BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Naciskanie brzucha przez położną. Delikatne plamienie.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Palina3
Nowa
0

Wysłany: 16 marca, 19:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Jestem w 26 tc. Dziś miałam wizytę u ginekologa i usg dopochwowe oraz nabrzuszne. Po wizycie położna chciała posłuchać serduszka mojego synka. Nie mogła znaleźć serduszka, więc nie wiem dlaczego, ale zaczęła naciskać mi dosyć mocno na brzuch, zabolało mnie to... Będąc już w domu zobaczyłam lekkie plamienie. Boję się, że położna mogła mi coś zrobić z synkiem i że przez to było te delikatne plamienie. Zaraz zwariuję a jest taka godzina, że nic z tym teraz nie zrobię ;(

malami.91
Autorytet
802

Wysłany: 16 marca, 20:06
Cytuj | (1) | Zgłoś
Prędzej po USG dopochwowym to plamienie. Co nie zmienia faktu, że położna mocno naciskać nie powinna. Zawsze możesz jechać na IP dla świętego spokoju.

Palina3 lubi tę wiadomość

km5shdge0olgh2tq.png
5b09anli443h8r48.png

Palina3
Nowa
0

Wysłany: 16 marca, 20:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
malami.91 wrote:
Prędzej po USG dopochwowym to plamienie. Co nie zmienia faktu, że położna mocno naciskać nie powinna. Zawsze możesz jechać na IP dla świętego spokoju.

Wiem, że mogę jechać na IP, ale przeraża mnie widmo kilkugodzinnego czekania na poczekalni w czasie covida :( I jeszcze test zanim w ogóle wpuszczą mnie do budynku...

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)