X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, widzę że masz córeczki
    <3

    iNso87 lubi tę wiadomość

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Ja w pierwszej ciąży nie dałam rady ukryć bo wymiotowalam od 5 tygodnia. Teraz planuje poczekać do pappa :) chociaż mamie swojej już powiedziałam. Mega się ucieszyła, bo mam jeszcze małego Wojtusia roczniaka :) mam nadzieję, że będzie dziewczynka :) no i zdrowa!!

    Ja bety nie robię bo miałam spadek więc nie chcę znowu doświadczyć tak strasznego błędu w labo.. Ale wizyta za 3 tyg, kiedy będzie widać serusio :)


    Ktoś tu jeszcze będzie miał dwa maluszki?
    Oj to miałaś przeżycie z ta pomyłka :/
    U mnie to 3dzidzia bedzie;) najmłodsza 2,5roku. Mam dwie dziewuszki i liczę po cichu na synka.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci siusiaczka!!!

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Inso, pierwszy... Jestem w szoku, że się udało! Mój z resztą też bo od połowy cyklu mieliśmy ciche dni.. Ale owu była wyjątkowo szybko :) A Ty?
    U mnie 2cs:))) 1cs nawet w sumie i nie chciałam zajsc bo byłam po tabsach i chcialam jedna normalna @ distac:) U nas była też awantura mala przy owulacji, ze myślałam że nic z tego hahaha

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Życzę Ci siusiaczka!!!
    To ja Tobie dziurki;d musimy jakoś po równo się podzielić hehehe

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój powiedział, że nie da się w dziurce zrobić dziurki. Prymityw, hahahaha :D :D

    Igness lubi tę wiadomość

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Mój powiedział, że nie da się w dziurce zrobić dziurki. Prymityw, hahahaha :D :D
    A to się zdziwi jak na pierwszym usg zobaczy siusiaka a już na drugim ten siusiak odpadnie hahaha :d

    Dziewczyny często na forum piszą, że wargi u dziewuszki na usg są opuchniete i czasem to wyglada jak siusiak:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze zapytam Was - pracujecie? Kiedy wybieracie się na L4? Ja, o ile jutro się okaże że wszystko ok, planuję jeszcze lipiec przepracować, później mam 2 tygodnie urlopu planowanego i od połowy sierpnia mogłabym iść już na zwolnienie. Akurat będzie koniec I trymestru

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chce córeczkę. W sumie fajnie by było, bo siostra miałby siostrę :)
    Najważniejsze by zdrowe było...

    Ja właśnie jestem na l4 i zastanawiam się czy przy pierwszej wizycie nie przejść już na ciążowe l4.

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka04 kiedy miałaś pierwszy dzień miesiączki? Bo mamy ten same opcje terminów:)

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracowałam przed drugą ciąża. Zaszłam z młodsza i odrazu poleciałam na L4 bo miałam pracę fizyczna. Potem oczywiście po rozwiązaniu umowa mi się skończyła i wiadomo, że przedłużenia nie dostałam. Macierzyński płacił mi ZUS do końca. Od tamtej pory nie pracuje. Siedzę z młodsza w domu. Malz kazał mi siedzieć z Nia bo o żłobkach nie bylo mowy. Dopiero jak miała pójść do przedszkola to miałam sobie czegoś szukać. Malz za to gania na dwie prace także ten:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję z domu, ale 8 godzin przed kompem, o L4 jeszcze nie myślałam.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Mayka04 kiedy miałaś pierwszy dzień miesiączki? Bo mamy ten same opcje terminów:)

    Ja miałam 19.05 ost mięsiączkę. Ale mam rozwalone cykle. Wydaje mi sie ze do zapłodnienia doszlo 9.06

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 20:19

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 22.05. ale też z cyklami ostatnio było coś nie halo. Zobaczymy co jutro usg pokaże

    Mayka04 lubi tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tak zasiedzialam w domu, ze głową Mala.. :/ przed ostatnia praca miałam dg. Cały czas coś robiłam, jeździłam, załatwialam. Teraz jak o tym pomyśle to nie mogę uwierzyc, ze z Bizneswomen jestem Mamuska:p taka domowa.. ;d Czasem mi to przeszkadza bo każdy chyba lubi niezależność no ale cóż, priorytety w życiu się zmieniaja:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    A jeszcze zapytam Was - pracujecie? Kiedy wybieracie się na L4? Ja, o ile jutro się okaże że wszystko ok, planuję jeszcze lipiec przepracować, później mam 2 tygodnie urlopu planowanego i od połowy sierpnia mogłabym iść już na zwolnienie. Akurat będzie koniec I trymestru


    Ja pracuję i chciałabym pracować jak najdłużej w domu bym oszalała.

  • Tylinka Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Tylinka wiem przez co przechodzisz bo ja miesiąc w miesiąc testuje za szybko hehe implantacja jest około 9-12 dpo, hormon wydziela się dopiero dwa dni po implantacji wiec mamy jeszcze czas. Ja jestem 6dpo wiec mozemy rodzic w tym samym czasie;)

    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy

    Tylinka
  • Tylinka Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Tylinka wiem przez co przechodzisz bo ja miesiąc w miesiąc testuje za szybko hehe implantacja jest około 9-12 dpo, hormon wydziela się dopiero dwa dni po implantacji wiec mamy jeszcze czas. Ja jestem 6dpo wiec mozemy rodzic w tym samym czasie;)

    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy.
    Ja mam 29 lat, dwójkę 4 i 5 lat. I muszę się Wam pochwalić... OBRONILAM DZISIAJ MAGISTRA :) ale ogólnie to ze mnie kura domowa od 6 lat...

    iNso87, smeg lubią tę wiadomość

    Tylinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylinka wrote:
    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy.
    Ja mam 29 lat, dwójkę 4 i 5 lat. I muszę się Wam pochwalić... OBRONILAM DZISIAJ MAGISTRA :) ale ogólnie to ze mnie kura domowa od 6 lat...

    Gratulacje :*

  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylinka wrote:
    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy.
    Ja mam 29 lat, dwójkę 4 i 5 lat. I muszę się Wam pochwalić... OBRONILAM DZISIAJ MAGISTRA :) ale ogólnie to ze mnie kura domowa od 6 lat...

    GRATULACJE :)
    Ja bronilam w 9 mięs ciąży

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ