X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Muzykoterapia dla Mam i maluszkow:)
Odpowiedz

Muzykoterapia dla Mam i maluszkow:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Kochane:)chcialam zapytac czy bylybyscie zainteresowane wpolnym muzykowaniem przy zywej muzyce(muzyka klasyczna plus muzyka dla smyka) razem z maluszkami?dodam ze sa to bardzo rozwojowe zajecia:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym byla zainteresowana czemu nie :) zawsze to jakies nowe doswiadczenie :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ