X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bbeczka, a gdzie znalazłaś taka tania ofertę? :) Z tego co widzę, to tyle kosztuje stara wersja, albo używany dream!

    Butterfly, zazdroszczę pięknych włosów! U mnie nic sie nie zmieniło, poza zmniejszonym prztluszczaniem.

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny powoli Was nadrabiam. Wczoraj trochę świętowaliśmy moje urodziny, ale bardzo spokojnie z torcikiem bezowym, w nocy nie mogłam spać i tak kręciłam się prawie do 2 – masakra już nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Miałam pomysł, aby gotować obiad na niedzilę, ale odpuściłam i w końcu usnęłam, dzisiaj jestem zmęczona..
    Patuniek Niesamowity miałaś pomysł z kalendarzem adwentowym – u nas nie ma takiego zwyczaju, szkoda, może czas zacząć w przyszłym roku, W tym córcia ma taki czekoladowy z okienkami ;-). Mi na razie udaje się uniknąć infekcji , z córcią nie miałam, może teraz też mnie jakoś ominą., choć za każdym razem jak aplikuję Luteinę to obawiam się , aby nic nie złapać.
    Patkaaxx90 Już pisałam o moim sposobie, na zaparcia hemoroidy, bo niestety też mam z tym problem. Może sposób nie jest najsmaczniejszy, ale z korzyścią dla mnie i dla dziecka a to bardzo ważne. Szklanka ciepłej wody + trochę soku z cytryny + 2 łyżki oleju lnianego – razem szybko wymieszać i wypić NA CZCZO. Śniadanie jem po ok. 30 min. Od wypicia. Ja to piję na jednym razie bez przystanku, najważniejsze, że pomaga i wypróżnienia nie są takie bolesne- co jednak jest podstawą w leczeniu hemoroidów. Oczywiście w ciągu dnia staram się pić duuuzo wody, jabłka owoce. Oczywiście tak jak napisała Patuniek pozycja – nogi powinny być trochę uniesione na stołeczku
    Wróbel Mięsnie dnia miednicy – mięśnie Kegla – jak najbardziej należy ćwiczyć szczególnie w ciąży, na ok. 6 tyg przed porodem należy się bardziej skupiać na ich rozluźnianiu, a nie na napinaniu.
    Renifera Duża jest już Twoja córcia , super, mój synek wczoraj w nocy był taki aktywny, niesamowite, wypinał się wyginał i zastanawiałam się czy to główka czy pupa;-)
    Czas ucieka mi strasznie szybko, dłużył mi się jak czekałam na usg połówkowe, a teraz jakoś przyśpieszył, niesamowite, że za ok. 3 miesiące będziemy ściskać nasze maleństwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 15:24

    patuniek86, Reniferra lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1376

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki, jest taka aplikacja al.to i tam te łóżeczka są po 735zl, dodatkowo cenę mozna obniżyć kodem forum-urodziny-30 i odejmuje te 30zl. No i dostawa za free :)
    Aneta, wszystkiego najlepszego :)

    Anet85, Lenonki lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 83 wrote:
    Makowe A jaki rozmiar wzięłaś tej koszuli? No i jak to się ma do Twojego wzrostu i wagi? Bo ja tro mała i gruba i nie chce wyglądać jak clown.
    Może być ze Cornelia i Sophie uspokajają się przy tatusiach, szczególnie,że mój mąż tak raczej masuje brzuch jak mówiła Patuniek86, ale ja się śmieje i mówię do niego widocznie wkurzasz ją tak jak i mnie. Więc on mówi trudno, zaakceptowalem to i się nie interesuj co my tu razem robimy i gadamy, not your business. Slodkie to...
    Marza89 :-*

    Patuniek86,ja tak samo, komuś kupić to mi nie szkoda choćby i 300zl Ale samej sobie już nie kupię, bo mi szkoda, bo zaraz mam przemyślenia:A to przecież tylko koszula nocna, a co jak ja zniszczę, Eee bez sensu.i kupię coś tańszego.

    Mam 160 (miss Polonia co? :P) i aktualnie 57 kg. Wzięłam S. I ogólnie jest bardzo dobrze skrojona :) I podoba mi się, że jest taka dłuższa (normalnie śpię w krótkich koszulkach) idealnie do szpitala, nie będę się wstydziła wstać do łazienki jak ktoś będzie u Koleżanki z sali.

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    .
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś odebrałam naszą dostawkę Magic :) jestem nią zachwycona, cały czas ją podziwiam. Super wygląda biała z dodatkami szarego. Jutro wrzucę zdjęcia, dziś już nie dam dady. Tata złożył z Dziadkiem :) przywieźliśmy ją do nas. I mieliśmy przestawianie mebli. Wszystko na styk, będziemy musieli przesunąć szafę żeby można było otwierać komodę. Tylko jest bardzo duża i żeby przesunąć te 30 cm będziemy musieli wszystko z niej wyjąć. Nie wiem czy chcę o tym myśleć :P ale w przyszły weekend to zrobimy.

    patuniek86, Lenonki, bbeczka91, iNso87, Sana, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    .
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień mnie nie było od 11, ale nic się w sumie nie naprodukowałyście ;-)
    Byłam u siostry do 18, potem do kolegi po łóżeczko :-) Myślałam, że tam chwilę mi zejdzie, a tu jedna herbata, druga, już trzecią chcieli szykować :-D 2,5 godziny przegadaliśmy :-) Ale było super miło :-)

    No i mam łóżeczko :-) Żadne wypasione, bez szuflady ani nic takiego :-) W kolorze drewna. 12-letnie łóżeczko po ich synu :-) I to w ogóle nie przeszkadza :-) Tylko je skręcić, w sumie 12 śrub :-) Ale się cieszę :-)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ktos jeszcze ma wizyte w tygodniu???? Nie ma chetnych na pn i wt? ;)

    Ja wizytuję w poniedziałek :) Drugie połówkowe więc przynajmniej podejrzę małą :) Ja zamówiłam 2 koszule i szlafrok od dolce sonno, czekam na przesyłkę. Też mi się marzyła koszula od granatovo no ale bez przesady... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 22:42

    patuniek86, iNso87 lubią tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Ja wizytuję w poniedziałek :) Drugie połówkowe więc przynajmniej podejrzę małą :) Ja zamówiłam 2 koszule i szlafrok od dolce sonno, czekam na przesyłkę. Też mi się marzyła koszula od granatovo no ale bez przesady... ;)
    Jak dojdą to daj znać jak z rozmiarówka :) Z podanych wymiarow wydają się trochę większe, niż normalnie.

    iNso, Ty masz rozmiar tej koszuli taki jak pozostałych ubrań?

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok :) zamówiłam wszystko w największych rozmiarach bo nie chcę się stresować, że coś jest zbyt opięte albo zbyt krótkie. Zwłaszcza, że cycki jeszcze się powiększą :)

    Lenonki lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie wózki? Ja chyba się nigdy nie zdecyduje chociaż mam już jakieś 2 typy ;p

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po intensywnym weekendzie wracam na szczęście żywa :) z gości było bardzo sympatycznie ale 3 dni na pełnych obrotach bardzo daly mi soe we znaki. Uff... teraz chwilka odpoczynku.
    Wzrost brzucha nabrał tempa... zrobil sie okrągły i twardy i nie wiem jak to mozliwe alr mam prawie 7kg na plusie

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Ale tu cisza od rana ;-) Czyżby Inso wreszcie się wyspała? :-)

    Enka, mocne kciuki za badania :-) O której masz?

    Też poczekam na informację i jakości i rozmiarach z dolce sonno :-) Może na coś się skuszę :-)

    W kwestii kalendarzy adwentowych, to moja ekipa jest niezastąpiona, jeśli chodzi o denerwowanie mojej osoby ;-)

    Piątek wieczór. Rozmowa przy herbacie, mąż nagle wypala, że on zimą zielonej nie pija, bo ta wychładza organizm ;-) No myślałam, że zawału dostanę :-D Pierwsze trzy dni to zielone herbaty (Jutro biała, pojutrze czarna) ;-) Ogólnie ponad połowa, to herbaty zielone. Ale jak otworzył paczuszkę, to i tak się ucieszył i codziennie robi sobie herbatę :-)

    Na 2 grudnia wrzuciłam Młodej czekoladę do picia-taka kostka na drewnianej łyżce, wkłada się do kubka z gorącym mlekiem i miesza. W sobotę wieczorem przy kakao ta oznajmia, że nie lubi czekolady do picia... WTF?! Przecież rok temu piliśmy w listopadzie i bardzo jej smakowała. Tylko wtedy była biała...
    No cóż, wczoraj otwiera woreczek i lekka załamka... Ale dzielnie pyta, czy to gorzka. Mówię, że nigdy bym jej tego nie zrobiła i jest mleczna. Ucieszona zrobiła i wypiła :-) Ale stres przeżyłam ;-)

    Dzisiaj dostała mini lampkę, którą przyczepka się o książki i oświetla strony. Tutaj aż podskoczyła ze szczęścia :-D Wczoraj zabroniłam jej czytać w samochodzie, bo było ciemno ;-)

    Dzisiaj mam plan na cały dzień- nie robię dosłownie NIC ;-)
    A Wy? :-)

    Lenonki, Marza89, enka90, iNso87 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety mam spory dylemat z wózkiem. Nie chcę wózka 3 w 1 , 2 w1 bo są dosc cięzkie, a ja z córcią się już nadźwigałam na 2 piętro - nie polecam. Teraz myśle, aby planuję kupić tylko gondolę, może ktoś będzie sprzedawał, a na później spacerówka https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/spacerowe/skladane-w-ksiazke/p/wozek-spacerowy-espiro-sonic-air-2018-pompowane-kola-8129.php.
    Miałam też opcję z wózkiem VALCO BABY SNAP 4 gondola oddzielnie spacerówka, ale trochę się nad nim waham, bo ma bardzo słabą amortyzację, ma jednak kilka opcji które mi się podobają m. im. ogromna budka, składanie wózka lekkość.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Szaro, buro i ślisko jak nie wiem co u nas ;/ Synek odwieziony do przedszkola, a ja delektuję się ciszą po intensywnym weekendzie.

    Patuniek u mnie kalendarz zrobiony na ostatnią chwilę. Choć ja poszłam na łatwiznę i kupiłam go w Tchibo ;) Prezenty miał otrzymywać również mój mąż ale tak mnie wyprowadził z równowagi w tamtym tygodniu, że nie dostanie nic. Za to synek przeszczęśliwy- wczoraj miał wielkie kinder jajo , mina jakby w życiu słodyczy nie widział :)

    Inso mi właśnie po skończeniu 26 tc belly pokazało 7 miesiąc, a 3 trymest rzeczywiście zaczynam w najbliższy piątek. I tak rodzę wcześniej więc łatwiej mi czekać jak sobie trochę pozawyżam ;)

    Zniosłam w weekend ubranka dla malucha ze strychu. I zrobiłam ostry odsiew- wszystko, co kiczowate dostałam od teściowej wyrzuciłam ;) wtedy się krępowałam i ubierałam w to Jasia, choć cierpiałam estetyczne katusze. Teraz już nie mam zamiaru. Jak mi przywiozła do szpitala torbę ciuszków w kolorach ostrego seledynu i żółci w pomarańczowe żaby to zdębiałam...
    Sporo ciuszków mam też poniszczonych. Synek mocno ulewał i nie wszystkie plamy poschodziły. Spróbuję jeszcze jakoś to wywabić, zobaczymy.
    Cóż, w ten właśnie sposób usprawiedliłam swoje przyszłe zakupy :D

    patuniek86, enka90, iNso87, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Dziewczyny jakie macie wózki? Ja chyba się nigdy nie zdecyduje chociaż mam już jakieś 2 typy ;p
    Przyłączam sie do pytania, tylko, że ja nawet żadnych typów nie mam ;) Zaczynam etap ogarniania tematu wózka i fotelika. Na razie skupiam sie tylko na gondoli, bo z tego co czytałam to często tak jest, że w zestawach 2w1 albo gondola jest fajna, albo spacerówka, wiec po prostu kupie osobne. I gondola koniecznie używana, bo to tylko na pół roku.

    A fotelik wole kupić nowy i liczę na jakieś świąteczne albo noworoczne promocje :) Wynotowalam sobie, że większość z Was kupiła maxi cosi cabriofix, cybex aton 5 lub kiddy ewolution pro 2. Czy jakiś jeszcze możecie polecić? Jak to jest z mocowaniem fotelika na stelażu od wózka? Trzeba kupić jakieś adaptery, żeby pasował, czy pasują tylko w obrębie jednej firmy?

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć po weekendzie:-)

    Ja mega zakatarzona, na szczęście chyba się dalej nie rozwinie.

    Dziewczyny mam pytanie, powtórne badanie w przypadku nieprzechorowania nigdy toxoplazmozy muszę robić na dwie klasy, czy tylko świeże zachorowanie IgM? Bo gdzieś mi się rzuciło w oczy, że wystarczy to IgM, skoro nie mam "starego" zachorowania. Lekarka mi dała zlecenie na obydwie klasy, no ale ona nie analizowała wyników z I trymestru. Jak Wy robicie?

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wózek po córce, więc starszy design, ale ogólnie mogę polecić producenta, bo właściwie bez żadnych usterek przez cały okres użytkowania. Trochę mnie denerwowała spacerówka, bo się mała nieco zsuwała, dlatego teraz chyba spacerówkę jakąś małą dokupimy. Camarelo Carmela https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff998ccbe52b.jpg

    Dawał radę na długich głównie miejskich spacerach, krawężniki mu niestraszne ;] I gondola jest dość duża, wtedy było to dla mnie ważne, bo głównie zimą nią jeździła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 09:51

    Marza89, Lenonki, Elcia89 lubią tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen, super, że udało się ogarnąć temat kalendarza :-) Właśnie relacje dzieciaków są najlepsze :-)

    Lenonki, jeśli chodzi o wózek/fotelik.
    Fotelik wybierasz dopiero wtedy, kiedy wiesz, jaki wózek będziesz mieć/Masz ;-)
    Jeśli masz osobno gondolę, stelaż, to masz też listę pasujących fotelików do tego stelaża. I tylko wtedy jest sens wybierać fotelik. Co jeśli kupisz fotelik, a do stelaża nie będzie pasować? Wtedy jedziesz np. Na zakupy i śpiąca dziecko wykonasz z fotelika i wkładasz do gondoli? Niby tak zdrowiej, ale szybkie zakupy okupione będą raczej Twoim zmęczeniem ;-) I łzami maluszka ;-)
    Foteliki wpina się w stelaż za pomocą adapterów. Kawałki plastiku :-) Sprzedawane są osobno i też swoje kosztują ;-) Do mojego wózka 80 zł.

    Ja się zdecydowałam na wózek 2w1. Mieszkam na 3 piętrze z windą, ale mam wysoki parter z 7 schodami. Gondolę wypina się bardzo łatwo, więc i tak będę ją wypinać i wnosić osobno od stelaża :-)
    Spacerówka bardzo fajnie zrobiona, więc zamierzam korzystać :-) Kładzie się ja też na płasko do spania :-)
    Koła z amortyzacją i pompowane. Niby do miasta nie potrzeba, ale często jeździmy do lasu/nad jeziora/nad morze :-) Przydadzą się duże, pompowane koła :-)
    I do mojego stelaża pasuje właśnie maxi cosi cabriofix. Kupiłam w promocji nowy za 299 zł :-)
    Ale do wózka pasowało też lokalnych fotelików, ten jest dla mnie nr 1. Bezpieczeństwo/cena ;-)

    Ja mam wózek Baby Design Dotty. Już niedawno widziałam tutaj na forum, że któraś z dziewczyn ma też model Husky. Są praktycznie identyczne, tylko dodatkowe wyposażenie jest inne. Husky jest przystosowane na zimę (ma np. mufki na ręce).
    Ogólnie baby design i espiro to ta sama marka, mają praktycznie ten sam stelaż :-) Jak zobaczyłam je na żywo, nie mogłam ich odróżnić i sprzedawca potwierdził moje domysły ;-)
    Używane modele dotty widziałam za około 1000 zł (te w lepszym stanie). Nowe kosztują około 1800. Ja kupiłam nowy za 1400. Stwierdziłam, że te 400 zł dopłacę i mam gwarancję nowości, serwisu itp :-)

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Cześć po weekendzie:-)

    Ja mega zakatarzona, na szczęście chyba się dalej nie rozwinie.

    Dziewczyny mam pytanie, powtórne badanie w przypadku nieprzechorowania nigdy toxoplazmozy muszę robić na dwie klasy, czy tylko świeże zachorowanie IgM? Bo gdzieś mi się rzuciło w oczy, że wystarczy to IgM, skoro nie mam "starego" zachorowania. Lekarka mi dała zlecenie na obydwie klasy, no ale ona nie analizowała wyników z I trymestru. Jak Wy robicie?

    Ja mam skierowanie na igg i igm. Ten sam lekarz wystawiał skierowanie. Taki jest W Polsce standard i tego się lepiej trzymać ;-)
    Ja na toxo, glukozę, morfologię idę we środę, na 8 usg, a potem posiedzę w labie :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście wrote:
    Mam 160 (miss Polonia co? :P) i aktualnie 57 kg. Wzięłam S. I ogólnie jest bardzo dobrze skrojona :) I podoba mi się, że jest taka dłuższa (normalnie śpię w krótkich koszulkach) idealnie do szpitala, nie będę się wstydziła wstać do łazienki jak ktoś będzie u Koleżanki z sali.

    Z Twoim wzrostem i Twoja waga jesteś nadal miss!!! Ja też mam 160cm, ale co do wagi mojej to przestaw cyfry! To dopiero dżaga!Co?! A poza tym życzę samych mega pozytywnych wieści w środę!! :-*

    Mnie od kilku dni nieustannie boli głowa, nie wiem, gdzie szukać przyczyny. Dziś muszę ogarnąć mieszkanie po weekendzie ,a co mi się chce...:-/


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ