X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2016 :-)
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2016 :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krowka mi tez sie przelewa w brzusiu i czuje jak bym lada moment miala dostac @. A na bete idziecie? Ja poki co sie nie wybieram bo to stresujace badanie heh wole poczekac do usg :-) ide zjesc bob :-D bede zagladac bo musze jeszcze dokonczyc zawieszki na alkohol, za nie caly mieiac slub :-)

  • krówka_muffka Autorytet
    Postów: 338 760

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielica- ja w I ciaży tez od razu poleciałam do lekarza bo byłam tak podekscytowana jak Ty, więc dokładnie Cię rozumiem!!
    Jusia!!! Gratulacje z całego serduszka ślubu!!! Ale się dzieje!
    Super!!Ja na bete nie idę.


  • krówka_muffka Autorytet
    Postów: 338 760

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie mam czasami kłucie w boku pod żebrami i takie przelewanie,aż mi niedobrze od tego.
    Jeszcze muszę sobie kupić sok taki 100% z żurawiny -on uchroni przed infekcjami dróg moczowych,bo teraz są one bardzo narażone na infekcje, i będę sobie popijała -znaczy rozcieńczała z wodą, W I ciazy uchroniło mnie to przed braniem antybiotyku na drogi moczowe bo miałam złe wyniki moczu.


  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 11:41

  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję i spokojnych ciąż! :)

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wróciłam od ginka :-) gratulowal mi był bardzo zdziwiony ze jestem tak poinformowana co i jak i pytał czy to na pewno moja pierwsza ciąża bo zmieniłam ginka ten jest po prostu cudowny. Skierował mnie na betke i wszystkie inne badania z moczu i krwi które zazwyczaj przy ciąży się robi. Kurde brakuje mi tylko narzeczonego, bo jest w delegacji tak daleko ;-(
    A co do ginka to opowiadał mi jeszcze parę spra dał mi witaminki w gratisie i 6.07 pierwsze usg :-) mam nadzieje ze betka mnie nie zawiedzie. A mam do Was takie pytanie wiecie może ile kosztuje betka,HIV,tsh,grupa krwi i te wszystkie inne badania z krwi? Pytam orientacyjnie bo nie wiem ile szykować :-p

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Póki co to tak, jest jeszcze krówka :)

    poczkajcie jeszcze chwilę i będzie Was więcej, już niebawem :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anie93lica wrote:
    No wróciłam od ginka :-) gratulowal mi był bardzo zdziwiony ze jestem tak poinformowana co i jak i pytał czy to na pewno moja pierwsza ciąża bo zmieniłam ginka ten jest po prostu cudowny. Skierował mnie na betke i wszystkie inne badania z moczu i krwi które zazwyczaj przy ciąży się robi. Kurde brakuje mi tylko narzeczonego, bo jest w delegacji tak daleko ;-(
    A co do ginka to opowiadał mi jeszcze parę spra dał mi witaminki w gratisie i 6.07 pierwsze usg :-) mam nadzieje ze betka mnie nie zawiedzie. A mam do Was takie pytanie wiecie może ile kosztuje betka,HIV,tsh,grupa krwi i te wszystkie inne badania z krwi? Pytam orientacyjnie bo nie wiem ile szykować :-p

    ja za samą betę płaciłam 35 pln
    te pozostałe badania to zrobiłam w pakiecie, bo się bardziej opłacało i to kosztowało w sumie 250 pln

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź ;-)

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie pamiętam ile płaciłam za badania, ale bete jak robiłam to 47zł :/ masakra, wiec nie ide hehe moj narzeczony za granicą siedzi i wraca 11 lipca, wiec jeszcze troszke czasu, miesiac w pl i znow wybywa na 5 tyg :/ a twoj kiedy wraca? mowilas mu juz o ciazy?

    anie93lica lubi tę wiadomość

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wraca mam nadzieje na dniach ;-) ma własną działalność i ciągle w Rozjazdqch ;-(
    Zadzwoniłam do niego od razu, nie mogłam się powstrzymać, jego odpowiedź takim zaspanym głosem jak to pooooookaz mi zdjęcie ;-)
    Nadal nie wierzy ze mogło się udać. Ja tez nie wierze w sumie. Oczytalam się jakiś głupot ze okres może i tak i tak być pomimo pozytywnego testu, że może być to poronienie, jestem przestraszona i nie potrzebnie to czytam.

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestań czytać takie rzeczy bo tylko nie potrzebnie się stresujesz. Ja jeszcze przed pozytywnym testem siedziałam na forum ovu i tam to ciagle jakies wkrecanie o poronieniach, torbielach masakra jedna wielka, odkad jestem na tym forum zaczelam cieszyc sie ciaza i nie stresowac bo to tylko szkodzi maluszkowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek dziewczynki :) jak tam u was dzis? Ja mam dziś termin @ i powiem wam , ze tak boli mnie brzuch, brzeczy mi w nim, skrzeczy jakbym miala stado żab. Teścik dziś z dwoma grubymi kreskami :-)

    t2450630_img-20150623-093638.jpg

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana byłam dzisiaj na becie, wyniki dopiero w czwartek rano ale ale ale dzisiaj dzień miesiączki i u mnie też wyrazniejsza krecha, zaraz dodam zdjęcie

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anie93lica wrote:
    Hej kochana byłam dzisiaj na becie, wyniki dopiero w czwartek rano ale ale ale dzisiaj dzień miesiączki i u mnie też wyrazniejsza krecha, zaraz dodam zdjęcie


    A boli cie brzuch bo ja tu zaraz padne trupem

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy bolał, nie dał spać w ogóle. Taki przeszywajacy od lewej do prawej na dole, no masakra. Zdjęcie dodam jak będę w domu, bo mój internet w tablecie coś się zacial ;-(
    A jak się czujesz

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie humor mam do kitu, nic mi się nie chce, zero życia, jeszcze ten ból przez który nie mogę się na niczym skupić, najchętniej wzięłabym wolne do końca tygodnia ehh

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze ze ja siedzę w domu:-) to weź urlop, nie mecz się ;-*

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ed32b28007aa.jpg

    Tak to wygląda dzisiaj ;-)

    ug37zbmh9r9sv292.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ