BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Mężowie, partnerowie - ojcowie dziecka
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

MałaMi24
Autorytet
336

Wysłany: 22 lutego 2020, 10:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć wszystkim !
Chciałam założyć ten wątek dla kobiet które mają szczęście po sercem , ale nie mają wsparcia u swych mężów , partnerów czyli u ojców naszych małych pociech. Niech każda kobieta dołączy żeby się wygadac.

Założyłam ten wątek ja więc wiadomo dlaczego 😔 Niestety.

Staraliśmy się o dzidzie od maja 2019. Podarowałam mojemu mężowi pozytywny test ciążowy na walentynki. Lepszego prezentu nie mogłam mu dać. Ucieszył się , jednak nadal w to nie wierzy. Ciągle się kłócimy , myśli tylko o sobie. Mam wiadomo burze hormonów, ale w ogóle mnie nie wspiera. Jak mówie że zrobię następna betę , na co on że szkoda kasy 😔 jestem załamana 😔
Mój mąż nie pracuje, czeka na operację. Dzisiaj się pokłóciliśmy i powiedziałam mu że powinien zarabiać na rodzinę a nie ja w ciąży źle się czuje i muszę chodzić do pracy "z brzuchem" to zaczął kpić " taaa pokaż ten brzuch ". Aktualnie jestem w 6 tc ( 5+5) Nie wiem co robić. Może on w to nie wierzy. Wizytę mam 3.03. Szczerze mówiąc inaczej sobie to wszystko wyobrażałam.

PCOS
Niski progesteron
Duphaston 2x1
Folik 1x1
11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
Progesteron 21,20
20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤

oeuadqk3m7zrn0q8.png

[konto usunięte]

Wysłany: 22 lutego 2020, 22:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 lutego 2020, 14:00

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)