X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2016 :-)
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2016 :-)

Oceń ten wątek:
  • maaadzik1207 Autorytet
    Postów: 1101 1997

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulujemy i życzymy 9 nudnych miesięcy:)
    SIERPNIOWKA 2015!

    Rośnij kinderku ❤❤❤
    16udgywlq3r6pkjj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krówka_muffka wrote:
    o to super, tak jak ja :))


    robiłas drugi test? ja codziennie testuje. jutro termin @, wczoraj to mnie tak głowa bolała, cały dzień od rana, dziś zaprowadziłam młodego do przedszkola i wracając zaczął mnie bolec lewy jajnik, masakra, teraz siedze w pracy i odpoczywam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czekałam na Was :) u nas rocznica zajścia w ciąże 11- 13 czerwca termin na 8 marca, szkrab urodził się 23 stycznia... trzymam kciuki za Was i życzę spokojnych i donoszonych ciąż :) oby było Was jak najwięcej :)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Marcówki :)
    Życze Wam samych dobrych chwil, spokojnych dni i bezproblemowych ciąż :) :*

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co żadnych tu nie ma oprócz mnie i krówki hehe co jest dziewczyny? testujcie i dołączajcie :)

    Martita88 lubi tę wiadomość

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj dwie kreseczki ;-) Dzień przed @
    Jedna troszkę słabsza ale dobrze widoczna ;-) moja reakcja była bezcenna, łzy szczęścia same płynęły ;-) a narzeczony przez telefon mało nie padł ;-) oboje bardzo się cieszymy, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. A jak u Was kochane?


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/58adf936dfd9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 15:31

    muminka83 lubi tę wiadomość

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo w końcu jest ktoś z kim można pogadać :) Ja jestem też dzień przed @ i tak wyczekuje, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie, bo roznie to bywa :( ale trzeba sie cieszyc :D jakies objawy? ja poza chodzeniem co chwile do toalety i mega tkliwymi piersiami to poki co nic innego nie zaobserwowalam :)

    t2449873_cam02742.jpg

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam skurcze w brzuchu na dole bardziej z lewej strony,poza tym niesamowita senność... Wiem ze może za wcześnie ale idę dzisiaj do ginka, może się czegoś więcej dowiem.

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anie93lica wrote:
    Ja mam skurcze w brzuchu na dole bardziej z lewej strony,poza tym niesamowita senność... Wiem ze może za wcześnie ale idę dzisiaj do ginka, może się czegoś więcej dowiem.

    Już do lekarza idziesz? Ja jeszcze poczekam do 7 tygodnia zeby odrazu zrobic usg.

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A idę niech powie mi cokolwiek, zbada szyjkę.
    Skieruje na jakieś badania. Idę dla własnego spokoju, jakbym nie poszła to bym bardziej się denerwowala. ;-) wizyta o 19:45

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anie93lica wrote:
    A idę niech powie mi cokolwiek, zbada szyjkę.
    Skieruje na jakieś badania. Idę dla własnego spokoju, jakbym nie poszła to bym bardziej się denerwowala. ;-) wizyta o 19:45


    dasz znac :)

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze dam ;-)

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy tylko dwie?

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to tak, jest jeszcze krówka :)

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy nie za wcześnie idę do ginka, ale ja go panikara jestem więc lepiej pójdę i dowiem się jakie mam podjąć kroki :)
    Ten tescik mnie zaintrygowal niby nie jest ta druga kreseczka tak mocna jak pierwsza, ale jest i to się liczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 17:52

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i nasi mężczyźni jutro będą mieli swój pierwszy dzień ojca :-p

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja juz planuje co zrobie mojemu :-D jeszcze nie widzial pozytywnego testu i zrobie go jutro rano,pstrykne foto i ladny opisik dam typu Tatusiu jestem bardzo malutki i bardzo cie kocham :-)
    Co do ginka to ja bym nie szla, ale to twoja wola, to twoje pierwsze dziecko? Ja z pierwszm bardzo panikowalam i odrazu w dniu @ bieglam do lekarza, ale on tak wczesnie nic nie zobaczy, jedynie czy macica jest rozpulchniona czy infekcji nie masz zadnej, zmierzy cisnienie, ja pamietam ze wyszlam wkurzona bo liczylam ze mi karte ciazy zalozy a on ze po usg heg ale to normalne. Ja na pewno pojde do gina do 7-go tyg :-)

  • krówka_muffka Autorytet
    Postów: 338 760

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj anie93lica w naszym skromnym gronie!:))))Fajnie,że dołączyłaś!
    Jusiakpp nie robiłam testu więcej, zrobię pojutrze jeszcze raz. Mnie też któregoś dnia zabolał jajnik,mam takie przelewanie w brzuchu. Ja zadzwonię do swojego gina i spytam kiedy mam przyjść, wcześnie to i tak nic nie widać, a w 7 tyg chyba serduszko bije, więc jest cudownie na usg:)))

    anie93lica lubi tę wiadomość


  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia, właśnie pierwsze dlatego chcę żeby ginek powiedział mi co i jak, już się zapisałam to godz przed nie będę odwoływać :-) dziękuję za powitanie krowko :-)
    Panikuje po prostu, taka jestem ze musze wiedzieć wesystko co i jak :-)

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :-) i koniecznie daj znac :-) a skad w ogole jestes? Ja Kaszuby :-)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ