X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia85 wrote:
    Ja na wizytę idę dopiero 5.08, niestety okres urlopowy i dr nie ma.troche będę musiała poczekać.
    Z objawów to powiększone piersi, ból brzucha i kręgosłupa,senność, mam wrażenie że jestem co chwilę głodna.


    Faktycznie urlopy! Ja mam wizytę dopiero na 30.07 umówioną do mojego ginekologa, bo właśnie ma urlop. W piątek chcę iść do innego, żeby zobaczyć, czy ciąża się rozwija. A do niego nie trzeba się zapisywać. Mam nadzieję, że nie będzie na urlopie, bo będę w czarnej De.


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z niedużą różnicą wieku między dziećmi, też jesteście tak przerażone jak ja? :O


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, ze jest nas coraz wiecej ;)

    Moj lekarz jest teraz na urlopie wiec ide do jakiegoś nieznajomego, opinie ma srednie, ale chce tylko zobaczyc dzidzie na usg i wiecej do niego nie pojde :p

    Peggie, ja jestem przerażona chociaz jeszcze ta ciąża do mnie nie dociera calkiem xd

    Imari, Leśny_stworek lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NextRepulsiveBighornsheep-size_restricted.gif

    Cześć dziewczyny :) nieśmiało chciałabym do was dołączyć :) termin porodu według tego co wyznacza mi ovu mam 21 Marca ;)

    Imari, KolendrA, Katy, Auricomka lubią tę wiadomość

  • Judi94 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim 🤗 ja mam termin na 2 marca jestem po jednym poronieniu w piątek mam następną wizytę mam nadzieję że już usłyszę tętno maluszka 😊 mam PCOS i od początku jestem na lekach 😪 mam torbiela ponad 5 cm ale jestem dobrej myśli 😊 z objawów to mam bolesne sutki nabrzmiałe piersi mdłości bóle brzucha i kręgosłupa no i oczywiście senność ale to akurat jest przyjemne 😁

    Imari, Majowa_nadzieja lubią tę wiadomość

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi94 wrote:
    no i oczywiście senność ale to akurat jest przyjemne 😁

    Senność jest przyjemna, ale tylko za pierwszym razem :D Z roczniakiem już nie bardzo :D
    Też mam PCOS, więc tym bardziej gratuluję ciąży :)

    Katy, Leśny_stworek lubią tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z objawów u mnie senność, tkliwość piersi i mulenie nad ranem... Dziewczyny lekarz kazał mi się umówić na usg prenatalne ok 16.08. Czy robiłyście też dodatkowe badania z krwi? Jeśli tak to które?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie ma objawów zbytnio. Po pozytywnym teście miałam meteliczny posmak w ustach a teraz to tylko zmęczenie i senność, ale u mnie pół biura chodzi zmęczona i senna więc nie wiem czy to pogoda czy ciąża :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana wrote:
    Chciałabym już usłyszeć serduszko <3
    Ja byłam tydzień wcześniej na usg i był tylko pęcherzyk 12mm bez zarodka...

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jak byłam był pęcherzyk i zoltrko tylko. A w jakim terminie byłaś?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Ja też jak byłam był pęcherzyk i zoltrko tylko. A w jakim terminie byłaś?
    Pierwsze usg 5+1 tylko pęcherzyk 12mm, a wczoraj 6+2 zarodek 5mm z serduszkiem;)

    Monna lubi tę wiadomość

  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggie wrote:
    Dziewczyny z niedużą różnicą wieku między dziećmi, też jesteście tak przerażone jak ja? :O

    Mój synek ma teraz trochę ponad rok. jakoś się nie przejmuje tym bardzo. Nie ma co myśleć na zapas. Wiadomo, lekko nie będzie 😁 ale nie będzie odwrotu. Z resztą kto da radę jak nie my?! 😁

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj byla siostra z 2 miesiecznym synkiem i jak on plakal to moj tez 😂 chociaz jak my u nich jestesmy to tak nie robil :p

    Dziewczyny, chcecie zebym wpisywala na pierwszej stronie, nasz wiek, ktora to ciaza czy cos takiego? :)

    Leśny_stworek lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 10 lipca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to dziwna sytuacja z ta Twoja siostra, jak jeszcze kilka dni nie dostanie to niech idzie do ginekologa, może jej coś da na wywołanie okresu... testy już chyba 100% wykryłyby ciąże gdyby była

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 lipca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też schudłam dwa kilo ale nie ma. Apetytu. Dziewczyny a jest wam ciągle zimno?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Kiki Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałbym do Was dołączyć , u mnie ciężko jest z dokładnym terminem , bo od kiedy zaczęłam chorować na tarczyce cykle zrobiły się nieregularne .
    Mam już trzy letnią córeczkę i trzy aniołki. Termin mniej więcej wypada na 08.03

    Monna lubi tę wiadomość

    0d1y3e3kzanhskmh.png
    km5skrhm7wvdm1ld.png
    03.2015 8tc [*] brak akcji serca
    10.2017 7tc[*] puste jajo
    06.2018 4tc [*] samoistne
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 lipca 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część kiki , który to u ciebie tydzień?:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 11 lipca 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kiki ;)

    Ja sie nie waze, beda mnie wazyc na wizytach to mi wystarczy :p
    Troche mi smutno bo od listopada regularnie cwicze i staram sie jesc zdrowo, waze mniej niz przed pierwszą ciaza i nawet lepiej wygladam, a tu znowu przytyje i walka od nowa...No, ale trudno sie mowi :p

    Ok to nie wpisuje wiecej info na listę skoro nie ma odzewu w temacie...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Ja też schudłam dwa kilo ale nie ma. Apetytu. Dziewczyny a jest wam ciągle zimno?

    Mi jest zimno raczej. Trochę wina pogody może?

    Mnie coś wczoraj zaczęło kłuć tak jakby jajniki. Apetyt bardzo duży, waga taka sama, ale czuję się ciężko jakoś.... no i jestem chronicznie zmęczona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i częściej chodzę siku. Lekarz kazał mi bardzo dużo pić, dużo więcej niż powinnam normalnie. Więc się trochę zmotywowałam i więcej piję więc naturalnie pojawiło się parcie, ale też takie uczucie cieżkości podbrzuszu nawet po skorzystaniu z toalety.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ