X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Muzyka w ciąży
Odpowiedz

Muzyka w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała czas ciąży spędzić jak najlepiej, jak najzdrowiej, jak najrelaksującej (jeśli jest takie słowo w ogóle) i przyszło mi na myśl: czego słuchają mamy w ciąży? Jestem jak najbardziej za puszczaniem muzyki spokojnej, relaksacyjnej i wpadło mi w oko radio dla mam, które oczekują swoich pociech.

    http://www.radio4baby.pl/pregnant-women

    Czy któraś z was słucha tego radia? Jeśli macie jakieś swoje propozycje bardzo chętnie bym je poznała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2014, 17:37

    Kajaoli, le'nutka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie wiedziałam, że jest radio dla kobiet w ciąży :) Ja słucham muzyki z płyt. Ostatnio mężuś zaopatrzył mnie w niezłą kolekcję, a mamy też wiele z poprzednich lat. Ostatnio słucham Grechuty, Stinga, Claptona, muzyki filmowej - Secret Garden - polecam piękna muzyka, Scent of a woman i klasyka - Pavarotti, Bocelli i mam taki komplet 4 płyt - The best Classics... Ever.

    kalitria lubi tę wiadomość

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku słuchałam muzyki relaksacyjnej uspakajało mnie to :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 24 lutego 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słucham bardzo różnej muzyki, po prostu tego co lubię.:) I śpiewam dużo;) Ale radio fajne!:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 24 lutego 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muzyka relaksacyjna, klasyczna, jak najbardziej... ostatnio jak sluchalam relaksacyjnej to cały brzuch mi się ruszal, mala tańczyła :)

    kalitria, magdalena lubią tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 lutego 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w obecnym stanie relaksujaca muzyka tak relaksuje ze chce mi sie tylko spac :) Jestem na etapie szukania i ciągnie mnie na Vivaldiego. Maja - niezla kolekcja, dzieki za podpowiedz.

    Macie jeszcze jakies polskie propozycje? Invision-Board-France-545.gif

    mychowe lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 25 lutego 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już klasyka to Mozart najlepiej działa na dzieci :) ja się nasłuchałam w ciaży i Mały usypiał przy tej muzyce :) Teraz usypia przy suszarce i odkurzaczu :D to jest dla niego najlepsza muzyka ;)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja córce w brzuchu puszczałam muzykę klasyczną, teraz córka dba o młodsze rodzeństwo i puszcza mu ulubioną muzykę - disco polo :P

  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam muzykę dla bobasa Raimond Lap. Można znaleźć na allegro różne części. Koleżanki bardzo chwaliły więc na jedną (czerwoną) się skusiłam i puszczam Malutkiej. Mam nadzieję że słyszy ;).

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja obecnie slucham muzyki relaksacyjnej do jogi jak np. Snatam Kaur
    Wspanialy glos i energia, czasami jak mnie nachodzi to nawet z nia sobie spiewam i to mnie bardzo relaksuje, mam nadzieje, ze dzidziusia tez :)
    Chetnie poslucham radia poleconego przez ciebie Kalitria, nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje.
    Pozdrawiam wszystkich :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak fajnie że jest takie radio, jutro od rana sobie zapodam :) ja jakoś wcześniej o tym nie pomyślałam ale ostatnio gdzieś w necie widziałam że jest zestaw 2 płyt cd "Dla brzuszka i dla maluszka" za 30zł i chyba kupię sobie a raczej nam :)

    relg2n0a1g998ci6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ