X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za, ale ja moich testów nie mam już :) Mam tylko betę. Jutro pojadę i pewnie powtórzę, więc się pochwalę :)

    Jesteśmy tu od paru godzin, a już tłuczemy strony :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 13:00

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah taka nasza zaleta :D gadulstwo :D

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo my i na czerwcu stron narobiłyśmy :) szczególnie ty :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Mizzelka" "la" witam na Fioletowej stronie mocy :) :) cieszę sie,że tu zagosciłyscie zdrówka i spokojnej ciaży :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo Cynamonek nasz :) witaj :) jak tam się czujesz?



    Oj La... nie moja wina że mam taką gadkę hhahah :D buzia mi sie nie zamyka :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane marcówki...ech jeszcze tak niedawno styczniowy wątek powstawał hehehe...spokojnej, nudnej ciąży kochane:)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy <3

    Malenq lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka czujemy sie dobrze wrecz bardzo dobrze... dziś zaczeliśmy 11 tydz 0 dzien (12 tydz) w Piatek za tydz mam wizyte u Gina to wtedy dopiero sie uspokoje :)
    a Wy jak sie czujecie ? :) moje Gratulacje :)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka i Ia jak dobrze was widzieć na fioletowej stronie :) Czekałam na was :* Strasznie się cieszę buziaki i spokojnej ciąży ;)

    la, mizzelka lubią tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w miarę :D dopiero dociera do mnie, ale mam infekcje jakąś ... ale mam żel ale to tylko maskuje objawy.. chyba się wybiorę do gin w przyszłym tyg.. bo się już oczywiście naczytałam jakie to szkodliwe srliwe itp.. :D
    no ale lepiej zapobiegać albo zadzwonić :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czuję nic :) piersi nie bolą, tylko sutki są czulsze, a tak to dalej nie wierzę, że będę mamą.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka zadzwon i sie lepiej spytaj :) dla spokojnosci :)
    la może bedziesz miec ciaże bezobjawowa tak jak ja :)P

    mizzelka lubi tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, czekalam na kolejny miesiac az sie zacznie :) gratulacje, i la i mizzelka obie trafily na marzec, gratki dziewczyny

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ja nie czuję nic :) piersi nie bolą, tylko sutki są czulsze, a tak to dalej nie wierzę, że będę mamą.
    a mnie lekko bolą piersi, są napuchnięte i mam te skurcze w podbrzuszu, kłócia, ciągnięcia, czasami zemdli..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a mnie lekko bolą piersi, są napuchnięte i mam te skurcze w podbrzuszu, kłócia, ciągnięcia, czasami zemdli..
    a to normalne, ja mialam takie skurcze, ze musialam sie schylac i wtedy przechodzilo, a cala ciaze przeszlam bezobjawowo...bol piersi lekki na poczatku, teraz nic, sutki raz na tydzien sie odezwa ze bola lub swedza...wymiotow brak, mdlosci policze na palcach jednej reki :) jem wszystko i przybralam juz 2 kg...wam tez zycze takiej ciazy, aha i niech Was omina wizyty na IP i ginekologii

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a to normalne, ja mialam takie skurcze, ze musialam sie schylac i wtedy przechodzilo, a cala ciaze przeszlam bezobjawowo...bol piersi lekki na poczatku, teraz nic, sutki raz na tydzien sie odezwa ze bola lub swedza...wymiotow brak, mdlosci policze na palcach jednej reki :) jem wszystko i przybralam juz 2 kg...wam tez zycze takiej ciazy, aha i niech Was omina wizyty na IP i ginekologii
    uff to mnie uspokoiłaś bo już oczywiście naczytalam sie ze to źle itp.. ale u mnie kilka sekun, zakłuje mocno albo słabo taki "prąd mały" i przechodzi. ale muszę sobie racjonalnie tłumaczyć że to jest tylko i wyłączie powiększanie się macicy i jej zmiana położenia :)
    widze w awatarze że twój kropek nie jest już takim małym kropkiem :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi troche pobolec na poczatku, jak cos to bierz magnez na skurcze, mi bardzo pomogly i szybko przeszly, ja sie bardziej denerwuje jak mnie brzuch nie boli, a nie boli juz od dobrych 2 miesiecy...ale poki co moj Kropus juz spory ładnie rosnie :) teraz mam wizyte 1 lipca i moze poznamy plec czy bedzie Kropek czy Kropka :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej to daj znac koniecznie :) właśnie muszę sobie kupić witaminy dla kobiet w ciąży... bo nie mam.. byłam pewna że @ przyjdzie przez te skurcze... mawet kupilam podpaski :D :D
    mam aby wit B i kwas foliowy :)
    to sie nie stresuje, na razie ratuje sie tym multi-gynem na infekcje intymną czytalam ze duzo kobietek na poczatku nie ma zadnego antybiotyku wiec sie zastanawiam czy jest sens latac do gina... skoro juz sie ratuje tak od kilku dni :D aby lacibios femina czy cos moze dokupię i jazda :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jesli Ci nie przejdzie to koniecznie lekarz, bo niedoleczona infekcja bedzie nawracac i musisz uwazac szczegolnie na pecherz...

    ja sie pytalam o witaminy prenatalne i poki ma sie wyniki w normie typu morfologia to oprocz kwasu nie trzeba nic brac i ja narazie tak robie...wszystko dostarczam malemu z jedzeniem, a dzieki braku wymiotow jest jeszcze latwiej

    Cynamonek30, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    musi troche pobolec na poczatku, jak cos to bierz magnez na skurcze, mi bardzo pomogly i szybko przeszly, ja sie bardziej denerwuje jak mnie brzuch nie boli, a nie boli juz od dobrych 2 miesiecy...ale poki co moj Kropus juz spory ładnie rosnie :) teraz mam wizyte 1 lipca i moze poznamy plec czy bedzie Kropek czy Kropka :)
    Kaarolaa tak Cie podczytuje i sie uspokajam :)
    Na poczatki też mnie brzuch pobolewał i piersi masakrycznie bolały i bardzo delikatne mdłosci, a od 7 tyg wszystko mineło i oczywiscie schiza ,że cos nie tak...ale tak naprawde to mnie dopiero wizyta u Gina uspokoji :) Zdrówka dla Was :)

    zi13skjo0ong6u20.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ