X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 12 listopada 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Niektóre z Was mogą mnie nawet nie znać. Więc się troszkę wprowadzę :)
    Jestem rocznik 95. Mam męża. W Maju 2017r urodził się mój synek Filipek. Teraz jestem w drugiej ciąży. Termin również na Maj 2019. Na 90% spodziewamy się córeczki :)
    Hej! Fajnie ze jestes. Gratulacje!

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesja wrote:
    Dziewczyny, myślicie że opłaca się robić iść 4D? W jakim tygodniu najlepiej?
    Ja byoam z Oskim w 30tc I nic nie zobaczylam bo tam gdzie jego buzia bylo lozysko . W tej ciazy pojde tez gdzies w 25tc pewnie . Wg.mnie warto:) widzialam nos Oskiego wtedy tylko,ale I tak super przezycie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 08:48

    Inesja lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o 4D. To ja na każdej wizycie w pierwszej jak i w tej ciąży mam robione :D zaczyna od 3D, później 3D, a na końcu pokazuje mi bobasa w 4D :) najlepiej to właśnie już tak gdzieś w 3 trymestrze iść jak dzidziuś wygląda jak bobas taki po narodzinach. :D ale taki 4 cm ufoludek też jest słodki :)

    Inesja lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę pierwsza strona już zrobiona :) super
    Ja ostatnio zdołowana, problemy natury codziennej. Nie chcę brać tabletek i się truć zwłaszcza, że moje libido z nimi jest do bani. Odkryłam to jak odstawiłam symonette (krwawiłam miesiąc po odstawieniu od piersi) i teraz czuję się super.. Myślałam, żeby kupić Lady Comp ale mąż stwierdził, że on na to nie będzie patrzał i ufał. Do dupy z tym :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 13:51

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Widzę pierwsza strona już zrobiona :) super
    Ja ostatnio zdołowana, problemy natury codziennej. Nie chcę brać tabletek i się truć zwłaszcza, że moje libido z nimi jest do bani. Odkryłam to jak odstawiłam symonette (krwawiłam miesiąc po odstawieniu od piersi) i teraz czuję się super.. Myślałam, żeby kupić Lady Comp ale mąż stwierdził, że on na to nie będzie patrzał i ufał. Do dupy z tym :(

    Jeszcze nie zrobiona haha dalej stara jest. Mialam sie zabrac za nia a nie mam kiedy jak mala idzie spac to padam razem z nia :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie, jak będziesz robić to u mnie dodaj dzień 12. Bo na 12.05 mam termin :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Jeszcze nie zrobiona haha dalej stara jest. Mialam sie zabrac za nia a nie mam kiedy jak mala idzie spac to padam razem z nia :)
    Kurde serio :/ to dawno nie patrzałam na to wychodzi

  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Widzę pierwsza strona już zrobiona :) super
    Ja ostatnio zdołowana, problemy natury codziennej. Nie chcę brać tabletek i się truć zwłaszcza, że moje libido z nimi jest do bani. Odkryłam to jak odstawiłam symonette (krwawiłam miesiąc po odstawieniu od piersi) i teraz czuję się super.. Myślałam, żeby kupić Lady Comp ale mąż stwierdził, że on na to nie będzie patrzał i ufał. Do dupy z tym :(

    Poszukaj metod typu Rotzer. U mnie zawiodła, ale są na prawdę minimalne szanse ze plemnik przeżyje 8dni. Mniejsze niż na pęknięta gumkę.
    Chodzi o słuź i temperaturę.
    Pokaz mężowi stronę iner.pl, tam są wszystkie info. Metoda po owu daje 100% pewności, przed owu 99%, ja byłam tym 1%, mój brat i siostra za to polegli na gumkach wiec co ma być to będzie i tak.

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Sallvie, jak będziesz robić to u mnie dodaj dzień 12. Bo na 12.05 mam termin :)

    Jasne kochna na pewno będę jeszcze dopytywać:)
    Wlasnie u Ciebie dość szybko druga ciąża mówił Ci lekarz coś o porodzie? Koniecznie cc drugie czy możesz próbować sn ?

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap ja będę zakładać spirale chyba ale ta mechaniczna nie hormonalna. Przekonałam się że przy moich problemach zdrowotnych nie wskazana antykoncepcja hormonalna. Źle na mnie działa. A gumki nie wchodzą w grę. Nie przekonam się w życiu

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 14 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Sallvie póki co nie rozmawiałam z lekarzem o porodzie :) ale będę na pewno rozważać razem z nim opcje porodu siłami natury, ale wiesz też nic na siłę. Ambicje na bok :d

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna Evans dzięki za dobre chęci ale on prędzej już zaufa Lady Comp..

    Sallvie mój w gumce nie może skończyć.. A spirali się boję, moja mama po spirali nabawiła się mnóstwa torbieli a ja słyszałam, że zdarzają się ciążę i jest to bardzo niebezpieczne:( samo ciało obce w moim ciele mnie przeraża także spirala odpada. Tabletki.. To chemia

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 15 listopada 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Panna Evans dzięki za dobre chęci ale on prędzej już zaufa Lady Comp..

    Sallvie mój w gumce nie może skończyć.. A spirali się boję, moja mama po spirali nabawiła się mnóstwa torbieli a ja słyszałam, że zdarzają się ciążę i jest to bardzo niebezpieczne:( samo ciało obce w moim ciele mnie przeraża także spirala odpada. Tabletki.. To chemia

    Ja sprobuje ze spirala. Jesli cos bedzie nie tak od razu sie pozbywam. Wystarczajaco za dlugo katowalam sie tabletkami po Neli :/
    Niby tyle metod antykoncepcji a jednak tak niewiele.
    Zobacze po porodzie jak w ogole beda miały sie moje cykle, czy dalej beda takie jak w zegarku jak po Neli ( po odrzuceniu tabletek ) a przed malym czy znow beda kiedy im sie spodoba.

    Koko pewnie ze nic na sile :)
    Ale smiesznie jakbys znow 1-szego urodzila :)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Widzę pierwsza strona już zrobiona :) super
    Ja ostatnio zdołowana, problemy natury codziennej. Nie chcę brać tabletek i się truć zwłaszcza, że moje libido z nimi jest do bani. Odkryłam to jak odstawiłam symonette (krwawiłam miesiąc po odstawieniu od piersi) i teraz czuję się super.. Myślałam, żeby kupić Lady Comp ale mąż stwierdził, że on na to nie będzie patrzał i ufał. Do dupy z tym :(

    Też się zastanawiam co po porodzie będziemy z tym robić. Po tabletkach strasznie schudłam i libido spadło mi do zera. Najlepiej łapać się czegoś co nie ma estrogenow. Myślałam o implancie, to koszt około 1300zl ale starcza na 3lata. No ale koszty ehh. Przy spirali boję się uszkodzenia macicy i koło się zamyka :/

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie, właśnie brałam taką opcję pod uwagę :D hahaha. Bo gdyby trzeba było CC to ile wcześniej się ja robi? Bo na pewno nie w 40 TC :D

    Dziewczyny co do antykoncepcji. To słyszącie moze o takim implancie, który się wszywa pod skórę na ramieniu? Nie wiem co to dokładnie jest :D ponoc że wygląda jak wykałaczk:D

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:

    Dziewczyny co do antykoncepcji. To słyszącie moze o takim implancie, który się wszywa pod skórę na ramieniu? Nie wiem co to dokładnie jest :D ponoc że wygląda jak wykałaczk:D

    Hormony, kolezanka miala ale musiala wyajc bo dzialalo na nia beznadziennie. To jak tabletki tylko raz zakladasz i spokoj 3 lata.

    Ja pomysle po 2 o wkladce ale boje sie wlasnie ze wrosnie. Po 3 powiaze jajniki za granica i spokoj.

    Najlepiej to robic w UK, wszystkie moje znajome maja wkladki bo tutaj za free.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 14:06

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Sallvie, właśnie brałam taką opcję pod uwagę :D hahaha. Bo gdyby trzeba było CC to ile wcześniej się ja robi? Bo na pewno nie w 40 TC :D

    Dziewczyny co do antykoncepcji. To słyszącie moze o takim implancie, który się wszywa pod skórę na ramieniu? Nie wiem co to dokładnie jest :D ponoc że wygląda jak wykałaczk:D

    Ja planowane cc miałam robione w 38 tc ;) 4.10. miałam zgłosić się na oddział a 5.10 było robione :) tyle ze terminy porodu były rożne bo z usg na 8.10. a om 15.10 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 14:02

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana, a czemu mialas cc jesli moge spytac? :)

    Ja po drugim dziecku chyba tez pomysle o spirali, poki co gumki :p Na wizycie po pologowej mnie gin namawiala na spirale teraz, ale jakos sie balam...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie dlatego ze chciałam ;) na początku byłam nastawiona na SN. Potem jakoś się nasłuchałam, napatrzyłam i się wystraszyłam ;p w dodatku na usg wyszło ze gdzieś jest pętla na szyi z pępowiny, co w sumie nie zagrażało dziecku, bo dzieci rodzą się z kilkoma pętlami wokół szyi, ale tez mnie to zestresowalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 14:47

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w ogóle bardzo boje bólu, nawet do robienia malutkiej dziurki w zębie biorę znieczulenie xd Także no, ja raczej nigdy nie urodzę naturalnie, choć w ogóle nie planuje więcej dzieci. Ale wiadomo, życie pisze rożne scenariusze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 14:49

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ