmienilismy juz, w anglii to bardzo proste, tanie i szybkie, slubu nie mamy, wybralismy nazwisko DAVIDSON. Patryk ma imie, ktore tez istnieje w irlandii czy anglii, wiec tylko zmienione na patrick, ja na veronica, stasiu na stan, stanley...musielismy tak zrobic bo maly wstydzil sie polskiego nazwiska a nasze to takie typowe 10cio literowe z ski na koncu, jest w pol prywatnej szkole i strasznie by sie wyroznial. Zreszta obiecalismy sobie ze odcinamy sie od rodziny i zakladamy wlasny, normalny rod na naszych zasadach :D mamy typowa staromodelowa polska rodzine, ktora wpierdziela sie wszedzie gdzie nie powinna, same tylko problemy, rady z ktorymi nic nie mozna zrobic..stwierdzilismy, ze nie chcemy tak zyc, chcemy zeby bylo rodzinnie, wpsierac sie nawzajem a nie smarowac dupe za plecami jak to robia nasze rodziny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 08:35

    FeliceGatto, MonikaDM lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ