X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wieksze mdlosci rano... A tak naprawde to przez pol dnia. Od sniadania do obiadu.
    Dzis w ogole mialam jakis ciezki dzien. Chcialo mi sie spac, wymiotowac, bylam zla jak osa...
    I juz trzeci facet stwierdzil, patrzac na mnie, ze bede miala coreczke :D No ciekawe.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam zły dzień... Głowa, mdłości, senność i pot się że mnie lał nawet w klimie... Mój mąż powiedział że pogodził zie z myślą że będzie dziewczyna ale skąd to wie nie wiem ale patrząc jak wyglądam można się tego spodziewać a ja dzisiaj usłyszałam nowość że na chłopca nie ma mdłości i wymiotów 😄 to kiedy w końcu ten 2 trymestr? Tu na Belly mi pokazuje że 13+0 to już 2 a inna aplikacja że w sumie 14+0

  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możecie pisać o jedzeniu 😭 :P dzisiaj moje dzieci jadły słodkie pierogi i tak mi pachniały że aż mi nie smakowała moja sałatka :P
    Mnie mdli popołudniami. A najbardziej jak zbyt długo nie jem. A im dłużej nie jem tym bardziej odrzuca mnie od jedzenia :/ i cały dzień mi się odbija. Mogłoby to już minąć :) tyle dobrego że nie wymiotuję.
    Ja chciałam założyć działalność przed zajściem, coś tam popracować a potem mieć macierzyński i składki z tytułu opieki nad dzieckiem. No ale nie zdążyłam i teraz się boję. Jakoś sobie poradzimy, potem będzie 1000 Kosiniakowego a potem z bólem serca oddanie dzieciaczka do jakiegoś żłobka... Nie cierpię żłobków, nigdy nie chciałam z nich korzystać, moim marzeniem jest posłanie dzieci od razu do przedszkola (i z dwójką starszych tak jest/będzie) ale pewnie będzie trzeba. Ja mam zdanie podobne do Natalii. Nie oddałabym dziecka do żłobka będąc w domu. Ale każdy ma swoje zdanie, podejście i sytuację życiową.

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • KolendrA Ekspertka
    Postów: 207 246

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedne jesteście z tymi wymiotami... :( u mnie raczej mdłości minęły, czasen się zdarzają. Za to często wieczorem jestem wzdęta i boli mnie żołądek :/ ale greipfrut jest moim lekarstwem :) zmęczenie mnie dopadło... Wieczorami ledwo żyje. Totalna niemoc :( a od jutra mam gości przez 4 dni, nie wiem jak ja to przeżyje.

    d16e329c5c.png
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam. Bratowa miała mdłości a ma chłopca ;) aczkolwiek może statystycznie się to sprawdza ;)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee my obie z siostra mialysmy mdlosci i wymioty przez cala ciaze i mamy synow :p nie wierze w to xd Moja kuzynka nie miala w ogole mdlosci i ma syna i corke :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest tak samo wiarygodne dla mnie jak tętno płodu, kształt brzucha i w uroda w ciąży ale jakieś zajęcie fajnie mieć😄

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrojnamama wrote:
    Dziewczyny jak mdłości ? Czy tylko mi nie dają żyć?

    Mi też nie dają żyć.
    Maskara. Od rana do wieczora dzisiaj.
    Ledwo żyje.
    Nawet powiedziałam, że już niewiele jestem w stanie znieść i niedługo wyskoczę przez balkon z bezsilności. Ehhh
    Cierpię okrutnie.

    Naprawdę liczyłam, że po 10,11,12 tygodniu to już przejdzie.

    Ale właśnie wróciliśmy z basenu, zjadłam grejfruta i oglądam mecz w siatkę. Jakby ciut lepiej ale ciut ciut

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    Ee my obie z siostra mialysmy mdlosci i wymioty przez cala ciaze i mamy synow :p nie wierze w to xd Moja kuzynka nie miala w ogole mdlosci i ma syna i corke :p

    Całą ciążę?
    Nie żartuj? I teraz też myślisz, że będzie Cię trzymało do końca?

    relgi09kukfprg92.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety cala, a jeszcze zeby bylo "smieszniej" to dzien przed porodem w szpitalu dali mi antybiotyk, po ktorym wymiotowalam bo zle na niego zareagowalam...Teraz chociaz nie wymiotuje codziennie, ale mysle, ze predko mi nie przejdzie tez :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    No niestety cala, a jeszcze zeby bylo "smieszniej" to dzien przed porodem w szpitalu dali mi antybiotyk, po ktorym wymiotowalam bo zle na niego zareagowalam...Teraz chociaz nie wymiotuje codziennie, ale mysle, ze predko mi nie przejdzie tez :/


    Podziwiam, że to wytrzymałas...
    I że zdecydowałaś się na drugą ciążę.
    M mowi że zapomnę i będę chciała drugie ale ja jestem wykończona

    relgi09kukfprg92.png
  • Rusałka06 Autorytet
    Postów: 449 348

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje dziewczyny! Ja nie miałam mdłości w pierwszej ciąży i urodziłam dziewczynkę, teraz tez nie mam mdłości ani innych dolegliwości a w brzuchu chłopak. Także u mnie się nie sprawdza ;) za to tyje jakoś straszliwie ... strach się bać...

    n59y2n0a4o8fm1ic.png

    qdkkdf9hht6ogiuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to dobrze ze nie jestem jedyna bez mdlosci ☺️ W tej ciazy nie mam wcale mdlosci, chyba jednego tylko dnia poczulam chwilowo ze mnie mdli i to tyle. W pierwszej ciazy tez nie mialam ani razu mdlosci ani wymiotow i mam oczywiscie corke 😀 Takze to sa jakies glupoty z tymi objawami na jakas plec. Akurat taka reakcja organizmu w tym momencie na hormony.

    Dziewczyny po porodzie juz sie nie mysli o mdlosciach z poczatku ciazy tylko o tym slodkim maluchu 🥰

    Sylwia kiedy wyniki nifty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 21:50

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to wlasnie przez te dolegliwosci planowałam druga ciaze troche pozniej zeby synek byl wiekszy, ale los zadecydował za nas :p Bylam juz naprawde wykonczona pod koniec, anemie mialam przez wiekszosc ciazy...Chociaż tyle, ze szybko się zapomina o tym wszystkim:p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ja jutro wizyta i bardzo sie jakos boje ;(

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha też myślałam że już kolejnej ciąży na diecie nie przetrwam, no way, dwójka i koniec. A jak urodziłam Małego, zobaczyłam jaka cudowna więź między dzieciakami się tworzy to szybko zachciało mi się trzeciego 🤭 tylko musiałam kilka spraw zdrowotnych uporządkować.
    Ja pierwszy raz mam te niby-mdłości (bo podejrzewam że raczej lekkie są ;) ). Wcześniej nigdy nie miałam, praktycznie zero objawów (poza lekkim bólem piersi w pierwszej i zmęczeniem w każdej) a płci różne. Ale to fakt, fajnie tak sobie "powróżyć z fusów", podumać kto tam mieszka :)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    Hej Dziewczyny ja jutro wizyta i bardzo sie jakos boje ;(
    Będzie dobrze, będziemy trzymać kciuki :)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ide dopiero jutro bo dzisiaj musiałam po to zaświadczenie jechać i przełożyłam.

  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się trzymam bally czyli 13+0 to już 2trym. Mi pokazuje że 6.09 zaczynam więc jeszcze ponad tydzień
    🏋️🏋️🏋️

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal zdycham na mdłości. Najgorzej rano, bo tak mi żołądkiem szarpie nad kibelków ze mam wrażenie ze zdycham. Wczoraj mnie jakaś niemoc dopadła. Samopoczucie tragiczne. Omdlenia. I jeszcze córa postanowiła nie mieć drzemki! No myślałam ze pierdolca dostanę. Boże, jak ja dwójkę ogarnę :( dziś wizyta, trzymajcie kciuki.

    syllwia91 lubi tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ