X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mdłości
Odpowiedz

Mdłości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie jak długo męczyły was mdłości i brak apetytu, a jak apetyt wracał to na chwilę

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienne wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie jak długo męczyły was mdłości i brak apetytu, a jak apetyt wracał to na chwilę

    Współczuję mdłości miałam je więc wiem przez co przechodzisz , na moich 6 ciąż miałam tylko dwa razy mdłości przy 5 i 6 ciąży przy 5 ciąży szybko mi minęły już w 9 tc nie miałam mdłości i zwrotów głowy było ciężko bo córeczki do przedszkola a mnie nom stop mdliło i karuzela w głowie , zaś przy ostatniej ciąży mdłości miałam do 4 msc i jedynie co mi pomagało to płatki migdałów . Dodam że przy tej ostatniej mojej ciąży nie miałam nic a nic apetytu , ale jakoś mimo tego coś tam jadłam wafle ryżowe, jogurty ciągnęło mnie do mięsa i fastfoodów 😁.

    Życzę Ci aby szybko minęły Tobie mdłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2020, 11:18

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 1 ciazy zero nudnosci. W 2 tylko wieczorami pierwsze trzy miesiace. W 3 ciazy najgorzej- do 5 miesiaca (jak nie lepiej) caly dzien bylo mi niedobrze. Tolerowalam tylko kisiel. Tragedia byla i tez upaly byly (rok temu). Takze nie ma reguly. Znam dziewczyny, ktore meczyly sie calą ciaze lub tylko pare tygodni. Mi osobiscie bardzo pomagał imbir w ciąży. Dobrze niweluje mdłości. Polecam spróbować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2021, 07:29

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 trymestr pod wzgledem mdlosci i rzygow to byla masakra. Zjechalam kilka kg na wadze i ledwo chodzilam z wyczerpania. Na szczescie w 12tyg zaczelo to ustepowac i nabralam apetytu. Jadlam za 10 wtedy :) Choc delikatne mdlosci czasem mnie jescze dopadaly do konca ciazy.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wstawać z łóżka rano na czczo. Warto mieć chociaż biszkopta, kanapeczkę, albo herbatnika, żeby coś przekąsić zanim się pójdzie do toalety. Do tego Imbifem posiada imbir w składzie ( nie zagwarantuję Ci, ze na pewno Ci pomoże ale wiele osób widzi dobre rezultaty po wprowadzeniu u siebie imbiru, swietny jest suplement Imbifem https://imbifem.pl/). Są też jakieś gumy do żucia na mdłości. Do tego cola, słone paluszki, plasterek cytryny, dużo imbiru (uwaga obniża ciśnienie). Na każdego działa coś innego , ale wiem co czujesz. Próbuj wszystkiego. W końcu minie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 09:35

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ