X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Modlitwa matek oczekujących potomostwa
Odpowiedz

Modlitwa matek oczekujących potomostwa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirella wrote:
    Gdzie ja byłem, gdy nie byłem?
    Czy się tobie, Mamo, śniłem?
    Mama szepcze mi do uszka:
    Miałam kiedyś dwa serduszka.
    Jedno większe, drugie mniejsze
    moje serce, twoje serce.
    Czy ja miałem wtedy rączki?
    Takie małe jak pieniażki.
    Czy ja miałem wtedy uszka?
    Takiś mały był jak gruszka.
    Pan Bóg chciał, bym się narodził?
    On nas wszystkich chciał i stworzył.
    Niechaj Pan Bóg, który w niebie, błogosławi, Mamo, ciebie.


    Może to nie modlitwa ale uwielbiam ten wiersz i zawsze bardzo mnie wzrusza
    cudowny wierszyk :) bardzo wzruszający. Aż chyba go sobie gdzieś wydrukuję, ładnie oprawię i jak się dzidzia narodzi to nad łóżeczkiem jej powieszę :)

    Modlitwy też piękne. Na pewno będę je odmawiała :)

    Mirella, Anoolka lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Butterfly Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    MODLITWA do ŚW. DOMINIKA

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.

    MODLITWA DO PANA BOGA za wstawiennictwem ŚW. DOMINIKA

    Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.

    MODLITWA DO ŚW. DOMINIKA /"RESPONSORIUM"/

    R/ O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron.
    + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę!
    V/ Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą!
    + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę.
    V/ Niech Ojcu chwała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni.
    + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł…
    Módlmy się:
    Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem.
    Przez Chrystusa Pana naszego.
    Amen.

    mozecie sie smiać ale ta modlitwa pomogla mi ,,zajsc'' w ciaze hehe ;p przez dlugi czas nie moglam zajsc, przestalam juz wierzyc w to ze moge zostac matka. Pomyslalam wiec ze wszystko w rekach Boga ...i zaczelam codzienne modly...a .miesiac pozniej.... KInder Niespodzianka ! myśle ze wiara jest tutaj bardzo wazna... szczegolnie kiedy juz traci sie nadzieje. pozdrawiam :)

    Marysia0312, Quendi, Anoolka lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhamw3z7uv.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    "9 miesięcy oczekiwania,Wylegiwania i objadania.Kilka miesięcy dolegliwości,Wzruszeń, radości, napadów złości.Wiele tygodni przygotowaniaĆwiczeń oddechów i przewijania,Malutkich ciuszków kompletowaniapieluch, butelek, smoczków do ssania.To wszystko po coś, ten chaos całyCiąża jest magią, cel jest wspaniały.Bo po tych wielu miesiącach tyciaCzeka nagroda za rolę życia.Bądź w niej więc taka, jaką być pragniesz,a szybko serce maluszka skradniesz,który nagrodzi wszystkie trudności,dając Ci w zamian morze miłości."

    Dostałam od siostry...:-)

    Quatriona, Mirella, Anoolka, SuSie lubią tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję wam za modlitwy, przydadzą się :)

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniele Boży Stróżu dziecka poczętego, którym Dobry Bóg nas obdarował i Twej opiece powierzył, prosimy Cię, abyś nieustannie czuwał nad naszym dzieckiem i wypraszał mu potrzebne łaski: zdrowia, prawidłowego rozwoju i szczęśliwego przyjścia na świat. Wielbiąc Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Stwórcę i Dawcę Życia, prosimy Cię, aby ten błogosławiony czas oczekiwania umocnił naszą miłość, pogłębił więź małżeńską i przyczynił się do wzrostu wiary i nadziei, którą pokładamy w Tobie. Amen!

    weronikabp, Anoolka, SuSie lubią tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OTO MODLITWA, KTÓRA TOWARZYSZY MI OD POCZĄTKU CIĄŻY. Nauczyłam się jej na pamięć i dzięki temu już podczas pobytu w szpitalu w 9 tc było mi jakoś lżej na sercu.
    Matko Najświętsza!
    Gdy Bóg okrywał Cię płaszczem macierzyńskiej miłości, przyrzekłaś Mu: oto ja Służebnica Pańska. I dotrzymałaś obietnicy: nigdy nie zgrzeszyłaś. Matko, w tym moim stanie czuję się tak blisko BogA. Z głębi serca, które wierzy głęboko i kocha Go szczerze, wyrywa się podobne słowo: Boże mój, jestem gotowa do służby w moim macierzyńskim powołaniu. Ty Matko Najświętsza, strzeż mnie, towarzysz mi wszędzie, abym zawsze była wierna Bogu: jako Jego dziecko, jako małżonka, jako matka kochanego dziecka. Matko Dobrej Rady, w chwilach, gdy będę czuła się samotna i sama sobie zostawiona; gdy nie będę wiedziała do kogo zwrócić się o światło i radę, bo boję się, by mi nie poradzono zbyt po ludzku - Ty bądź moim oparciem. Ostrzeż mnie o Matko gdyby cokolwiek miało grozić mojemu dziecku albo mnie osobiście. Gdyby czyhało zło na mojego męża albo na moją rodzinę - błagam - bądź nam Matką Dobrej Rady i tak długo niepokój swym matczynym słowem, aż Cię usłuchamy i tak się uratujemy.
    Matko Jezusowa - Tyś Matką Tego, który jest życiem, Tyś Matką wszystkich żyjących. Bóg we wszechmocy swojej sprawił, że i ja życie w sobie noszę i mam je wydać na świat. Ileż tajemnic składa się na to, że nowe życie powstaje. Ile potrzeba mocy Bożej opatrzności, aby to życie bezpiecznie się rozwijało. Pomóż mi o Matko, abym coraz lepiej rozumiała moje macierzyńskie powołanie: jego godność i odpowiedzialność, i spraw, abym za to była wdzięczna Bogu. Błagam: miej nas w swojej opiece, zsyłaj niezbędne łaski z nieba i czuwaj nad wszystkimi matkami, które wyczekują swej godziny. AMEN.

    Anoolka, ALAALICJA, aga8787, SuSie lubią tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalinka piękna modlitwa :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 19:11

  • ALAALICJA Autorytet
    Postów: 444 380

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne modlitwy:)Dużo zdrówka i radości dla Was:)

    ALAALICJA
    w5wqej28aebvvypb.png

  • ALAALICJA Autorytet
    Postów: 444 380

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalinka wrote:
    OTO MODLITWA, KTÓRA TOWARZYSZY MI OD POCZĄTKU CIĄŻY. Nauczyłam się jej na pamięć i dzięki temu już podczas pobytu w szpitalu w 9 tc było mi jakoś lżej na sercu.
    Matko Najświętsza!
    Gdy Bóg okrywał Cię płaszczem macierzyńskiej miłości, przyrzekłaś Mu: oto ja Służebnica Pańska. I dotrzymałaś obietnicy: nigdy nie zgrzeszyłaś. Matko, w tym moim stanie czuję się tak blisko BogA. Z głębi serca, które wierzy głęboko i kocha Go szczerze, wyrywa się podobne słowo: Boże mój, jestem gotowa do służby w moim macierzyńskim powołaniu. Ty Matko Najświętsza, strzeż mnie, towarzysz mi wszędzie, abym zawsze była wierna Bogu: jako Jego dziecko, jako małżonka, jako matka kochanego dziecka. Matko Dobrej Rady, w chwilach, gdy będę czuła się samotna i sama sobie zostawiona; gdy nie będę wiedziała do kogo zwrócić się o światło i radę, bo boję się, by mi nie poradzono zbyt po ludzku - Ty bądź moim oparciem. Ostrzeż mnie o Matko gdyby cokolwiek miało grozić mojemu dziecku albo mnie osobiście. Gdyby czyhało zło na mojego męża albo na moją rodzinę - błagam - bądź nam Matką Dobrej Rady i tak długo niepokój swym matczynym słowem, aż Cię usłuchamy i tak się uratujemy.
    Matko Jezusowa - Tyś Matką Tego, który jest życiem, Tyś Matką wszystkich żyjących. Bóg we wszechmocy swojej sprawił, że i ja życie w sobie noszę i mam je wydać na świat. Ileż tajemnic składa się na to, że nowe życie powstaje. Ile potrzeba mocy Bożej opatrzności, aby to życie bezpiecznie się rozwijało. Pomóż mi o Matko, abym coraz lepiej rozumiała moje macierzyńskie powołanie: jego godność i odpowiedzialność, i spraw, abym za to była wdzięczna Bogu. Błagam: miej nas w swojej opiece, zsyłaj niezbędne łaski z nieba i czuwaj nad wszystkimi matkami, które wyczekują swej godziny. AMEN.

    Z taką modlitwą, wiara i dobrymi myslami napewno wszystko będzie dobrze

    weronikabp lubi tę wiadomość

    ALAALICJA
    w5wqej28aebvvypb.png

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Dzięki modlitwą do św.Dominika, św.Rity i św.Matki Boskiej Śnieżnej zaszłam w ciążę.

    Teraz "skradłam" wszystkie modlitwy wymienione wcześniej.
    Skorzystam.

    Kochane codziennie będę się modlić za Nas wszystkie zaciążone i te pragnące zajść w ciążę.

    natalinka lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • aga8787 Autorytet
    Postów: 558 489

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modlitwa o szczęśliwy poród
    O czcigodny Św. Ignacy zjednaj mi niebiańską pomoc w tym czasie porodu, abym mogła szczęśliwie urodzić. Wstaw się za moim dzieckiem do Boga aby miał mnie i je w swojej opiece. Św. O. Ignacy módl się za mnie i dziecko do miłosiernego Boga aby wspierał mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

    Mama dała mi taką modlitwę, może się komuś przyda :)

    weronikabp lubi tę wiadomość

    ug37df9hmgtex3az.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 3 maja 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie modlitwa, ale naprawdę warto przeczytać:

    Para nienarodzonych bliźniąt prowadzi rozmowę w brzuchu matki.

    “Powiedz mi , czy ty wierzysz w życie po porodzie? pyta jeden z bliźniaków.

    “Jasne, zdecydowanie! Tu rośniemy, nabieramy siły by
    sprostać temu co nas czeka na zewnątrz“ odpowiada drugi.

    “To jest kompletna bzdura“ mówi ten pierwszy. “Przecież nie może być życia
    po porodzie; jak przypuszczalnie mogłoby ono wyglądać, pozwól że zapytam?

    “Osobiście dokładnie tego nie wiem, ale z pewnością będzie
    jaśniej niż tutaj. Przypuszczam tez że będziemy poruszać
    się na naszych nogach i odżywiać się przez nasze usta.“

    “Nigdy nie słyszałem takich nonsensów! Jeść naszymi ustami, co za
    zwariowany pomysł! Przecież my mamy pępowinę która nas karmi. I ty
    chcesz gdzieś chodzić? To nie da rady; nasza pępowina jest zbyt krótka!“

    “Z pewnością będzie to możliwe. Tam wszystko będzie trochę inne.“

    “Oszalałeś! Nikt nigdy nie wrócił po porodzie.
    Życie się kończy gdy się rodzisz, to wszystko. Kropka.“

    “Musze przyznać że faktycznie nikt nie wie jak wygląda życie po urodzeniu. Ale
    wiem że będziemy mogli zobaczyć naszą matkę, wtedy ona się nami zaopiekuje”

    “Matką? Chcesz mi powiedzieć że wierzysz w
    istnienie matki? Cóż , no to gdzie jest nasza matka?“

    “Jak to gdzie, tu wokół nas. Żyjemy w niej i poprzez nią. Bez niej my byśmy nie istnieli!“

    “Bzdury! Nigdy nie zauważyłem, nie widziałem
    niczego z matki. Więc, matka nie może istnieć.“

    “to prawda! Ale czasami gdy jesteś naprawdę cicho, możesz
    usłyszeć jej głos, możesz czuć jak troszczy się o nasz świat!”

    Lanusia93, natalinka, SuSie lubią tę wiadomość

    dqpr3e5ebayuirbn.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ