X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 26 listopada 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaglądałam, ale zawsze cisza :p

    Moja Ola ponad miesiąc temu skończyła 2 latka i nie nosimy już pampersa - odrzuciła jakoś z miesiąc-dwa przed ukończeniem 2 lat. Mówi, składa zdania, nawet śpiewa :D Ja poszłam do pracy i czekamy na powrót taty na stałe do domu :) Obecnie Ola jest z babcią, ale oczywiście od września idzie do przedszkola :)

    Z chorobami nie jest źle jak na tą porę roku, ale nie chce przechwalać :D

    No generalnie jest już na tyle samodzielna, że mam już totalny luz.. tyle co jej przypilnować - zerkać na nią. Cieszę się z tego, bo wszystko mogę już spokojnie zrobić.

    W dodatku nie ma problemu z zostawianiem jej.. możemy jechać na weekend "odreagować" i nawet za nami nie zapłacze.. mega plus, bo zawsze możemy sobie odpocząć od codzienności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2019, 20:30

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! Co tam u was słychać?
    My się szykujemy do trzecich urodzin Kornelki !! Nie mogę uwierzyć że za trochę ponad 2 miesiące ona kończy trzy lata .
    Seweryn za to 3 tygodnie temu skończył roczek na szczepieniu 21.01 wyszło że ma 9kg i mierzy 79cm :) już fajnie chodzi i w ogóle fizycznie jest super rozwinięty. No i od 2 tygodni chodzi do żłobka, ale jest tak do mnie przywiązany że na razie ciężko mu idzie adaptacja. No a ja na dniach idę do pracy. Kornela za to od wczoraj chodzi do przedszkola, zakończyła swój pierwszy etap w życiu jakim był żłobek :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my przygotowujemy się do pierwszych urodzin, ale ten czas szybko ucieka, nie wierzę, że minął już rok. W grudniu miałyśmy trochę infekcji, zapalenie układu moczowego i katarek. Szczepienie miałyśmy 14.01 i Jula waży 11kg i mierzy 80cm. Ma już 6 ząbków. Już chodzi i po swojemu co raz więcej mówi. Dobrze się rozwija :).

    Katy lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
‹‹ 111 112 113 114 115
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ