X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso w środę zaczynam 28 tydzień i III trymestr i mam wizytę IIIgo trymestru czyli 05.12 o 13.00 :D

    Butterfly 83 jak się ciesz, że wróciłaś :) stęskniłam się :)

    Reniferra woow super :D

    Co do włosów to miałam długie tak do połowy pleców i ścięłam do ramion, tak mi jakoś łyso :/ wydaje mi się, że włosy tak wolno.

    Dziś się tak nabiegałam. Byliśmy w ikea, kupiliśmy półeczkę nad komodę, trochę Świątecznych dekoracji. I nabyłam dla siebie sukienkę na Święta w HM czerwoną :D
    Udekorowałam dom a Mąż zabezpieczył siatkę, żeby nasza Kotka nie uciekała :) a teraz oboje odpoczywamy.

    Butterfly 83, patuniek86, Reniferra, iNso87 lubią tę wiadomość

    .
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeeeeee pierwsza na 500! :D hahahah wariatka co? :P Mała rzecz a cieszy :D hahhaha

    Butterfly 83, lkc, Kleopatra, iNso87, patuniek86 lubią tę wiadomość

    .
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 623 1081

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, piękne body, mi wpadła w oko ta panterka, cudna :)

    Makowe Szczęście... Gratulacje :D

    Makowe Szczęście, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra cieszę się że wszystko dobrze u malutkiej ;-)
    Butterfly piękne body ! Te w panterkę są cudowne ;-)
    Podczytuje Was ale dziś mamy z mężem intensywny dzień ;-) najpierw wspólny wypad na basen, potem obiad i zakupy żeby skończyć nasze mieszkanko przed narodzeniem Małego aleeeee to jeszcze potrwa ;-) w poniedziałek przychodzi Pan od kuchni zamontować meble! Nie mogę się doczekać! ;-)

    Butterfly 83, Reniferra, lkc, patuniek86 lubią tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, 500 stron nam stuknęło!
    Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatek i solenizantek! Spokojnych ciąż, lekkich porodów i szybkiego powrotu do formy!

    W końcu grudzień, skończyłam 26 tygodni, zaczynam 7 miesiąc ciąży, a do świąt tylko 3 tygodnie- cóż za wspaniała perspektywa :) Wizytę mam w piątek 7.12, będę wtedy zaczynać III trymestr.
    Mnie już ponosi świąteczny nastrój- kupiłam sobie gwiazdy betlejemskie, wyciągnęłam lampiony, prezenty mam ogarnięte.
    Mamy starszaków znalazłam genialną rzecz- wideo od świętego Mikołaja www.listymikolaja.pl, można to spersonalizować i Mikołaj przemówi do Waszego dziecka ;) Nie wiem czy trzylatek już to ogarnie ale ostatnio ciągle mówi o Mikołaju więc zaryzykuję. Puszczę mu to w środę, przed mikołajkami.
    Wyprawiłam męża z synkiem do teściów i mam wolną chatę na sobotni wieczór. Aż nie wiem jak uczcić ten czas spokoju :D

    Butterfly 83, Kleopatra, iNso87, patuniek86, Anet85 lubią tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    U nas też dziś intensywny dzień :) Rano prasowanie, ogarnianie domciu; później pojechaliśmy do miasta na obiad i jeszcze do obuwniczego, żeby Dziewczynom kupić zimowe buty. Wróciłam padnięta, siedzę teraz na kanapie i odpoczywam :)

    iNso, dziękuję za wpisanie wizyty - w piątek mam USG (na 10:30).

    Reniferra, duża dziewczynka z Waszej Majci :)

    Butterfly, dobrze Cię widzieć :) Bodziaki dla Zosi przesłodkie.

    Butterfly 83, Reniferra, iNso87 lubią tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe <3
    Jak się czujecie? Wszystko ok?
    Też się cieszę,że jestem, no i że wszystko idzie u każdej z Was w dobrym kierunku.
    Ale stopień mojej nudy sięga właśnie apogeum i zaraz chyba coś mnie trafi. Koniec miesiąca zawsze mój mąż ma bardziej pracowity niż pozostały czas. Więc sama samiusieńka w domu.

    Właśnie mi się przypomniało że prosił mnie aby zrobić rachunkowość i "zamknac" miesiąc. No ale już mi się nie chce , bo ta nuda mnie tak jakoś...zmeczyla. Jutro rano się za to wezmę przy kawie.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już powoli czuję ciążę, w sensie jak długo chodzę to jestem mega padnięta. A trzeci trymestr przede mną.

    Pokażę Wam co dziś zobaczyłam w sklepie :D wanienka z hydromasażem :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1f4bdb2eb8db.jpg

    nie miałam pojęcia, że takie cuda istnieją! My będziemy mieli najprostszą na świecie na stelażu.

    Butterfly 83, iNso87, Marza89 lubią tę wiadomość

    .
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzej jak ktoś zainwestuje (pewnie niemałe pieniądze) w taka wanienkę, a potem okaże sie, że dziecko nienawidzi kąpieli hehe :P

    Sana, obczailam te koszule u dolce sonno i wyglądają super przy takiej cenie! Zamawiałas juz jakaś? Ciekawa jestem jak z jakością.

    Dziewczyny, gdzie kupujecie ubrania ciążowe? Chciałabym sobie kupić ze dwie wyjściowe bluzki, ale tez nie chce wydawać dużo kasy, bo to jednak tylko na chwilkę.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki dwa tysiące zł. My byliśmy się z myślami co do dostawki a tu ludzie taką kasę wydają na wanienkę.

    Z ciążowych ciuchów kupiłam spodnie i staniki, bluzkę z hm i sukienkę. A resztę rzeczy kupuję oversize żeby później móc z nich korzystać :)

    Lenonki lubi tę wiadomość

    .
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też h&m mama zamawiałam parę rzeczy. W tym kurtkę zimową. Jestem zadowolona bardzo ;).

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak te staniki właśnie? To już takie do karmienia kupowałaś?

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Ankakaranka87 Przyjaciółka
    Postów: 89 286

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja miałam mieć wizytę we wtorek, ale lekarz wyjeżdża na wakacje więc miałam wczoraj badanie. Mała waży już 1125 g :)

    bbeczka91, Butterfly 83, iNso87, patuniek86, Reniferra, Sana, teverde, Makowe Szczęście, Lenonki, Kleopatra, Marza89, Izziee, Anet85 lubią tę wiadomość

    klz9t5odtafgnspm.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe czyli bedziesz miala Usg III trymestru juz?;D

    Ayleen 7msc/IIItrymestr jest od 27+0 takze czekaj jeszcze pare dni ;)

    Pikcia zwykle Usg? Czy polowkowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 03:46

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Gorzej jak ktoś zainwestuje (pewnie niemałe pieniądze) w taka wanienkę, a potem okaże sie, że dziecko nienawidzi kąpieli hehe :P

    Sana, obczailam te koszule u dolce sonno i wyglądają super przy takiej cenie! Zamawiałas juz jakaś? Ciekawa jestem jak z jakością.

    Dziewczyny, gdzie kupujecie ubrania ciążowe? Chciałabym sobie kupić ze dwie wyjściowe bluzki, ale tez nie chce wydawać dużo kasy, bo to jednak tylko na chwilkę.
    Ja mam tez koszule od tego sprzedawcy. Kupilam granatowa do karmienia z sercem szarym na srodku. Do tej pory ja mam ;) takze nie jest zle jak trzyma sie juz kolejny rok. A kupowalam 3 lata temu.

    A co do ubran to ja nie mam procz dwoch par dzinsow,nic ciazowego. Sweterki mam oversize albo takie,ktore mieszcza brzuch. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 03:50

    Lenonki lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę Inso że nie spałaś w nocy, i ja to samo. Obudziłam się po północy krótko i do 4.30 się kręciłam, a to gralam na phonie A to czytałam aż nad ranem mnie zmuliło. Dziś ok 7 już wstałam. Tak mam już około tygodnia, a później tylko łeb trzeszczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 07:52


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny gdzie kupujecie, bądź kupowałyście koszule porodowe?
    Za kilka dni mają być dostępne u mama ginekolog i chce porównać funkcjonalność i ceny z innymi firmami, żeby ewentualnie nie przegapić i kupić, albo zrezygnować i się zaopatrzyć gdzie indziej.


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 83 wrote:
    Widzę Inso że nie spałaś w nocy, i ja to samo. Obudziłam się po północy krótko i do 4.30 się kręciłam, a to gralam na phonie A to czytałam aż nad ranem mnie zmuliło. Dziś ok 7 już wstałam. Tak mam już około tygodnia, a później tylko łeb trzeszczy.
    Tak nie spalam do rana.. to troche na telefonie,to po 5 wlaczylam tv, to znowu telefon, pozniej juz Mala po 6 wstala to leze z Nia do tej pory ale juz po sniadaniu ;) zjadlysmy w lozku :D Kurde ja tez czuje,ze glowa mnie zaczyna juz bolec;/ nie wiem co to bedzie potem..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki ja jeszcze tych koszul nie kupowałam, ale znajoma tak i była zadowolona z nich :) a wszystkie moje ciążowe ubrania mam z Lidla i h&m :
    Edit: aaa, jeszcze mam dwie bluzeczki z Aldi ;)

    Ankakaranka87 to kawał kobity już! :) gratulacje <3

    No i dzień dobry przy niedzieli :) córka o 8 wstała, także nie pospałam za długo, ale praktycznie wcale w nocy jej kaszel nie męczył, także wyspane jesteśmy :)

    Jakie plany na dziś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 08:48

    Lenonki, Ankakaranka87 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :-)

    Wczoraj miałam fatalny dzień. Niestety 4 godziny z moją mamą wiąże się ze zmęczeniem psychicznym, jak i fizycznym...
    Dodajmy do tego fakt, że poprzedniej nocy bardzo źle spałam, ze względu na tamtą globulkę i mamy wykończoną ciężarną...

    W efekcie położyłam się spać przed 20. Z bólem głowy. Mąż z Młodą obejrzeli sobie film.
    W sumie o 6 mogłabym już wstać, ale skoro wszyscy śpią, to co będę wstawać ;-)

    I czuję się zdecydowanie lepiej :-) Przede wszystkim psychicznie ;-) Plus pimafucin nie ma efektów ubocznych :-D
    Rano leżymy z mężem przytuleni, Pola się aktywowała :-) Położyłam mu rękę i tak zaczął obrywać, że się wzruszył :-)
    A wczoraj wieczorem zawołałam Młodą i też położyłam jej rękę-Pola ją też wreszcie przywitała po swojemu :-D Młoda tylko westchnęła "ojej" i dostała drugi raz :-)

    Na 12 jadę z Młodą do siostry, więc też odpocznę :-)

    Butterfly, ja myślę o jednorazowej koszuli do porodu. Ale czytałam też bardzo dużo dobrego o Granatove. I wygląda rewelacyjnie, ale przekracza mój budżet.

    Ankakaranka-super wieści i kawał życia W sobie nosisz :-) Gratulacje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 08:45

    Butterfly 83, Ankakaranka87 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ