X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 3 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak do 5 miesiaca dokarmialam raz dziennie, potem dostalam zastoju i przez 2 tyg karmilam tylko z piersi, bo sie wystrzaszylam zastoju i jak chcialam wrocic do butli to sie nie dalo. Mala jest caly czas obrazona na butle i MM. Na szczescie lyzeczka chetnie je. Wode czy soczek tez wypije z butelki, tylko z tym mlekiem problem.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 3 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to super ze dalej karmisz :) tez bardzo chciałam ale zepsulam to niestety. Moja psychika slaba jest zaczelam dokarmiac myslac ze mam malo mleka a nawet tego nie sprawdzilam np czy waga przyrasta . No ale czasu nie cofne. Dajac te mm laktacja powoli sobie zanikala do tego dwa zastoje tej samej piersi takze zdecydowalam skończyć. Po 2 miesiacach dokarmiania syn coraz bardziej denerwowal sie przy piersi no ale to nic dziwnego z butli lepiej leci hehe takze poddalam sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 19:29

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 3 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika moja ma 6 miesiecy troszke ponad i tez ostanio krzyczy i sie wlasnie lapie za uszy .Czy myslisz ze lapanie za uszy to moga byc zeby? bo ja sie balam ze ma zapalenia ucha

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 3 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj strasznie łapie sie za uszy. W roznych sytuacjach czy to je czy na rekach jest. Lubi je tarmosic ale czy to jakiś konkretny sygnal nie wiem bo u mnie ciagle sie lapie hehe

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 października 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo moja Zuzia też się łapie za uszy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny

    A moja Wiki wcale nie łapie się za uszy

    Co do karmienia to zazdroszcze wam dziewczyny że moglyscie tyle karmić ja mogłam karmić tylko 2 miesiące bo miałam mało pokarmu i musiałam dokarmiac aż w końcu mój pokarm całkowicie zanikł i przeszlam na mm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja krótko ba mam jeszcze gości do środy

    my już po chrzcinach :) Tośka była bardzo grzeczna w kościele, co mnie zaskoczyło, łapała księdza za rękę i się do niego śmiała. na przyjęciu nie mogłam jej opanować - tyle "dyskutowała", około 19 zaczęła marudzić , ale to jej pora snu. przyjęcie trwało do 21 :)

    odnośnie ząbków, Tosia ma 2 na dole i zanim je dostała bardzo łapała się za uszy, teraz ponownie zaczęła się łapać a ja wyczułam , że górna lewa jedynka jest już prawie na wierzchu ( do tego doszły luźne kupki, marudzenie)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co polecacie na ząbkowanie ?
    Mała jest tak marudna i tak trze dziąsłami o wszystko że boję się że je zrani. Mam żel "calgel" ale on przy tych górnych ząbkach jest mało skuteczny :(

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 5 października 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MłodaDama, ja bym chciala, zeby Emi zaakceptowala butelke, czulabym sie bezpieczniej. Ostatnio bralam antybiotyk, bo mialam zapalenie piersi i chcaialam ja odstawic na jakis czas, zeby nie lykala antybiotyku i sie nie udalo. Jak podawalam MM, to ona sie prezyla jakbym trucizne podawala. Ja tez mialam 3 zastoje piersi (jednej i drugiej), ale mleko dalej jest, bo chyba nie gloduje moje dziecie:) Ale ja tez sie nie poddaje i co pewien czas robie proby z MM, mysle, ze kiedys wypije.

    Bedzia90, mi pediatra tak mowila, ale pewnie przy zapaleniu ucha tez tak moze byc. Pytanie czy i jakie ma inne sympptomy. W tym okresie to zeby prawdopodobne. Przy zabkowaniu tez moze byc goraczka, duzo sliny, biegunka, a nawet katar.

    Calines, super, ze chrzciny udane, Tosia - zuch dziewczyna:) Dolaczam sie do pytania Calines, co polecacie na zabkowanie?

    Tak z ciekawosci, macie jeszcze kreske czarna na brzuchu? Ja ciagle mam, kiedy to zniknie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 21:41

    calines lubi tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 października 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kreska była ciemno brązowa a teraz jest blada i cienka ale jeszcze jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam kreskę, jednak była słabo widoczna. Teraz jej juz nie mam. Podobno moze być widoczna nawet rok po porodzie

    przypomniały mi się czasy kiedy w ciągu jednego dnia dziewczyny zapisywały kilka stron, teraz w ciągu kilku dni nie możemy zapisać jednej strony :(

  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 9 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines wrote:
    przypomniały mi się czasy kiedy w ciągu jednego dnia dziewczyny zapisywały kilka stron, teraz w ciągu kilku dni nie możemy zapisać jednej strony :(

    chyba już nie wrócą te czasy ;P

    relgj44jmw4925t7.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 9 października 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a dajecie dzieciaczkom chrupki kukurydziane? Czy do tego "potrzebne" sa zeby?

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika wrote:
    Dziewczyny, a dajecie dzieciaczkom chrupki kukurydziane? Czy do tego "potrzebne" sa zeby?

    ja dawałam, ale jak odgryzła duży kawałek (ma 2 ząbki) to sie wystraszyłam i przestałam
    ale pamiętam , że jedna z dziewczyn dawała chrupki i skórki od chleba
    podobno powinno się dawać skórki ponieważ dziecko ćwiczy wszystkie mięśnie, niezbędne do poprawnej wymowy

  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 9 października 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem Wasza "młodszą" koleżanka - marcówka 2016
    Widzę ze macie wesoło z maluchami. Tez juz nie mogę się doczekać aż przytule swoje ♡

    Chciałabym się Was poradzić w kwestii wózka
    Które modele karoc posiadacie
    I co możecie powiedzieć na ich temat (zlego/dobrego) po kilku miesiącach użytkowania?

    Będę wdzięczna za cenne wskazowki:)

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 10 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostalam postawiona przed faktem dokonanym bo dostalam wozek od siostry, Espiro, nie wiem jaki model. Ale na co warto zwrocic uwage jesli o mnie chodzi to dosc duza gondola, bo moje dziecie juz ledwo sie miesci, a samo jeszcze nie siedzi, wiec do spacerowki jeszcze za wczesniej i pojemny "pojemnik na zakupy" pod wozkiem, najlepiej zamykany, bo tam sie lubi kurzyc - ja mam mega maly. No i z racji ze i ja i maz jestesmy wysocy to wolalaby by wozek byl wyzszy, nie wiem jakiego wzrostu Ty jestes.
    Spokojnej ciazy:)

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 12 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam bliźniaczy, dla mnie istotne są pompowane koła i łatwość w prowadzeniu, wykręcaniu, zawracaniu

    relgj44jmw4925t7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tako. Wazna jest duza szeroka gondola. Tez chwale sobie pompowane kola, a najwazniejsze dobrze jak jest lekki i prosty do zlozenia i rozlozenia

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 15 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny moja mala miala juz od dawna taka suche skorke ale teraz jest tragesia od kilku dni ma taka czerowna skore i sucha z malymy krostkami zwlaszcza na raczkach i nozkach smaruje ja emolium teraz i dzis kupilam dermetic baby i nie mam pojecia co to jest czy atopowe zapalane skory czy uczuelenie na cos? od miesiaca jej wprowadzam gluten ale w tym tyg zwiekszylam dawke i wlasnie sie pogorszylo teraz , ale rownizez zmienilam plyn do pycia... dostala tez nowy owoc i warzywo i mam metlik w glowie.. Jak myslicie to moze

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 15 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wozek najlpeij z duzymi kolami gdzie latwo sie obracaja ;) ja mam jedo fyn i polecam bardzo bo jest bardzo wygodny i ma pojemny kosz na zakupy;)

‹‹ 1913 1914 1915 1916 1917 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ