X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Materacyk
Odpowiedz

Materacyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem na poczatku kompletowania wyprawki i mam problem z wyborem materacyka do lozeczka.
    Stad prosba. Stworzylam ankiete z jednym pytaniem jaki materacyk kupilyscie . Bede wdzieczna za wypelnienie :)

    https://www.survio.com/survey/d/H6B7Y8E2W2L2S3J7F

    event.png
    eve
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje 3 osobom za odpowiedzi. Pojawily sie dwa glosy na gryka-kokos. Mam pytanie jak Wam sie sprawdza? Czytalam o jakichs robakach w tym materacu. To prawda?

    event.png
    eve
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 27 maja 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gfqko31ipn51_t.jpg

    Udostepniam gdyby ktos chcial skorzystac z opinii. Nie jest ich za wiele ale zawsze cos...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 09:55

    event.png
    eve
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaki owszem mogą się pojawić... ale to sporadyczne przypadki. Jeśli dba się o czystość to jest to najzdrowszy materac. Trzeba chronić go przez zalaniem np. zasikaniem. Dlatego od razu zakup maty ochornnej, nieprzemakalnej to must have

    Mmma lubi tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 maja 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie, nawet jesli to sporadyczne przypadki robakow, to jest i tak za duzo. Kupilam antyalergiczny z pianki lateksowej firmy Fiki Miki.

    Mmma lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 27 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianka lateks - fantastyczny i cenowo przystępny.

    Mmma lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG201806_qeraxse.jpg

    Wrzucam foto jakby ktos chcial poczytac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 12:35

    event.png
    eve
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jesteś Mmma na początku kompletowania? Zagęszczaj ruchy ;P

    Ja mam Fikuśny Sen (Fiki Miki) - pianka poliueranowa. W ogóle firma FikiMiki ma fajne materace, z atestami, wszelkie typy, te gryki, kokosy itd mnie akurat nie kręciły, my wybraliśmy taki wypośrodkowany chociaż inwestycję w lateksowy też rozważaliśmy, bo jest super. Warto kupić lepszy, pierwsze miesiące dzieciak trochę przeleży w tym łóżeczku..

    Nasz bardzo fajnie się zapowiada, grubość 10cm, z zdejmowanym pokrowcem, wzmocnieniami przy szczebelkach - jak zacznie dziecko wstawać to mniejsze ryzyko że stópka się zaklinuje między materacem a łóżeczkiem.

    Jak dumasz nad sklepem - to na Przybyszewskiego w Bejbi akurat ten materac kupiliśmy za niecałe 150,-.

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż pracuje w hurtownii zabawek i maja tam tez elementy wyprawki i doradzily mu kolezanki ten materacyk top gryka-pianka-kokos. Podobno najlepszy dla dziecka. Taki zatem kupilismy.

    To wersja TOP z tego zdjecia powyzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 19:55

    event.png
    eve
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez gryka kokos.2 corki spaly.i firma fiki miki rowniez nam sie sprawdzila oraz danpol

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • elinka333 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy od fiki miki - Materac dziecięcy „ODEO” I ja jestem zadowolona i mogę go polecić. Zapewnia cyrkulację powietrza swobodną, odpowiednie wsparcie kręgosłupa, ma też dodatkowe bezpieczne krawędzie. Przemyślany produkt

    Mmma lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ