X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po Kru niczego innego bym się nie spodziewała jak miłej atmosfery :) <3

    Czy znacie może kogoś kto rodził w Trzciance?

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 lipca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie znam. Ja mam ciagle rokmine do kogo sie przeniesc 🙈 odradzono mi Kujawe, bo ponoc czesto znika jak przyjdzie co dl czego 😑 To chyba Jachowski mi zostaje 🙈 ale on z kolei nie bywa tak czesto w szpitalu. Najczesciej bywa Czerniak, ale ma kilka negatywnych opinii i juz nie wiem co mam robic 🤷‍♀️

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja niestety nie znam. Ja mam ciagle rokmine do kogo sie przeniesc 🙈 odradzono mi Kujawe, bo ponoc czesto znika jak przyjdzie co dl czego 😑 To chyba Jachowski mi zostaje 🙈 ale on z kolei nie bywa tak czesto w szpitalu. Najczesciej bywa Czerniak, ale ma kilka negatywnych opinii i juz nie wiem co mam robic 🤷‍♀️


    Znajoma prowadziła ciążę u dr Olejniczaka, a dlaczego chcesz lekarza co jest często w szpitalu?, mojego też nie ma codziennie ale jak coś to dzwonił na oddział, izbę przyjęć, że będę i ogólnie wszystko wiedzieli.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mógłby odebrać porod :-) a jak kolezanka zaczela rodzic to dr Olejniczak zadbal o nia w szpitalu? Interesowal sie? Zadzwonil do szpitala i powiedzial co z nia maja robic? Ja sie boje, ze jak lekarza nie bedzie to i tak inny bedzie decydowac, a ja sie boje drugiego CC.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja niestety nie znam. Ja mam ciagle rokmine do kogo sie przeniesc 🙈 odradzono mi Kujawe, bo ponoc czesto znika jak przyjdzie co dl czego 😑 To chyba Jachowski mi zostaje 🙈 ale on z kolei nie bywa tak czesto w szpitalu. Najczesciej bywa Czerniak, ale ma kilka negatywnych opinii i juz nie wiem co mam robic 🤷‍♀️

    Wiem że nic nie wiem 🥺

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Bo mógłby odebrać porod :-) a jak kolezanka zaczela rodzic to dr Olejniczak zadbal o nia w szpitalu? Interesowal sie? Zadzwonil do szpitala i powiedzial co z nia maja robic? Ja sie boje, ze jak lekarza nie bedzie to i tak inny bedzie decydowac, a ja sie boje drugiego CC.

    Kolezanka miała ekres poród, więc tutaj nie jest w stanie doradzić,po wysłała SMS że urodziła. Ja akurat miałam CC i było planowe bo wiedzielismy, że przy tej pepowinowego będzie, więc miałam ustawiony dzień pod dyżur doktora , ale myślę że zawsze lekarz może się skontaktować z kolegą dyżurnym w razie w, bynajmniej ja mam takie doświadczenia. To ciężki masz wybór 🙈

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka88 wrote:
    Kolezanka miała ekres poród, więc tutaj nie jest w stanie doradzić,po wysłała SMS że urodziła. Ja akurat miałam CC i było planowe bo wiedzielismy, że przy tej pepowinowego będzie, więc miałam ustawiony dzień pod dyżur doktora , ale myślę że zawsze lekarz może się skontaktować z kolegą dyżurnym w razie w, bynajmniej ja mam takie doświadczenia. To ciężki masz wybór 🙈

    Niestety wydaje mi się że czesto ci lekarze to wcale nie tacy kumple. Żaden nie lubi jak mu inny cos sugeruje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Niestety wydaje mi się że czesto ci lekarze to wcale nie tacy kumple. Żaden nie lubi jak mu inny cos sugeruje.


    Ja piszę ze swojej perspektyw😏mi nie chodzi o wtrącanie się, tylko zwykła komunikację między lekarzami jak coś się dzieje a prowadzącego nie ma w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 21:34

    Anulas lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chcecie sobie suwaczków zrobić? 😁

    Czy jak zmieniałyście lekarza to czy po prostu nie umówiłyście się już na wizytę, czy na wizycie mówiłyście, że to będzie ostatnia, bo zmieniacie lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 09:10

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję suwaka🙊🙊🙊 ja się w sumie wszystkiego boje co z ciąża zwiazane😡

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 262 138

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to i ja się dołączę, aczkolwiek musimy poczekac, zanim przystąpimy do kolejnego transferu, co do lekarza i prowadzenia ciąży, też planuje wrocic do lekarza który pracuje w szpitalu.

    antonna lubi tę wiadomość

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu musicie czekac?

    Ja sie umowilam na spotkanie z polozna z Polnej. Tylko tam mozna kogos wynajac, wiec moze jednak Polna 🙈

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w Raszei i podczas porodu miałam genialną położną, czułam się zaopiekowana i doinformowanym o wszystkim. Że bez sensu byłoby opłacać dodatkowa położnà.
    Gorzej już było na sali po porodzie, ale dlatego, ze położnych jest za mało w porównaniu do pacjentek... i tez zależało jaka była zmiana... ale tak pewnie jest w każdym szpitalu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 18:37

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się kupić igły 0,3 (w aptece wielkopolskiej przy kauflandzie, Pani mówiła ze domawiaja bo dużo osob kupuje) , ale chyba coś mi idzie nie tak z tymi zastrzykami 🤦🏻‍♀️ Przelewam całość do strzykawki ale po wstrzyknięciu w strzykawce zostaje płyn ok 0,5/1ml którego już się nie da „docisnąć” . Zdażyło Wam się tak?

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    Udało mi się kupić igły 0,3 (w aptece wielkopolskiej przy kauflandzie, Pani mówiła ze domawiaja bo dużo osob kupuje) , ale chyba coś mi idzie nie tak z tymi zastrzykami 🤦🏻‍♀️ Przelewam całość do strzykawki ale po wstrzyknięciu w strzykawce zostaje płyn ok 0,5/1ml którego już się nie da „docisnąć” . Zdażyło Wam się tak?

    W sensie zostaje Ci ten płyn w ampułkostrzykawce od Clexane czy w tej nowej strzykawce?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    W sensie zostaje Ci ten płyn w ampułkostrzykawce od Clexane czy w tej nowej strzykawce?

    W tej nowej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2020, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    A czemu musicie czekac?

    Ja sie umowilam na spotkanie z polozna z Polnej. Tylko tam mozna kogos wynajac, wiec moze jednak Polna 🙈

    Ja powiedziałam dr K.

    Co do położnej, są 3 na kontrakcie, koleżanka rodziła z AG.OLe..,mowila, że boska kobieta, pierwszy poród miała koszmarny i dlatego wzięła prywatna położna, aczkolwiek jej lekarz też miał dyżur,ale jednak Ona była z nią cały czas.

    antonna lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 lipca 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    W tej nowej
    Wydaje mi sie, ze problem moze polegac na tym, ze nie zostawiasz w strzykawce powietrza. Troche musisz zostawic, zeby to powietrze wypchnelo resztke Clexane do środka.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 11 lipca 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam wczoraj wizytę. Postanowiłam, że zostaje u Kru. Nie ma sensu już nic zmieniać, jakoś przepękam ten szpital. Oby bez większych komplikacji.
    A po wizycie niespodzianka, moje dwiendziwczynki zamieniły się w parkę;)
    Ciekawe czym jeszcze życie nas zaskoczy.

    mika_do lubi tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Wydaje mi sie, ze problem moze polegac na tym, ze nie zostawiasz w strzykawce powietrza. Troche musisz zostawic, zeby to powietrze wypchnelo resztke Clexane do środka.

    Oo dziękuje! Zwrócę na to uwagę :)

    antonna lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ