BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Vienne
Przyjaciółka
46

Wysłany: 15 grudnia 2020, 08:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, mam pytanie jak długo męczyły was mdłości i brak apetytu, a jak apetyt wracał to na chwilę

Zielona koniczyna
Autorytet
138

Wysłany: 15 grudnia 2020, 12:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Vienne wrote:
Cześć dziewczyny, mam pytanie jak długo męczyły was mdłości i brak apetytu, a jak apetyt wracał to na chwilę

Współczuję mdłości miałam je więc wiem przez co przechodzisz , na moich 6 ciąż miałam tylko dwa razy mdłości przy 5 i 6 ciąży przy 5 ciąży szybko mi minęły już w 9 tc nie miałam mdłości i zwrotów głowy było ciężko bo córeczki do przedszkola a mnie nom stop mdliło i karuzela w głowie , zaś przy ostatniej ciąży mdłości miałam do 4 msc i jedynie co mi pomagało to płatki migdałów . Dodam że przy tej ostatniej mojej ciąży nie miałam nic a nic apetytu , ale jakoś mimo tego coś tam jadłam wafle ryżowe, jogurty ciągnęło mnie do mięsa i fastfoodów 😁.

Życzę Ci aby szybko minęły Tobie mdłości.

Wiadomość wyedytowana przez autora 16 grudnia 2020, 11:18

Dawniej Szczęśliwa Mamusia 🙂 .
Synek 17 lat ❤️
Córeczka 10 lat ❤
Córeczka 9 lat ❤
EhMvp2.png
BVjUp2.png
04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 💔 Pamiętamy 💔
Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
Na ovufriend i bbf od 2016 roku 😊.

zwaniola
Przyjaciółka
38

Wysłany: 16 grudnia 2020, 08:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
W 1 ciazy zero nudnosci. W 2 tylko wieczorami pierwsze trzy miesiace. W 3 ciazy najgorzej- do 5 miesiaca (jak nie lepiej) caly dzien bylo mi niedobrze. Tolerowalam tylko kisiel. Tragedia byla i tez upaly byly (rok temu). Takze nie ma reguly. Znam dziewczyny, ktore meczyly sie calą ciaze lub tylko pare tygodni. Mi osobiscie bardzo pomagał imbir w ciąży. Dobrze niweluje mdłości. Polecam spróbować.

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 stycznia, 07:29

xgirl
Autorytet
2015

Wysłany: 19 grudnia 2020, 07:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
1 trymestr pod wzgledem mdlosci i rzygow to byla masakra. Zjechalam kilka kg na wadze i ledwo chodzilam z wyczerpania. Na szczescie w 12tyg zaczelo to ustepowac i nabralam apetytu. Jadlam za 10 wtedy :) Choc delikatne mdlosci czasem mnie jescze dopadaly do konca ciazy.

f2wljw4zsg9z1tun.png
27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g

Annite
Przyjaciółka
51

Wysłany: 8 stycznia, 13:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie wstawać z łóżka rano na czczo. Warto mieć chociaż biszkopta, kanapeczkę, albo herbatnika, żeby coś przekąsić zanim się pójdzie do toalety. Do tego Imbifem posiada imbir w składzie ( nie zagwarantuję Ci, ze na pewno Ci pomoże ale wiele osób widzi dobre rezultaty po wprowadzeniu u siebie imbiru, swietny jest suplement Imbifem https://imbifem.pl/). Są też jakieś gumy do żucia na mdłości. Do tego cola, słone paluszki, plasterek cytryny, dużo imbiru (uwaga obniża ciśnienie). Na każdego działa coś innego , ale wiem co czujesz. Próbuj wszystkiego. W końcu minie....

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 stycznia, 09:35

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)