Promocja!

Wykup abonament z dostępem Premium do Twojego Kalendarza Ciąży od teraz do końca miesiąca, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Marcowe Mamusie 2015
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

MłodaDama
Autorytet
1397

Wysłany: 25 października 2015, 22:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
I to jak broić hehe to dopiero początki , strach sie bac ;D

A jak wasze dzieci reagują na wasze nie gdy coś broją??
Adam gdy np idzie do kontaktu czy szczypie i plaskacze po buzi daje gdy tata mówi nie wolno itp to patrzy na niego z szokiem i ryczy haha a gdy ja mu stanowczo zabraniam mówie nie itd patrzy na mnie oczkami i smieje mi się w twarz hehe masakra słodkie to ale tak se myśle on ma mnie totalnie gdzieś co ja mu powiem.Owinął sobie mnie wokól palca i tyle ;/ lipa

Wiadomość wyedytowana przez autora 25 października 2015, 22:11

annika
Przyjaciółka
53

Wysłany: 29 października 2015, 10:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
tylda87, a czemu robilas witamine D z krwi?
a tak z iinnej beczki, jakie polecacie krzeselka do karmienia?

zud36vgcvfr4tqma.png
ex2b2n0akzay8udr.png

jasmin
Autorytet
789

Wysłany: 2 listopada 2015, 21:23
Cytuj | (2) | Zgłoś
Hej dziewczyny :)
Strasznie dawno mnie nie było .
U nas wszystko ok,Mati rośnie,długi jest 85cm,niby my rodzice tacy średni a ten wystrzelił ;)
Ząbkujemy okropnie,mamy już dwa na dole i czerwoną brodę i pełno śliny :D
Mati zaczął już raczkować i siadać,trzeba teraz mieć oczy dookoła głowy :)
Pozdrawiam Was i Wasze pociechy. Dużo zdrówka i jak najmniej problemów.

Emrica, Krokodylica lubią tę wiadomość

relg2n0abn31771x.png

[konto usunięte]

Wysłany: 3 listopada 2015, 12:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Młoda dama moja mała gdy coś broi albo robi coś co jej nie wolno a ją mowie nie to mała popatrzył się nanmie i dalej broi i nieraz się jeszcze do tego śmieje albo pokrzykuje a jak jej przerwę jak broi to odrazu jest płacz

[konto usunięte]

Wysłany: 3 listopada 2015, 12:57
Cytuj | (1) | Zgłoś
Jaśmin fajnie że się odezwałas .Super że Mateuszek tak slicznie się rozwija i jak najlagodniejszego ząbkowania zyczymy

jasmin lubi tę wiadomość

Emrica
Autorytet
419

Wysłany: 6 listopada 2015, 20:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
Jaśmin twój synek rzeczywiście 85 cm łał :) Fajnie że wszystko gra, i Mati dba o formę mamy, przemieszczając się :)
U mojej córeczki jeszcze etap leżakowania, chodż coś tam próbuje, teraz to próbuje w łóżeczku chwytać się kołdry i się podnosić :) fajnie to wygląda :)

jasmin lubi tę wiadomość

iv09gu1rhahn9m8p.png

[konto usunięte]

Wysłany: 6 listopada 2015, 20:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny czy wasze dzieci też się tak strasznie slinia moja Wiki ma już 4 ząbki dwa na dole i dwa u góry a teraz zaczęła się nagle tak slinic że musiałam zacząć wiązać jej na cały dzień sliniaczek i wymienilam go ok 5 razy w ciągu dnia bo taki jest mokry

MłodaDama
Autorytet
1397

Wysłany: 6 listopada 2015, 21:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ewka tak mój synek od 2 tygodni wyjątkowo mocno się slini a co ciekawe 2 tygodnie temu lekarka mówiła,że górne dziąsła są rozpulchnione więc chyba szykują się kolejne ząbki

jasmin
Autorytet
789

Wysłany: 8 listopada 2015, 11:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
U nas ślina leci też non stop. Aha...pierwsze słowo mojego bączka to BABA....hihiihih ku radości mojej mamy ;)

relg2n0abn31771x.png

annika
Przyjaciółka
53

Wysłany: 8 listopada 2015, 12:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moja slini sie od 3 miesiecy. Sliniak to obowiazkowe ubranko na dzien bo inaczej ma cale mokre pod szyja, dziasla rozpulchnione wg mojej lekarki a zebow brak poki co, za to raczkuje na calego i wstaje.

zud36vgcvfr4tqma.png
ex2b2n0akzay8udr.png

Emrica
Autorytet
419

Wysłany: 9 listopada 2015, 09:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moja też się ślini, chodz u nas ząbków brak,moja mama też mi mówi abym jej zakładała śliniaczki, moja córka też ciągle mówi Baba cały dzień, chodz mama i tata też czasem powie, a tak to ciągle krzyczy Baba :)

iv09gu1rhahn9m8p.png

[konto usunięte]

Wysłany: 11 listopada 2015, 21:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
A pierwsze słowo mojej Wiki to mama

[konto usunięte]

Wysłany: 12 listopada 2015, 16:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny muszę się wam wyżalic teraz na 16 listopada mam z Wiki pierwszą rehabilitację i nie mamy transportu bo moja koleżanka która wozila mie z Wiktoria na badania do specjalistów dostała zapalenia spojówek ii nie może nas zawieść.
Oczywiście dzwoniłam po rodzinie z prosba żeby nas zawiesc ale każdy miał na poczekaniu jakąś wymowke.Nie wiem co teraz wymyślić

annika
Przyjaciółka
53

Wysłany: 15 listopada 2015, 17:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kurcze, Ewka, mam nadzieje, ze sobie jakos poradzicie, szkoda, ze nie mozesz liczyc na rodzine:( a moze jakis inny znajomy? jak nie to chyba tylko taxi zostaje. Trzymajcie sie, przytulamy mocno:)

zud36vgcvfr4tqma.png
ex2b2n0akzay8udr.png

Malina81
Autorytet
270

Wysłany: 15 listopada 2015, 20:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie kobitki. Jestem mama marcowa 2016:) z terminem na 22. III :)
Mam do was ogromną prośbę, jesli znajdziecie chwilunię. Prosze was, jesli pamietacie o podanie ilości mniej wiecej ubranek dla maluszka. NIe chcę się wzorowac na typowej wyprawce ksiażkowej, ale wasze sprawdzone rady. Ja co prawda mam synka 10 lat juz ma, ale 2 miesce przeleżal w szpitalu jako wczesniak i był b. mały. i inna pora roku.
Nie chcę kupować fury ubranek, ale tylko takie które rzeczywiście się przydadzą.Niestety nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka.
Ile potrzebubuję bodziaków na rozmiar 62 z krótkim rękawkiem i długim? po 5 sztuk?
potem od rozm 3-6 też tyle samo, a ile spiochów bawełnianych? co z latem? czy same bodziaki, czy kompleciki bluzeczka i spodenki kupować od 3-6 czy 6-9? a jesli dziewczynka to czy sukieneczki i getry?skarpetki ile sztuk, ile czapeczek.
Mam kombinezon po moim synku, jest na rozmiar od 3-6 miesiecy a rodzę na koniec marca, wiec chyba zakupię na 62 cm jakieś cieplejsze polarkowe spiochy ocieplane.
Co ze spiochami welurowymi ile takich potrzeba?

nzjds65gub4su1ev.png
w4sqdqk3vntd2f9j.png

Malina81
Autorytet
270

Wysłany: 15 listopada 2015, 20:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
z gory i z serducha dziękuję. Zapomnialam o czapeczkach, mam 3 bawełniane i jedną wełnianą na początek.

nzjds65gub4su1ev.png
w4sqdqk3vntd2f9j.png

Krokodylica
Autorytet
8023

Wysłany: 16 listopada 2015, 15:07
Cytuj | (1) | Zgłoś
Malina kurcze, ciężko coś doradzić, bo nie raz naprawdę sporo szło tych ubranek, bo a to sie osikała, a to mleko ulała.

Wiem tylko że w kółko używałam tych samych, ulubionych ciuszków, a niektóre leżały nie użyte.
Najbardziej lubiłam body, z długim i krótkim rękawem, bo to zakładałam codziennie, a na wierzch cienkie dresiki i skarpetki.
Sukienki absolutnie, bo są zwyczajnie niewygodne dla malucha.
Acha i najfajniesze takie bodziaki rozpinane po całości, nie wkładane przez głowę.
I bardzo, ale to bardzo lubiłam pajacyki.
Body krótki rękaw + pajacyk.

Malina81 lubi tę wiadomość

5b09gu1r071jgzjs.png
f2wlgu1rzyykkjet.png

annika
Przyjaciółka
53

Wysłany: 16 listopada 2015, 16:04
Cytuj | (1) | Zgłoś
O Krokodylica, jak tam Zuzia, dalej tak szybko robi postepy? Pewnie juz raczkuje na calego, siedzi... Wstaje juz?

Krokodylica lubi tę wiadomość

zud36vgcvfr4tqma.png
ex2b2n0akzay8udr.png

Malina81
Autorytet
270

Wysłany: 16 listopada 2015, 22:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
Krokodylica napisała:
Malina kurcze, ciężko coś doradzić, bo nie raz naprawdę sporo szło tych ubranek, bo a to sie osikała, a to mleko ulała.

Wiem tylko że w kółko używałam tych samych, ulubionych ciuszków, a niektóre leżały nie użyte.
Najbardziej lubiłam body, z długim i krótkim rękawem, bo to zakładałam codziennie, a na wierzch cienkie dresiki i skarpetki.
Sukienki absolutnie, bo są zwyczajnie niewygodne dla malucha.
Acha i najfajniesze takie bodziaki rozpinane po całości, nie wkładane przez głowę.
I bardzo, ale to bardzo lubiłam pajacyki.
Body krótki rękaw + pajacyk.

Dziękuję Ci dobra Kobitko:)) Zdrówka dla Was! bedę kompletować wyprawkę i tez stawiam na pajacyki:) najwygodniejsze. Pozdrawiam

Krokodylica lubi tę wiadomość

nzjds65gub4su1ev.png
w4sqdqk3vntd2f9j.png

annika
Przyjaciółka
53

Wysłany: 18 listopada 2015, 19:48
Cytuj | (2) | Zgłoś
Popieram, pajacyki sa najlepsze na poczatek:) Koniecznie takie rozpinane w nozkach. Ja lubilam tez koszulki/body+spioszki. Sukienki absolutnie nie:) Jeden/dwa dresy wystarcza.

Malina81, Krokodylica lubią tę wiadomość

zud36vgcvfr4tqma.png
ex2b2n0akzay8udr.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)