X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Istotka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzez przeglądarkę Można znaleźć dużo ciekawych i całkiem oryginalnych pomysłów na prezent. Może warto rozejrzeć się w tę stronę?

    Od przyjaciół gorszy jest tylko ich brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na USG :) i u nas na 99,9% dziewczynka :) i od tygodnia czuję też już ruchy, jak się bardzo wsłucham, ale już przynajmniej wiem, że raczej wszystko okej :)

    RedLady, Szczęśliwa Mamusia, Agia lubią tę wiadomość

  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 1 marca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie, gratuluję kolejnej córeczki! :) Jakieś pomysły na imię?

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no niby były, ale jak już wiadomo, że dziewczynka to znów myślimy...

    Miała być Zuzia, ale znowu w czołówce popularności. Chciałabym troszkę mniej modne :) A ładne. Ale przynajmniej wybór się ograniczył, więc może jakoś to pójdzie.

  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, u Ciebie już dziewczynka potwierdzona? :)

    U nas armagedon. Daniel w nocy budzi się milion razy. Wychodzą mu wszystkie czwórki i trójki na raz. 3 czworki przebiły się częściowo. Wczoraj od tych zębów 39 stopni. Do tego ja usypiam go po powrocie z pracy więc drzemka przesunięta na 12:30 (czasem hpo 7h od wstania). Daniel jest przwmęczony i w nocy pobudki z piskiem.

    O dziwo ja w pracy wypoczęta i szczęśliwa :D zajebista jest praca na część etatu :D i to wyrwanie się z domu! Cudna sprawa :p cieszę się że nie zdecydowałam się na dziecko jedno za drugim

    17u9ha00otchcgqb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też teraz wychodziły 3 czwórki na raz i ciągle gorączka i infekcje. Mam nadzieję, że powoli wracamy do zdrowia. Też wróciłam do pracy :))) ale zobaczymy jak długo pociągnę z brzuchem.

    Ja się zdecydowałam na 2 teraz, żeby odchować i właśnie wrócić do zawodu na stałe :)) Może jeszcze pomyślimy o 3, a może nie, ale to po przerwie :) choć nie ma co czekać, bo lata lecą...

    Zdrówka dla Daniela :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 17:59

  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 3 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lat jeszcze troche mam w zapasie, więc nie spieszno mi :) swoją drogą, do jakiego wieku zdecydowałybyście się na dziecko, a jaki jest już granicą bezpieczeństwa

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 3 marca 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci sie udalo znalezc taka prace na czesc etatu? Chcialabym taka..

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 4 marca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracowałam na caly etat ale po powrocie z macierzyńakiego złożyłam wniosek o obniżenie etatu do 3/4 przez pół roku. Nie mogą tego odmówić i nie mogą w tym czasie zwolnić. Zaczynam się zastanawiać czy po tym okresie nie pozostać na części etatu kolejne 6 msc

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Agia Przyjaciółka
    Postów: 160 35

    Wysłany: 4 marca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej odbicie gratuluje drugiej Córeczki.

    Werix a właśnie miałam Cię pytać, jak tam nocki Danielka, czy przesypia nadal całe, a tu widzę klops jak u nas :(

    Oj tak, praca na część etatu super sprawa. Ja aktualnie jesyem na 0,5 etatu minus przerwa na kp, to do pracy chodzę na 3,5 godziny. Mogla bym tak zawsze :)

    A. 07.08.2012, M. 09.12.2016
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 6 marca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agia, mi to już w sumie lata ile razy Daniel się budzi. Nie czuję różnicy między przespaną całą nocą a milionem pobudek. W ogóle moje zapotrzebowanie na sen się zmniejszyło co znaczy że chyba się starzeję :p

    O ja! 3,5 to musi Ci mijać jak 10 min! Ja pracuję 5h i mam wrażenie że wchodzę i wychodzę :p

    W październiku zostanę ciocia :D dziwnie będzie zobaczyć takiego maluszka.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam do pracy za rok ale na samą myśl zaczynam sie stresowac.

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix, gratulacje :) Twoja siostra czy brat zostaną rodzicami? Fajnie, dzieciaki będą może miały ze sobą fajny kontakt :)

    Elcia, z tego co pamiętam planujecie dziecko, więc pewnie nie wrócisz do pracy :) Tego Ci życzę :)

  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny ja chodzę na cały etat 8h a i tak mam wrażenie, że tylko wchodzę i wychodzę ;)
    Werix, gratuluje :) Fajnie bo będzie niewielka różnica i za jakiś czas będą się doskonale razem bawić.
    Elcia, nie ma co się stresować. Najgorszy początek, żeby się przyzwyczaić do nowego trybu dnia a potem już leci. Mojej się u babci tak podoba, że nawet do domu wracać nie chce ;)

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też. Obrażona jak babcia wyjeżdża.

  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 7 marca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jednak Daniel bardzo się cieszy jak ja i narzeczony wracamy do domu i często płacze kiedy wychodzę do pracy. Muszę go pocieszać i odwracać uwagę. Nie wspominając o tym że odreagowuje całe zamieszanie w nocy. Jak już nas nie ma to ponoć jest grzeczny i jest ok, ale widzę że przeżywa. A już w ogóle nie wiem co by było gdybym pracowała na cały etat i musiałby usypiać go ktoś inny.

    Brat będzie miał bobo. Dziś widziłam 2cm ludzika na zdjęciu usg :p aż zajrzałam do swoich zdjęć :p to taka abstrakcja. Nie ma nic, a po 9 miesiacach człowiek. Nie mogę się doczekać i cieszę się że Daniel będzie miał do czynienia z małym dzieckiem. Może przygotuje go to trochę na rodzeństwo ;)

    Elcia, myśl pozytywnie. Ja trochę vałam się powrotu ale jest super! Powrót był świetną decyzją!

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Agia Przyjaciółka
    Postów: 160 35

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mi migusiem mijają te 3,5 godziny. Ale niestety jeszcze tylko 3 miesiące, a potem całyvetat, choć zastanawiam sie, czy sobie nie zmniejszyc do 7/8.

    Moja Maja gdy idzie do żłobka, to nawet nie ma czasu sie ze mną pożegnać, tak rwie sie do dzieci. Gdy po Nią przyjeżdžamy z Agatką, to tak się cieszy, że aż wyskakuje Pani z rąk.
    Gdy zostaje w domu, a ja idę do pracy, to ma radochę z robienia mi papa i przez okno mi macha. No a po powrocie aż piszczy z radości.

    Werix fajnie, ze bedziesz Ciocią. Mojemu bratu w styczniu urodzila sie Córeczka, dokładnie 13 miesiecy mlodsza od Mai, wiec tez fajnie.

    A. 07.08.2012, M. 09.12.2016
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 11 marca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniel uwielbia dzieci i myślę że gdyby szedł do żłobka pewnie też byłby tak zaaferowany że nie zauważyłby mojego wyjścia. Gorzej ze spaniem w żłobku. Zastanawiamy się czy nie wysłać go do żłobka od września. I tu pytanie, czy ktoraś z Was wysłała dziecko do żłobka montessori? Jakie wrażenia? O takim właśnie myślę.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 13 marca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia a ile masz lat?

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli masz trojke dzieci? Dajesz rade? Masz kogos do pomocy?

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
‹‹ 1468 1469 1470 1471 1472
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ