X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 25 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jak broić hehe to dopiero początki , strach sie bac ;D

    A jak wasze dzieci reagują na wasze nie gdy coś broją??
    Adam gdy np idzie do kontaktu czy szczypie i plaskacze po buzi daje gdy tata mówi nie wolno itp to patrzy na niego z szokiem i ryczy haha a gdy ja mu stanowczo zabraniam mówie nie itd patrzy na mnie oczkami i smieje mi się w twarz hehe masakra słodkie to ale tak se myśle on ma mnie totalnie gdzieś co ja mu powiem.Owinął sobie mnie wokól palca i tyle ;/ lipa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 22:11

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 29 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylda87, a czemu robilas witamine D z krwi?
    a tak z iinnej beczki, jakie polecacie krzeselka do karmienia?

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Strasznie dawno mnie nie było .
    U nas wszystko ok,Mati rośnie,długi jest 85cm,niby my rodzice tacy średni a ten wystrzelił ;)
    Ząbkujemy okropnie,mamy już dwa na dole i czerwoną brodę i pełno śliny :D
    Mati zaczął już raczkować i siadać,trzeba teraz mieć oczy dookoła głowy :)
    Pozdrawiam Was i Wasze pociechy. Dużo zdrówka i jak najmniej problemów.

    Emrica, Krokodylica lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda dama moja mała gdy coś broi albo robi coś co jej nie wolno a ją mowie nie to mała popatrzył się nanmie i dalej broi i nieraz się jeszcze do tego śmieje albo pokrzykuje a jak jej przerwę jak broi to odrazu jest płacz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin fajnie że się odezwałas .Super że Mateuszek tak slicznie się rozwija i jak najlagodniejszego ząbkowania zyczymy

    jasmin lubi tę wiadomość

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin twój synek rzeczywiście 85 cm łał :) Fajnie że wszystko gra, i Mati dba o formę mamy, przemieszczając się :)
    U mojej córeczki jeszcze etap leżakowania, chodż coś tam próbuje, teraz to próbuje w łóżeczku chwytać się kołdry i się podnosić :) fajnie to wygląda :)

    jasmin lubi tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasze dzieci też się tak strasznie slinia moja Wiki ma już 4 ząbki dwa na dole i dwa u góry a teraz zaczęła się nagle tak slinic że musiałam zacząć wiązać jej na cały dzień sliniaczek i wymienilam go ok 5 razy w ciągu dnia bo taki jest mokry

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka tak mój synek od 2 tygodni wyjątkowo mocno się slini a co ciekawe 2 tygodnie temu lekarka mówiła,że górne dziąsła są rozpulchnione więc chyba szykują się kolejne ząbki

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ślina leci też non stop. Aha...pierwsze słowo mojego bączka to BABA....hihiihih ku radości mojej mamy ;)

    relg2n0abn31771x.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 8 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja slini sie od 3 miesiecy. Sliniak to obowiazkowe ubranko na dzien bo inaczej ma cale mokre pod szyja, dziasla rozpulchnione wg mojej lekarki a zebow brak poki co, za to raczkuje na calego i wstaje.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 9 listopada 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też się ślini, chodz u nas ząbków brak,moja mama też mi mówi abym jej zakładała śliniaczki, moja córka też ciągle mówi Baba cały dzień, chodz mama i tata też czasem powie, a tak to ciągle krzyczy Baba :)

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pierwsze słowo mojej Wiki to mama

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się wam wyżalic teraz na 16 listopada mam z Wiki pierwszą rehabilitację i nie mamy transportu bo moja koleżanka która wozila mie z Wiktoria na badania do specjalistów dostała zapalenia spojówek ii nie może nas zawieść.
    Oczywiście dzwoniłam po rodzinie z prosba żeby nas zawiesc ale każdy miał na poczekaniu jakąś wymowke.Nie wiem co teraz wymyślić

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 15 listopada 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Ewka, mam nadzieje, ze sobie jakos poradzicie, szkoda, ze nie mozesz liczyc na rodzine:( a moze jakis inny znajomy? jak nie to chyba tylko taxi zostaje. Trzymajcie sie, przytulamy mocno:)

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki. Jestem mama marcowa 2016:) z terminem na 22. III :)
    Mam do was ogromną prośbę, jesli znajdziecie chwilunię. Prosze was, jesli pamietacie o podanie ilości mniej wiecej ubranek dla maluszka. NIe chcę się wzorowac na typowej wyprawce ksiażkowej, ale wasze sprawdzone rady. Ja co prawda mam synka 10 lat juz ma, ale 2 miesce przeleżal w szpitalu jako wczesniak i był b. mały. i inna pora roku.
    Nie chcę kupować fury ubranek, ale tylko takie które rzeczywiście się przydadzą.Niestety nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka.
    Ile potrzebubuję bodziaków na rozmiar 62 z krótkim rękawkiem i długim? po 5 sztuk?
    potem od rozm 3-6 też tyle samo, a ile spiochów bawełnianych? co z latem? czy same bodziaki, czy kompleciki bluzeczka i spodenki kupować od 3-6 czy 6-9? a jesli dziewczynka to czy sukieneczki i getry?skarpetki ile sztuk, ile czapeczek.
    Mam kombinezon po moim synku, jest na rozmiar od 3-6 miesiecy a rodzę na koniec marca, wiec chyba zakupię na 62 cm jakieś cieplejsze polarkowe spiochy ocieplane.
    Co ze spiochami welurowymi ile takich potrzeba?

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z gory i z serducha dziękuję. Zapomnialam o czapeczkach, mam 3 bawełniane i jedną wełnianą na początek.

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina kurcze, ciężko coś doradzić, bo nie raz naprawdę sporo szło tych ubranek, bo a to sie osikała, a to mleko ulała.

    Wiem tylko że w kółko używałam tych samych, ulubionych ciuszków, a niektóre leżały nie użyte.
    Najbardziej lubiłam body, z długim i krótkim rękawem, bo to zakładałam codziennie, a na wierzch cienkie dresiki i skarpetki.
    Sukienki absolutnie, bo są zwyczajnie niewygodne dla malucha.
    Acha i najfajniesze takie bodziaki rozpinane po całości, nie wkładane przez głowę.
    I bardzo, ale to bardzo lubiłam pajacyki.
    Body krótki rękaw + pajacyk.

    Malina81 lubi tę wiadomość

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Krokodylica, jak tam Zuzia, dalej tak szybko robi postepy? Pewnie juz raczkuje na calego, siedzi... Wstaje juz?

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Malina kurcze, ciężko coś doradzić, bo nie raz naprawdę sporo szło tych ubranek, bo a to sie osikała, a to mleko ulała.

    Wiem tylko że w kółko używałam tych samych, ulubionych ciuszków, a niektóre leżały nie użyte.
    Najbardziej lubiłam body, z długim i krótkim rękawem, bo to zakładałam codziennie, a na wierzch cienkie dresiki i skarpetki.
    Sukienki absolutnie, bo są zwyczajnie niewygodne dla malucha.
    Acha i najfajniesze takie bodziaki rozpinane po całości, nie wkładane przez głowę.
    I bardzo, ale to bardzo lubiłam pajacyki.
    Body krótki rękaw + pajacyk.


    Dziękuję Ci dobra Kobitko:)) Zdrówka dla Was! bedę kompletować wyprawkę i tez stawiam na pajacyki:) najwygodniejsze. Pozdrawiam

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram, pajacyki sa najlepsze na poczatek:) Koniecznie takie rozpinane w nozkach. Ja lubilam tez koszulki/body+spioszki. Sukienki absolutnie nie:) Jeden/dwa dresy wystarcza.

    Malina81, Krokodylica lubią tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
‹‹ 1915 1916 1917 1918 1919
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ