X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso szkoda, że nie jesteśmy na jednym wątku.. już tak bardzo się do Ciebie przywiazalam :) haha

    Gratuluję Wam dziewczyny :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ale zawsze możesz i tu pisać przeciez:d albo poprostu się przenieść ;d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InspeMama ja nie mam czasu, żeby oszalec w domu z dwójką dzieciakow:p ale nie powiem ciężko jest z czasem dla siebie.. W domu jak w domu ale żeby gdzieś pojechać to mniejsza chyba 24h na dobę ze mną..i zawsze że mną także ten.. A 3 dojdzie to juz nie wiem:p

    Tylinka gratuluje:))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INso87 mogę się tylko domyślać:) Ja dopiero czekam na swoje pierwsze dziecko i jak już wiesz po latach walki wiec praca pomogała mi nie wariować. To było nasze 4 in vitro...

  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    InspeMama ja nie mam czasu, żeby oszalec w domu z dwójką dzieciakow:p ale nie powiem ciężko jest z czasem dla siebie.. W domu jak w domu ale żeby gdzieś pojechać to mniejsza chyba 24h na dobę ze mną..i zawsze że mną także ten.. A 3 dojdzie to juz nie wiem:p

    Tylinka gratuluje:))

    Dobra organizacja i będzie dobrze. Dziewczynki widze juz duże wiec na pewno bwdzie dobrze a starsza jeszcze cie odciąży z niektórych rzeczy.
    Czasami same przynieś to podaj tamto albo pobaw sie z młodszą już dużo daje...
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 08:43

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszki w podobnym wieku to dobre rozwiązanie. Domyślam się, że jest przerąbane bo przy pierwszym nie wiedziałam jak się nazywa przez 3 miesiące, ale teraz liczę, że różnica dwóch lat pozwoli mi odpocząć za jakiś czas i dzieci same się sobą zajmą.
    Co do pracy, to w maju wróciłam po macierzyńskim i zaraz znów się szykuje na l4. Mój gin jest zwolennikiem zwolnień od momentu pojawienia się mdłości :P nie wiem co w robocie na to, ale ja się ciszę, że mały nie będzie musiał zostawać z babcią, a ja będę miała przedszkole w domu :p


    Kawusia?

    Ktoś czeka tak jak ja do 7 Tc z wizytą?

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • Tylinka Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Maluszki w podobnym wieku to dobre rozwiązanie. Domyślam się, że jest przerąbane bo przy pierwszym nie wiedziałam jak się nazywa przez 3 miesiące, ale teraz liczę, że różnica dwóch lat pozwoli mi odpocząć za jakiś czas i dzieci same się sobą zajmą.
    Co do pracy, to w maju wróciłam po macierzyńskim i zaraz znów się szykuje na l4. Mój gin jest zwolennikiem zwolnień od momentu pojawienia się mdłości :P nie wiem co w robocie na to, ale ja się ciszę, że mały nie będzie musiał zostawać z babcią, a ja będę miała przedszkole w domu :p


    Kawusia?

    Ktoś czeka tak jak ja do 7 Tc z wizytą?
    Ja będę czekała do 7 Tc. Rok temu w lipcu poszłam niby w 6 Tc i gin nie widział nawet pęcherzyka, a później dziecka już nie było... Co do wychowywania dwójki małych dzieci to moje dzieli dosłownie 362 dni :D było bardzo ciężko :) po urodzeniu synka i powrocie ze szpitala wyprawialam córce roczek, który przeciągnąl się na trzy dni, bo wszyscy chcieli zobaczyć noworodka, a miałam wtedy mniejsze mieszkanie i musiałam zrobić grafik odwiedzin hehehe

    Tylinka
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jeszcze poczekam do wizyty:)

    Powiem Wam szczerze że z niecierpliowścią czekałam do września aż młody pójdzie do żłobka a ja wrócę do pracy.Zycie jednak pisze swoje scenariusze. Miałam dosyć siedzenia całymi dniami sama, czułam się samotna bo całe dnie tylko ja i mój syn. No ale będę musiała to jakoś przeboleć...

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie wrocilam do domu. Bylam migiem na becie i progu,przy okazji w sklepie po zakupy. Migiem,bo od wczoraj mamy wirusa w domu.. Malzowi troche przeszlo i poszedl do pracy za to starsza lezy i jeczy. Juz dwa razy porcelane obejmowala. Mam wizyte z nia do lekarza na 13:50. Akurat Tata do mnie zajechal to posiedzial z nimi i jak wrocilam to zabral Mala do siebie. Starsza lezy a ja z kawa przy kompie nadrabiam wlasnie.

    Wichura ja czekam do ok.7 tygodnia z wizyta.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 09:29

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale idziecie jak się rozpocznie 7 tydzien czy jak już bedzie przekroczony?

    truskawa85 lubi tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Ja również jeszcze poczekam do wizyty:)

    Powiem Wam szczerze że z niecierpliowścią czekałam do września aż młody pójdzie do żłobka a ja wrócę do pracy.Zycie jednak pisze swoje scenariusze. Miałam dosyć siedzenia całymi dniami sama, czułam się samotna bo całe dnie tylko ja i mój syn. No ale będę musiała to jakoś przeboleć...


    Jak ja Cię rozumiem... Na początku byłam wściekła na mojego, że ciągle ucieka do pracy ale chyba taki noworodek go przerosł. Ja też nie miałam żadnej pomocy, uciekalam później do moich rodziców z synem i tak jest do dziś. Teraz jeszcze drugie dojdzie ale przez te ćwiczenia z synem czuję, że dam radę góry przenieść :)
    Ile synek ma?

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Ale idziecie jak się rozpocznie 7 tydzien czy jak już bedzie przekroczony?

    Tak w połowie. Z tego co pamiętam to u nas w 7w3d biło już serduszko :)

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja umówiłam się za dwa tygodnie, to będzie 6+4. Mam nadzieję, że to nie jest za szybko, ale tak mi akurat pasowało.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wynik bety i zaraz zadzwonie zapytam jak u nich z terminem. Juz pisalam gdzies tylko nie wiem czy na tym czy na innych watkach :D bo udzielam sie jeszcze na Czerwcowych Staraniach i na Grudniowkach 2015,ze mam wizyte na 19.09 wczesniej umowiona. Mam nadzieje,ze jak powiem,ze w ciazy to mnie szybciej przyjma jak nie to musze znowu nowego gina szukac ;/

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam umowiona wizyte na 6.07 do innej gin w tej samej przychodni,bo tamta ma terminy...:/

    edit.
    No i wychodzi mi wczesniej niz planowalam..bo 5tydz1dz z ostatniej @ no trudno. Badania chociaz porobie szybciej. Mam nadzieje,ze mi wypisze..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 10:52

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swoją wizytą jeszcze czekam niestety ciągle muszę weryfikować betę. Jest jeszcze tutaj ktoś kto po in vitro?

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inspeMama wrote:
    Ja ze swoją wizytą jeszcze czekam niestety ciągle muszę weryfikować betę. Jest jeszcze tutaj ktoś kto po in vitro?
    Inspe a ile jeszcze razy bedziesz chodzila?

    Wogole te dziewczyny co robia bete to ile razy idziecie,ja mysle,ze dzis pierwsza u mnie beta,potem za 2 dni jaki przyrost chce zobaczyc no i nie wiem moze jeszcze z raz jakos po 4dniach w nastepnym tygodniu. I potem wizyta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 11:20

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę jutro zobaczyć jak przyrost i może jeszcze w przyszłym tygodniu. Przy okazji chcę obserwować czy prog jest w normie.

    iNso87 daj znać jak beta :)

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wlasnie wyniki
    14dpo - beta-95mIU/ml
    progesteron - 28,20ng/ml.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Inspe a ile jeszcze razy bedziesz chodzila?

    Wogole te dziewczyny co robia bete to ile razy idziecie,ja mysle,ze dzis pierwsza u mnie beta,potem za 2 dni jaki przyrost chce zobaczyc no i nie wiem moze jeszcze z raz jakos po 4dniach w nastepnym tygodniu. I potem wizyta.

    Następną robię jutro musze sprawdzić przyrost. Moj lekarz powiedzial ze dopoki nie bedzie 1000 to nie mam po co przychodzić na wizytę...

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ