X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Polka Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i brzuch mnie boli tak jak na @

    meetme lubi tę wiadomość

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polka oh, tak spać też bym mogła cały czas :D Dobrze, że u rodziców siedzę i córą się zajmują, bo chyba bym oszalała :D


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja też się przywitam, chodź po długim czasie starań jeszcze bardzo nieśmiało. Trudno mi uwierzyć w takie szczęście. Aplikacja wyznacza 3.03ale badanie bety tydzień po terminie trochę mnie zaniepokoilo

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka, gratulacje! :) Dlaczego zaniepokoiło?

    Auricomka lubi tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Peggie, pamiętam Cie :p Też mialam byc majówka 2018, ale synkowi sie spieszylo na swiat ;)

    Trzymam kciuki dziewczyny za Was :*

    Mi sie mdlosci nasilaja, najgorzej jest do południa i jak mam za dluga przerwe od jedzenia :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggie wrote:
    Auricomka, gratulacje! :) Dlaczego zaniepokoiło?
    Bo wydawało mi się niskie 8500
    Dziewczyny wy tutaj już weteranki kolejny raz mamysiujwcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 18:20

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszą betę w 13 dpo miałam 154,27 mIU/ml a po 48h 473,10.
    Z objawów ból piersi i wrażliwe bolące sutki, bóle podbrzusza jak na miesiączkę, senność i zmęczenie, ogromny apetyt ale głównie na owoce, mdłości od rana i jak jestem głodna, czuję się jakbym miała zaraz być chora :P, no i od wczoraj doszły ból krzyża i pachwin. :D Trochę się uzbierało.

    Auricomka beta piękna ! <3 na pewno wszystko jest i będzie dobrze <3

    ja jutro mam wizytę.. to będzie mój 5t2d :) Myślicie, że zobaczę już serduszko?

    Auricomka lubi tę wiadomość

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze juz bic serduszko, ale czasami sie cos przesunie i trzeba dluzej poczekac :p

    Jeju tez mam wrażliwe sutki, a karmie jeszcze piersia i troche sie to robi uciazliwe...

    Majowa_nadzieja lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie mogę doczekać wizyty uu ginekologa.
    Bardzo bym chciała wiedzieć czy serduszko bije czy dzidzia się rozwija prawidłowo :/
    To czekanie jest najgorsze...
    Mam zarezerwowaną wizytę w przyszłym tygodniu ale myślę że to jeszcze za wcześnie na serduszko... przynajmniej za 2 tygodnie bym musiała się umówić...
    :(
    Ale ta niewiadoma ?? u mnie ucichły wszelkie objawy... totalnie nie czuje tej ciąży :(

    Majowa_nadzieja lubi tę wiadomość

  • Rusałka06 Autorytet
    Postów: 449 348

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości rano i czasem w ciągu dnia, bolące sutki i zmęczenie. A i napady głodu ale nie bardzo mam ochotę coś jeść. W pierwszej ciąży nie miałam prawie wcale objawów, lekkie mdłości koło 8-10 tygodnia. Mam nadzieje ze w tej ciąży nie będzie jakiś ekstremów bo ciężko ogarniać przy małej zwłaszcza jak Mąż wyjeżdża (tak jak teraz - myślałam dziś rano ze umrę jak musiałam ogarnąć córkę, siebie do pracy, a czułam się jak zombi...).

    Tez nie mogę się doczekać wizyty i usg... jestem umówiona na poniedziałek, myślicie ze to za wcześnie? To będzie 6t2d.

    n59y2n0a4o8fm1ic.png

    qdkkdf9hht6ogiuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przywitam się :) Początkowo dołączyłam do wątku na luty. Według OM termin wypadałby na 28 lutego, natomiast po dzisiejszym USG ciąża okazuje się młodsza. Miałam opóźnioną owu w tym cyklu, więc zapewne stąd ciąża nieco młodsza.

    Także chętnie dołączę do marcowych mam :) Do Was będzie mi chyba bliżej jednak.Kolejne USG za 3 tygodnie więc myślę ze wtedy będzie już znany bardziej szczegółowo wiek ciąży. Na ten moment ocena na około 5tc.

  • Natalia85 Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizytę idę dopiero 5.08, niestety okres urlopowy i dr nie ma.troche będę musiała poczekać.
    Z objawów to powiększone piersi, ból brzucha i kręgosłupa,senność, mam wrażenie że jestem co chwilę głodna.

    8p3ougpjq5rhvxu5.png

    eiktuay3ja3l5dqc.png

    [*] 27.09.2014 (8tc)
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide w piatek i to bedzie 6+4, oby juz serduszko biło;)

    Monna witamy :)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja z objawami też się dołączę :). Chcę mi się często jeść ale część pokarmów mnei odrzuca. Generalnie obecnie najbezpieczniej mam z owocami. Borówki jagody maliny bardzo mam na nie ochotę. Z mięsem różnie bywa i intensywne przyprawy nie bardzo znoszę. Piersi takie są tkliwe jestem jakaś chwiejna emocjonalnie i senna. Dzisiaj miałam rano jakieś takie ekscesy vrzuszne

    Majowa_nadzieja lubi tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    To ja z objawami też się dołączę :). Chcę mi się często jeść ale część pokarmów mnei odrzuca. Generalnie obecnie najbezpieczniej mam z owocami. Borówki jagody maliny bardzo mam na nie ochotę. Z mięsem różnie bywa i intensywne przyprawy nie bardzo znoszę. Piersi takie są tkliwe jestem jakaś chwiejna emocjonalnie i senna. Dzisiaj miałam rano jakieś takie ekscesy vrzuszne
    Mam dokładnie to samo z owocami, szczególnie rano kiedy czuje ze jestem głodna ale kompletnie na nic nie kam ochoty :P jak za długo nie jem to zaczyna mnie odrazu mdlić, no i dzisiaj tradycyjnie ciągniecie w brzuchu a teraz bój jak przed okresem, piersi cały czas obolałe no i mogę spac bez limitów xD wizytę mam przyspieszona na piątek bo beta przyrasta mi trochę wolniej (zamiast 66%\48h mam 53%\48h - 11640 a po 48h 17785) mam jednak ogromna nadzieje ze skoro są objawy, nie mam żadnych plamień i ogólnie czuje się dobrze to znaczy ze groszek siedzi na swoim miejscu i nigdzie się nie wybiera :P

    Majowa_nadzieja lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 lipca 2019, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Mam dokładnie to samo z owocami, szczególnie rano kiedy czuje ze jestem głodna ale kompletnie na nic nie kam ochoty :P jak za długo nie jem to zaczyna mnie odrazu mdlić, no i dzisiaj tradycyjnie ciągniecie w brzuchu a teraz bój jak przed okresem, piersi cały czas obolałe no i mogę spac bez limitów xD wizytę mam przyspieszona na piątek bo beta przyrasta mi trochę wolniej (zamiast 66%\48h mam 53%\48h - 11640 a po 48h 17785) mam jednak ogromna nadzieje ze skoro są objawy, nie mam żadnych plamień i ogólnie czuje się dobrze to znaczy ze groszek siedzi na swoim miejscu i nigdzie się nie wybiera :P
    Też mdli mnie jak jestem glodna. Ale beta wydaje się być ładna . Moja ginekolog mówi że z tą beta różnie bywa . Miała pacjentki gdzie przyrosty nieprawidlowe a na USG dzidziuś ok;) będę trzymać kciukasy za dzidizusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 23:51

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w pierwszej ciazy strasznie od miesa odrzucalo na poczatku, teraz jeszcze wszystko jem chociaz apetyt ogolnie slaby mam :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba powoli ta nasza grupa się rozkręca, ale jeszcze sporo czasu na nowe marcówki :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć;) byłam wczoraj na wizycie 6+2 zarodek 5mm z serduszkiem;))) termin mam na 1.03. Nadal z nieśmiałością poproszę o wpis na listę;)

    Dorjana, Rusałka06, KolendrA, Katy, Morwa, Majowa_nadzieja lubią tę wiadomość

  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Cześć;) byłam wczoraj na wizycie 6+2 zarodek 5mm z serduszkiem;))) termin mam na 1.03. Nadal z nieśmiałością poproszę o wpis na listę;)

    <3 cudownie że już jest serduszko <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2019, 10:10

    Imari, meetme lubią tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ