X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mężowie, partnerowie - ojcowie dziecka
Odpowiedz

Mężowie, partnerowie - ojcowie dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim !
    Chciałam założyć ten wątek dla kobiet które mają szczęście po sercem , ale nie mają wsparcia u swych mężów , partnerów czyli u ojców naszych małych pociech. Niech każda kobieta dołączy żeby się wygadac.

    Założyłam ten wątek ja więc wiadomo dlaczego 😔 Niestety.

    Staraliśmy się o dzidzie od maja 2019. Podarowałam mojemu mężowi pozytywny test ciążowy na walentynki. Lepszego prezentu nie mogłam mu dać. Ucieszył się , jednak nadal w to nie wierzy. Ciągle się kłócimy , myśli tylko o sobie. Mam wiadomo burze hormonów, ale w ogóle mnie nie wspiera. Jak mówie że zrobię następna betę , na co on że szkoda kasy 😔 jestem załamana 😔
    Mój mąż nie pracuje, czeka na operację. Dzisiaj się pokłóciliśmy i powiedziałam mu że powinien zarabiać na rodzinę a nie ja w ciąży źle się czuje i muszę chodzić do pracy "z brzuchem" to zaczął kpić " taaa pokaż ten brzuch ". Aktualnie jestem w 6 tc ( 5+5) Nie wiem co robić. Może on w to nie wierzy. Wizytę mam 3.03. Szczerze mówiąc inaczej sobie to wszystko wyobrażałam.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 14:00

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ