X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 21 listopada 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Kora88 możesz do 3x dziennie jak Ci coś dolega.
    Super, dziękuje.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 21 listopada 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Ten wymaz nie brzmi za dobrze 🙈 czy oni wszędzie muszą nam grzebać . Chyba się pod ziemię w poniedziałek zapadnę .

    Nic strasznego 👍 pewnie Cię zagada podczas wymazu 👍

    Za dużo za dużo lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 wrote:
    Dziewczyny a wiecie ile się czeka na wynik posiewu moczu w Alabie? Wczoraj na wizycie doktor zlecił, dziś byłam zrobić a nie zapytałam ile się czeka 🙈


    Ja też czekam na wynik posiewu, tak jak al napisała do 5 dni, u mnie już 3 dzień i nie mam wyniku ale wyszły erytrocyty w badaniu moczu i dokyor mówi, że jakaś infekcja jest i czekamy za posiewem.

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 21 listopada 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny odnośnie nospy, relanium i innych leków.
    Jak to jest, nie wpływają na malucha ? Czasem się aż boje brać zeby mu nie zaszkodziło czy coś..

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 listopada 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    Właśnie dziewczyny odnośnie nospy, relanium i innych leków.
    Jak to jest, nie wpływają na malucha ? Czasem się aż boje brać zeby mu nie zaszkodziło czy coś..

    To jest wszystko na zasadzie, ze zwiekszaja ryzyko wystapienia czegos tam. Co nie znaczy, ze to cos wystapi, ale jest to bardziej prawdopodobne niz jakbya nie brala. Zalezy tez jaka dawka i jak czesto. Trzeba ocenić stosunek ryzyka do korzyści. Nikt tego nie bierze bo lubi, tylko sa jakies wskazania.


    Jeju a ja dzisiaj padam ba twarz 🙈 spakowalismy i przewiezlismy polowe naszych gratow do nowego domu 🙈 Jutro druga polowa i sprzatanie 😱 Oczywiscie ja nie dzwigam ale i tak czuje sie styrana na maxa 😂

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna podziwiam za przeprowadzkę teraz. Ja zrobię kilka kroków i zadyszka. Przez cały dzień więcej siedzę niż chodze, a wieczorem się czuje jakbym miała najgorszą fizyczna pracę🤦🤦🤦

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 21:11

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 listopada 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Antonna podziwiam za przeprowadzkę teraz. Ja zrobię kilka kroków i zadyszka. Przez cały dzień więcej siedzę niż chodze, a wieczorem się czuje jakbym miała najgorszą fizyczna pracę🤦🤦🤦

    Anulas ale jak nie teraz to kiedy? 😂 Miala byc wczesniej, ale mielismy poslizg na budowie 🤷‍♀️ Ciezko mi bylo juz tam jezdzic i sprawdzac co zrobili, czy zrobili. I ten stres jak cos ktos spartolil. To juz nie na moje nerwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 21:50

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję wyścig z czasem 🙈 też mi było w 32 tyg ciężko zaraz zasapana ociężała zmęczona. A teraz to już w ogóle. Śmieją się że mnie jak chodze, ale mnie po prostu wszystko już boli z tej ciąży. Wczoraj już byłam wieczorem tak zmęczona że jakbym miała wczoraj rodzic to bym po prostu nie miała siły. 🙈🙈

    Antonna powodzenia w przeprowadzce!

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    Właśnie dziewczyny odnośnie nospy, relanium i innych leków.
    Jak to jest, nie wpływają na malucha ? Czasem się aż boje brać zeby mu nie zaszkodziło czy coś..


    Leżałam po porodzie z dziewczyna, która przyjmowała przez większość ciąży relanium, o innych lekach nie wspominała, poza progesteronem. Urodziła córkę z bardzo dużymi problemami napięcia mięśniowego, malutka płakała tak ze przychodziły położne ratować sytuacje... leżałam obok i łeb mi pękał a jej to chyba się chciało wyć do księżyca, był potem jakiś lekarz neonatolog wiec tylko podsłuchałam, ze to zespół odstawienia związany z lekami z ciąży, Niestety nie wiem ile brała tych leków dziennie i jakie dawki.. ale jak ktoś tu pisał, to wszystko zależy od sytuacji, osoby i całej reszty. Jak mus to mus, ale jak nie trzeba to z lekami bardzo ostrożnie. Na każdym etapie😒

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 22 listopada 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o tym napięciu slyszalam, że po nospie może wystąpić. Ale tak jak piszecie trzeba wybrać mniejsze zło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Ja o tym napięciu slyszalam, że po nospie może wystąpić. Ale tak jak piszecie trzeba wybrać mniejsze zło.


    Ja bym tu nawet nie powiedziała, że wybór mniejszego zła bo leki to nie "zło" mają leczyć, jak coś się dzieje to trzeba trochę podziałać lekami, ale aby dawkowanie było dostosowane do nasilenia objawów i właśnie danego przypadku.

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 23 listopada 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykończę się dziewczyny naprawdę..
    rano obudził mnie ból jak na okres.. oczywiście już panika i wzięłam nospe.. latam jak debil ciagle do toalety czy czysto... i napisałam do Kru czy to tak może być..

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 23 listopada 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ale mój świat stanął na głowie 🥰😍🙏
    We wtorek przez CC przyszła na świat ❤️Nelcia❤️
    Decyzja o CC podjęta po wizycie porannej wiec urodziłam z zaskoczenia 🤣 na ktg pojawiły się skurcze a ze względu na warunki przypuszczam ze dlatego nie chcieli czekać do środy 😊
    2790 gram 💪52 cm do Kochania 🍀
    Jesteśmy już od piątku w domku 🥳
    Poznajemy siebie❤️❤️❤️
    Karmie piersią💁‍♀️
    Jestem przeszczęśliwa i obłędnie w Niej zakochana😍😍😍
    Miała podwyższona bilirubine ale w piątek po szalonej nocy pod lampa gdzie nie chciała leżeć spadła nam do 9 przecinek coś a norma jest do 11 wiec tez z zaskoczenia w piątek po wizycie dowiedziałam się ze idziemy do domku 🥳
    Ona jest taka CUUUDOWNA i ma czarne włoski ❤️❤️❤️
    Dzisiaj pierwsza wizyta położnej środowiskowej 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2020, 09:41

    Kora88, Glonojadek, Luluiza, Kaach, Za dużo za dużo, Martynkowo, al87, niezapominajka12345, Monia88, Gaja88, Matilda19, Catlady, Bajka15 lubią tę wiadomość

    f3c5740a8e.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 23 listopada 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel gratulacje!😘 bardzo się cieszę! Teraz tylko peace and love 💞jak byś kiedyś miała chwilkę i to nie jest jakiś problem daj znac jak po cc, czy bardzo ciężko czy jak to tam wyglada.
    Takie wieści na tym forum to zawsze wspaniała nowina. Mam nadzieję, że niedługo kolejne dziewczyny dołączą z jednego na wątku na drugi :)

    Martynkowo ja miałam 2-3 dni tez te bóle już się w necie naczytałam strasznych rzeczy, ale też takich, że to normalne. Też wzięłam nospe i magnez. Najbardziej bolało pod wieczór.. daj znać co napisze Kru. Mam nadzieje, że to bóle z powodu rośnięcia i u mnie i u Ciebie.

    Bąbel lubi tę wiadomość

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 23 listopada 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel cudowne wieści. Gratulacje!!! 🥰🥰🥰💗💗💗 Samych cudownych chwil ☺️

    Bąbel lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 listopada 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Babel gratulacje 😘😘😘😘

    Bąbel lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Bąbel gratulacje!😘 bardzo się cieszę! Teraz tylko peace and love 💞jak byś kiedyś miała chwilkę i to nie jest jakiś problem daj znac jak po cc, czy bardzo ciężko czy jak to tam wyglada.
    Takie wieści na tym forum to zawsze wspaniała nowina. Mam nadzieję, że niedługo kolejne dziewczyny dołączą z jednego na wątku na drugi :)

    Martynkowo ja miałam 2-3 dni tez te bóle już się w necie naczytałam strasznych rzeczy, ale też takich, że to normalne. Też wzięłam nospe i magnez. Najbardziej bolało pod wieczór.. daj znać co napisze Kru. Mam nadzieje, że to bóle z powodu rośnięcia i u mnie i u Ciebie.
    Odpisal, ze nospa max 3 razy dziennie i relanium na noc.. eh.
    Czas przestać zgrywać hojraka i zacząć się stosowac. W końcu jest lekarzem i wie co robi.. przestraszyłam się i teraz się słucham. Nie ma co. Przecież wie co robi...


    Bąbel gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️

    Bąbel lubi tę wiadomość

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Nowa25 Koleżanka
    Postów: 120 17

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo wrote:
    Odpisal, ze nospa max 3 razy dziennie i relanium na noc.. eh.
    Czas przestać zgrywać hojraka i zacząć się stosowac. W końcu jest lekarzem i wie co robi.. przestraszyłam się i teraz się słucham. Nie ma co. Przecież wie co robi...


    Bąbel gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️


    Dr Kru tak standardowo wszystkim zaleca 😉, ja jak przeszłam do Niego i pisałam, że mam jakies lekkie bóle to też takie same zalecenia miałam, według mnie te bóle co masz są normalne, też tak miałam

  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa25 wrote:
    Dr Kru tak standardowo wszystkim zaleca 😉, ja jak przeszłam do Niego i pisałam, że mam jakies lekkie bóle to też takie same zalecenia miałam, według mnie te bóle co masz są normalne, też tak miałam
    A przeszło Ci? Brałaś nospe i relanium?

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 23 listopada 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynkowo Trzeba im poprostu zaufać chyba i się stosować.
    Ja za to miałam plamki wody na piżamie i znów głupieje czy to wody czy to nie wody.. ale staram się nie zwariować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2020, 13:01

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ