X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Nowa25 Koleżanka
    Postów: 120 17

    Wysłany: 23 listopada 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    A przeszło Ci? Brałaś nospe i relanium?


    Brałam nospe, relanium starałam się brać doraźnie, wiadomo jak jak po odpoczynku nospie nie przechodziło to i relanium wzięłam ale tak to bym cislaciaze brała 8 nospe i relanium bo dosyć często były jakieś spinania, bóle brzucha , jedna "porcje" nospy starałam się brać na noc, no i obserwowałam jak ból się nadilam czy nie przechodził po kilku dniach to pisałam do lekarza.. Bóle jedne przechodziły, inne przychodziły,

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel tak wyczekiwalam za informacja że wszystko dobrze ❤️ Ty i Nelcia już razem ❤️ wszystkiego dobrego i gratulacje dla Ciebie mamusiu !

    Bąbel lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa25 wrote:
    Brałam nospe, relanium starałam się brać doraźnie, wiadomo jak jak po odpoczynku nospie nie przechodziło to i relanium wzięłam ale tak to bym cislaciaze brała 8 nospe i relanium bo dosyć często były jakieś spinania, bóle brzucha , jedna "porcje" nospy starałam się brać na noc, no i obserwowałam jak ból się nadilam czy nie przechodził po kilku dniach to pisałam do lekarza.. Bóle jedne przechodziły, inne przychodziły,
    I z maluszkiem ok?

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo kolezanka prawie całą ciążę relanium i nospe brały i jest ok.

    Kora88 lubi tę wiadomość

  • Nowa25 Koleżanka
    Postów: 120 17

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    I z maluszkiem ok?


    Tak,u Nas wszystko, co do relanium podchodzę ostrożnie, dr A B mówił mojej koleżance, że jest przeciwnikiem relanium, i brać doraźnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa25 wrote:
    Tak,u Nas wszystko, co do relanium podchodzę ostrożnie, dr A B mówił mojej koleżance, że jest przeciwnikiem relanium, i brać doraźnie.


    Mi też tak doktor A. B mówił, teraz mój gin po założeniu szwu też rozpisał nospe i relanium, ale mówił aby relanium brać doraźnie, oczywiście jak coś się dzieje to brać..

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo 🤞🤞 daj znać po wizycie co i jak.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 23 listopada 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Al87 a jak u Ciebie? Jak waga?

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 23 listopada 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel kochana moje gratulacje!!! Teraz zobaczysz jak to jest i jak szybko znikniesz z forum:P hehe mała pochłonie Cię na maxa;) Super, że wszystko się udało i już masz Nelcię przy sobie:) Dużo zdrówka życzę:) Odzywaj się czasem co tam u Was:))
    Bąbel wrote:
    Dziewczyny przepraszam ale mój świat stanął na głowie 🥰😍🙏
    We wtorek przez CC przyszła na świat ❤️Nelcia❤️
    Decyzja o CC podjęta po wizycie porannej wiec urodziłam z zaskoczenia 🤣 na ktg pojawiły się skurcze a ze względu na warunki przypuszczam ze dlatego nie chcieli czekać do środy 😊
    2790 gram 💪52 cm do Kochania 🍀
    Jesteśmy już od piątku w domku 🥳
    Poznajemy siebie❤️❤️❤️
    Karmie piersią💁‍♀️
    Jestem przeszczęśliwa i obłędnie w Niej zakochana😍😍😍
    Miała podwyższona bilirubine ale w piątek po szalonej nocy pod lampa gdzie nie chciała leżeć spadła nam do 9 przecinek coś a norma jest do 11 wiec tez z zaskoczenia w piątek po wizycie dowiedziałam się ze idziemy do domku 🥳
    Ona jest taka CUUUDOWNA i ma czarne włoski ❤️❤️❤️
    Dzisiaj pierwsza wizyta położnej środowiskowej 😀

    Bąbel lubi tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • al87 Koleżanka
    Postów: 57 46

    Wysłany: 23 listopada 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Al87 a jak u Ciebie? Jak waga?

    Jutro będę wszystko wiedziała bo mam ktg i wizytę tylko trochę znowu mnie wyniki zmartwiły bo kwasy żółciowe od wyjścia ze szpitala trzymałam w normie a dziś znowu poszły do góry 😕 ale zobaczymy czego się jutro dowiem. Dziś 35+0 tydz 😊

    Anulas, Glonojadek lubią tę wiadomość

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 23 listopada 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki w takim razie ! :) Mam nadzieję że odetchniesz jutro po wizycie <3

    al87 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 23 listopada 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel, gratulacje :)

    Al, ✊✊ za jutrzejszą wizytę.

    Antonna, podziwiam. U nas w czwartek skończył się mały remont i dopiero dzisiaj wracamy do żywych, jestem wykończona a jeszcze tyle do zrobienia 😂😂

    W którym tygodniu dr AB odstawia luteinę i duphaston?

    Martynkowo, ja praktycznie cała ciąże biorę nospe, trzeba zaufać że lekarze wiedzą co robią zalecając stosowanie takich leków. ;)

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Al - kciuki za wizytę ✊

    Jak coś to mam jedno opakowanie Prolutexu,dziś miałam ostatni zastrzyk 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka ma 2 cm na KTG nic się nie dzieje . Czyli mogę chodzić ♥️ cieszę się jak dziecko .

    Gaja88, antonna, al87, Kora88, Glonojadek, Anulas lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Al87 kciuki za wizyte 😘 Ja mam zaraz. Teraz leze pod KTG. Mam nadzieje, ze waga ok

    No ja jestem cała obolala po tej przeprowadzce. Najbardziej mnie pachwiny bolą 🙈 Wkurzajace jest to, ze za duzo nie moge zrobic. Ani mebli ciezkich poskladac, ani lamp zawiesic. Jak moja ekipa od takich robot zlozy szafe do pokoju starszej corki to bede mogła zaczac ukladac w komodzie rzeczy dla Lili ❤ No i kompletowac wyprawkę 😏

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Szyjka ma 2 cm na KTG nic się nie dzieje . Czyli mogę chodzić ♥️ cieszę się jak dziecko .

    Ale super :-)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna jak ja Cię rozumiem 🙈 ja wczoraj poukładałam w końcu szafę z moim ale tak się zmęczyłam że dzisiaj cały dzień to muszę odchorować hehe 🤣 nie mogłam mu wytłumaczyć że układanie ubranek rozmiarami jest bez sensu bo większość i tak już swoje przeszła a po za tym rozmiar rozmiarowi nie równy. Ale się uparł.. odpuściłam. Najwyżej sam potem stwierdzi że to był głupi pomysl jak będzie ubierał 🙈 ja tylko spojrzę i widzę czy małe czy duże.
    I ogólnie stwierdziliśmy chyba że niby tyle ubranek mamy ale czy faktycznie wystarczy 🤔 stwierdzilismy że dokupić zawsze będzie można na szybko cos.
    A mój wczoraj wyleciał że może dostawke kupić jednak.. ja już nie mam do tego głowy. 🙈

    Daj znać po wizycie 🤞

    Za dużo z kolei ostatni tydzień przechodziłam a teraz już mi się nie chce i wolę łóżko.. dobrze mi tu 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2020, 21:06

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łóżko dobre ale pójść na krótki spacer i zrobić obiad to już duzo. Zauważyłam że zaczynały mnie boleć nogi od tego leżenia i kręgosłup .
    Kurcze tak czytam ja mam mało tych ubrań zaledwie kilka pajaców na początek 🙈

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo ja też nie mam za dużo. Ale zobaczysz jak co się rodzina i znajomi zaczna zjeżdżać i ciuszki przywozić to szaf zabraknie 😉 A dokupic można od ręki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puki co mam same pajace . Potem zobaczę co mi tam wygodnie będzie ubierać.
    Ogolenie spytałam o szpital i Kru mówi że najlepiej jechać do św rodziny . I teraz nie wiem bo słyszałam że położne mało pomocne 🤷

‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ