X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko nie przejmuj się to tylko ugryzienie nic dziecku nie będzie. Ja mam takie pytanie do ciebie bo ty jesteś z Konina słyszałaś o pani Esterze Michalak laktopołożnej?

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 20 lipca 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też niby mi się wydaje że to nic takiego, ale z drugiej strony głowy wciąż te głupie myśli są 😱😔🙄
    Niestety nie słyszałam o takiej, ja się zapisalam do szkoły rodzenia Haliny Krzemińskiej. To bardzo dobra i sympatyczna położna więc polecam 😍 prawie wszyscy z mojego miasta do niej chodzą hehe
    Za dużo za dużo wrote:
    Niezapominajko nie przejmuj się to tylko ugryzienie nic dziecku nie będzie. Ja mam takie pytanie do ciebie bo ty jesteś z Konina słyszałaś o pani Esterze Michalak laktopołożnej?

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy czy któraś miała taka wysoka betę w 8 dpt??? , wyszła mi 298 😱, już się naczytałam o zasniadzie goniastym, że z takich wysokich bet mogą być, jeszcze czekam za info od doktora

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat mialam niską bete. Ale może to ciąża mogą 🤔

  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy czy któraś miała taka wysoka betę w 8 dpt??? , wyszła mi 298 😱, już się naczytałam o zasniadzie goniastym, że z takich wysokich bet mogą być, jeszcze czekam za info od doktora
    Bądź dobrej myśli, biorąc pod uwagę różne doświadczenia dziewczyn wydaje się, że beta jest kwestia bardzo indywidualna. Ja miałam ponad 400, spodziewam się bliźniąt;)

    Glonojadek lubi tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie od kiedy do kiedy Kru ma urlop . Mam taki katar że nie mogę sobie poradzić a nie chciał bym mu głowy zawracać . Może wy macie jakieś sposoby na zatoki

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 20 lipca 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam od kiedy ma urlop, ale dzisiaj jeszcze pracuje więc pisz śmiało.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 20 lipca 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już kojarzę która to ta Pani Estera. Ze szkoły rodzenia happy med, ale nie znam nie chodziłam nie mam opinii nic. Widziałam na necie. I wcześniej Dr Kru miał tam u nich w budynku swój gabinet, później z tego co wiem tamte babki się coś z nim żarły i ogólnie chyba tam są średnie opinie o tej szkole rodzenia coś mi się też o uszy obiło że jakies problemy z prawem miały czy tam coś. Ale to tylko pogłoski, sama nic o nich nie wiem 😉QUOTE=Za dużo za dużo]Niezapominajko nie przejmuj się to tylko ugryzienie nic dziecku nie będzie. Ja mam takie pytanie do ciebie bo ty jesteś z Konina słyszałaś o pani Esterze Michalak laktopołożnej?[/QUOTE]

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 20 lipca 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Wiecie od kiedy do kiedy Kru ma urlop . Mam taki katar że nie mogę sobie poradzić a nie chciał bym mu głowy zawracać . Może wy macie jakieś sposoby na zatoki

    Ja walczę cały czas jak nie z cisnieniem to z zatokami. Czyli podsumowując większość czasu glowa mi pęka.
    Dziś podsłyszałam metode na czosnek i od dzis próbuje. Lekko zduszony zabek czosnku zgniotlam, zawinęłam w kawaleczek ręcznika papierowego i takie kompresy do nosa wlozylam delikatnie. Piekło ostro i trzymalam kilka min. a niby 20 min w jednej dziurce ma się trzymac. Po wszystkim naprawde się porządnie wysmarkalam. Poki co będę powtarzac.
    Ciepłe oklady i inhalacje za bardzo już nie działają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2020, 15:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 ja jak powtarzałam betę to wyszło mi 600 chyba ale ja zaszłam naturalnie też mnie to niepokoiło . A jest wszystko dobrze . Wiem że teraz bardzo się boisz ale nie czytaj bo to co w internecie potrafi tylko nastraszyć.Oby ładnie przyrastała .
    Anulas ja puki co jakiś mam spray dla dzieci też po tym ładnie schodzi najgorzej jest w nocy na leżąco.. może coś pomoże a jak nie to spróbuję z tym czosnkiem .
    Niezapominajko ja kojarzę z happy medu tą panią w rejestracji co jest tu teraz nawet mnie to zdziwiło że przeniosła się razem z Kru. A o tamtą pytałam bo napisała książkę o karmieniu byłam ciekawa co to za położna .

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, tylko dużo rzadziej niż kiedyś tutaj zaglądam 😛

    Gratulacje kolejnym pozytywnym 🤗🤗🤗✊🏻✊🏻✊🏻🤰🏻

    Mój termin to 29.09.2020, imienia nie mamy, ja jestem jak ktoś napisał z tych ostrożnych 💁🏻‍♀️
    Nie wybiegam za bardzo, nie mam jeszcze wielu rzeczy wyprawkowych i pomimo 30 tyg ciąży, uważam że mam czas 🧐😅
    A nie sorry, mam panów od malowania pokoiku dla maluszka umówionych 🤭

    Co do położnej, wybrałam rozwiązanie prywatnej opieki położnej od 22 tyg. ciąży chodzę na spotkania indywidualne, ułożyłyśmy plan porodu, gadamy o bieżących problemach w ciąży, będzie ze mną rodzic w Św. Rodzinie.
    Polecona od gina ze Świętej, jestem zadowolona ze spotkań, bałam się porodu, ale po tych spotkaniach jestem spokojna. Ona zajmuje się Tobą i wiesz że zareaguje kiedy będzie trzeba.

    Świetnie rozumiem strach w ciąży o wszystko, Niezapominajko nie martw się - ja ostatnio zjadłam ocet balsamiczny w sałatce i tez od razu chore myśli 🤣
    Potem pewnie będzie dużo gorzej, jak już się urodzi 👶🏻🙏🏻

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 lipca 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lululiza a chlopiec czy dziewczynka?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 20 lipca 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza się, ta pani z rejestracji jest bardzo fajna i ona poszła za Kru bo jej lepsze warunki proponował niż tam 😉😊
    Za dużo za dużo wrote:
    Monia88 ja jak powtarzałam betę to wyszło mi 600 chyba ale ja zaszłam naturalnie też mnie to niepokoiło . A jest wszystko dobrze . Wiem że teraz bardzo się boisz ale nie czytaj bo to co w internecie potrafi tylko nastraszyć.Oby ładnie przyrastała .
    Anulas ja puki co jakiś mam spray dla dzieci też po tym ładnie schodzi najgorzej jest w nocy na leżąco.. może coś pomoże a jak nie to spróbuję z tym czosnkiem .
    Niezapominajko ja kojarzę z happy medu tą panią w rejestracji co jest tu teraz nawet mnie to zdziwiło że przeniosła się razem z Kru. A o tamtą pytałam bo napisała książkę o karmieniu byłam ciekawa co to za położna .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2020, 17:37

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Agus87 Koleżanka
    Postów: 57 56

    Wysłany: 20 lipca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Niezapominajko nie przejmuj się to tylko ugryzienie nic dziecku nie będzie. Ja mam takie pytanie do ciebie bo ty jesteś z Konina słyszałaś o pani Esterze Michalak laktopołożnej?
    Hej też jestem z Konina, znam panią Esterę i cały zespół happymed. Polecam ta szkole rodzenia 😁


    2020..❤️czekamy na Leosia❤️
    uann9jcgawcbp54e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Lululiza a chlopiec czy dziewczynka?


    Chłopiec 🐣

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 20 lipca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszesz, co to za położna i ile kosztuje takie rozwiązanie oraz jaki to lekarz ze sw Rodziny?
    P.S. To jesteśmy dwie z tych „ostrożnych”:)
    Luluiza wrote:
    Jestem, tylko dużo rzadziej niż kiedyś tutaj zaglądam 😛

    Gratulacje kolejnym pozytywnym 🤗🤗🤗✊🏻✊🏻✊🏻🤰🏻

    Mój termin to 29.09.2020, imienia nie mamy, ja jestem jak ktoś napisał z tych ostrożnych 💁🏻‍♀️
    Nie wybiegam za bardzo, nie mam jeszcze wielu rzeczy wyprawkowych i pomimo 30 tyg ciąży, uważam że mam czas 🧐😅
    A nie sorry, mam panów od malowania pokoiku dla maluszka umówionych 🤭

    Co do położnej, wybrałam rozwiązanie prywatnej opieki położnej od 22 tyg. ciąży chodzę na spotkania indywidualne, ułożyłyśmy plan porodu, gadamy o bieżących problemach w ciąży, będzie ze mną rodzic w Św. Rodzinie.
    Polecona od gina ze Świętej, jestem zadowolona ze spotkań, bałam się porodu, ale po tych spotkaniach jestem spokojna. Ona zajmuje się Tobą i wiesz że zareaguje kiedy będzie trzeba.

    Świetnie rozumiem strach w ciąży o wszystko, Niezapominajko nie martw się - ja ostatnio zjadłam ocet balsamiczny w sałatce i tez od razu chore myśli 🤣
    Potem pewnie będzie dużo gorzej, jak już się urodzi 👶🏻🙏🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2020, 19:04

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 20 lipca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza, ja też się chętnie dowiem co to za położna :)

    No właśnie dziewczyny, możecie polecić jakąś szkołę rodzenia i położną środowiskową z Poznania? Myślałam, że jest jeszcze dużo czasu, ale jedną szkołę poleciła mi znajoma i wchodzę dzisiaj na stronę a tam informacja, że mają duże zainteresowanie i żeby kontaktować się najlepiej koło 12/13 tygodnia, więc chyba pora się tym zainteresować...

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 lipca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli chodzi o te położna przy porodzie w Św. Rodzinie, to niech mnie Lululiza wyprowadzi z błędu jeśli sie myle, ale ona wchodzi jako Wasza osoba towarzysząca, czyli zamiast męża. I w razie zakazu porodow rodzinnych zimą, nie wpuszcza jej.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 20 lipca 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dziewczyny jeśli chodzi o te położna przy porodzie w Św. Rodzinie, to niech mnie Lululiza wyprowadzi z błędu jeśli sie myle, ale ona wchodzi jako Wasza osoba towarzysząca, czyli zamiast męża. I w razie zakazu porodow rodzinnych zimą, nie wpuszcza jej.

    A wiesz jak to wygląda w innych szpitalach? Polna, Lutycka?

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 lipca 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja88 wrote:
    A wiesz jak to wygląda w innych szpitalach? Polna, Lutycka?

    Nie wiem jak na Lutyckiej, ale w Raszei tez sie nie da, ale na Polnej sie da (chociaz chyba jest to nieoficjalne). Trzeba tylko skontaktowac sie z polozna, ktora jest tam na kontrakcie. Wtedy ona jest pracownikiem, a nie osoba towarzyszaca.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ