BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Makowe Szczęście
Autorytet
676

Wysłany: 1 grudnia, 16:45
Cytuj | (4) | Zgłoś
Inso w środę zaczynam 28 tydzień i III trymestr i mam wizytę IIIgo trymestru czyli 05.12 o 13.00 :D

Butterfly 83 jak się ciesz, że wróciłaś :) stęskniłam się :)

Reniferra woow super :D

Co do włosów to miałam długie tak do połowy pleców i ścięłam do ramion, tak mi jakoś łyso :/ wydaje mi się, że włosy tak wolno.

Dziś się tak nabiegałam. Byliśmy w ikea, kupiliśmy półeczkę nad komodę, trochę Świątecznych dekoracji. I nabyłam dla siebie sukienkę na Święta w HM czerwoną :D
Udekorowałam dom a Mąż zabezpieczył siatkę, żeby nasza Kotka nie uciekała :) a teraz oboje odpoczywamy.

Butterfly 83, patuniek86, Reniferra, iNso87 lubią tę wiadomość

8599gov3ndlwwupd.png

Makowe Szczęście
Autorytet
676

Wysłany: 1 grudnia, 16:45
Cytuj | (5) | Zgłoś
Jeeeeeeeeee pierwsza na 500! :D hahahah wariatka co? :P Mała rzecz a cieszy :D hahhaha

Butterfly 83, lkc, Kleopatra, iNso87, patuniek86 lubią tę wiadomość

8599gov3ndlwwupd.png

Katia89
Ekspertka
314

Wysłany: 1 grudnia, 17:11
Cytuj | (2) | Zgłoś
Butterfly, piękne body, mi wpadła w oko ta panterka, cudna :)

Makowe Szczęście... Gratulacje :D

Makowe Szczęście, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

w4sqxzkriz4sa8te.png

Malutka_27
Ekspertka
236

Wysłany: 1 grudnia, 18:31
Cytuj | (4) | Zgłoś
Reniferra cieszę się że wszystko dobrze u malutkiej ;-)
Butterfly piękne body ! Te w panterkę są cudowne ;-)
Podczytuje Was ale dziś mamy z mężem intensywny dzień ;-) najpierw wspólny wypad na basen, potem obiad i zakupy żeby skończyć nasze mieszkanko przed narodzeniem Małego aleeeee to jeszcze potrwa ;-) w poniedziałek przychodzi Pan od kuchni zamontować meble! Nie mogę się doczekać! ;-)

Butterfly 83, Reniferra, lkc, patuniek86 lubią tę wiadomość

ckai3e3kegh73k1j.png
Czekamy na Ciebie maleństwo ! Synek ❤

Ayleen
Przyjaciółka
186

Wysłany: 1 grudnia, 19:05
Cytuj | (5) | Zgłoś
Wow, 500 stron nam stuknęło!
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatek i solenizantek! Spokojnych ciąż, lekkich porodów i szybkiego powrotu do formy!

W końcu grudzień, skończyłam 26 tygodni, zaczynam 7 miesiąc ciąży, a do świąt tylko 3 tygodnie- cóż za wspaniała perspektywa :) Wizytę mam w piątek 7.12, będę wtedy zaczynać III trymestr.
Mnie już ponosi świąteczny nastrój- kupiłam sobie gwiazdy betlejemskie, wyciągnęłam lampiony, prezenty mam ogarnięte.
Mamy starszaków znalazłam genialną rzecz- wideo od świętego Mikołaja www.listymikolaja.pl, można to spersonalizować i Mikołaj przemówi do Waszego dziecka ;) Nie wiem czy trzylatek już to ogarnie ale ostatnio ciągle mówi o Mikołaju więc zaryzykuję. Puszczę mu to w środę, przed mikołajkami.
Wyprawiłam męża z synkiem do teściów i mam wolną chatę na sobotni wieczór. Aż nie wiem jak uczcić ten czas spokoju :D

Butterfly 83, Kleopatra, iNso87, patuniek86, Anet85 lubią tę wiadomość

f2w39jcgk09ll9v9.png

Pikcia
Autorytet
358

Wysłany: 1 grudnia, 20:37
Cytuj | (3) | Zgłoś
Hej :)

U nas też dziś intensywny dzień :) Rano prasowanie, ogarnianie domciu; później pojechaliśmy do miasta na obiad i jeszcze do obuwniczego, żeby Dziewczynom kupić zimowe buty. Wróciłam padnięta, siedzę teraz na kanapie i odpoczywam :)

iNso, dziękuję za wpisanie wizyty - w piątek mam USG (na 10:30).

Reniferra, duża dziewczynka z Waszej Majci :)

Butterfly, dobrze Cię widzieć :) Bodziaki dla Zosi przesłodkie.

Butterfly 83, Reniferra, iNso87 lubią tę wiadomość

Butterfly 83
Autorytet
386

Wysłany: 1 grudnia, 21:18
Cytuj | (1) | Zgłoś
Makowe <3
Jak się czujecie? Wszystko ok?
Też się cieszę,że jestem, no i że wszystko idzie u każdej z Was w dobrym kierunku.
Ale stopień mojej nudy sięga właśnie apogeum i zaraz chyba coś mnie trafi. Koniec miesiąca zawsze mój mąż ma bardziej pracowity niż pozostały czas. Więc sama samiusieńka w domu.

Właśnie mi się przypomniało że prosił mnie aby zrobić rachunkowość i "zamknac" miesiąc. No ale już mi się nie chce , bo ta nuda mnie tak jakoś...zmeczyla. Jutro rano się za to wezmę przy kawie.

Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

Cudzie trwaj!
xnw40tc7yh8ps7g5.png

Norbi- 16.08.2003
Aniołek(7tc)- luty 2016 *
Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *

Makowe Szczęście
Autorytet
676

Wysłany: 1 grudnia, 21:31
Cytuj | (3) | Zgłoś
Już powoli czuję ciążę, w sensie jak długo chodzę to jestem mega padnięta. A trzeci trymestr przede mną.

Pokażę Wam co dziś zobaczyłam w sklepie :D wanienka z hydromasażem :D

1f4bdb2eb8db.jpg

nie miałam pojęcia, że takie cuda istnieją! My będziemy mieli najprostszą na świecie na stelażu.

Butterfly 83, iNso87, Marza89 lubią tę wiadomość

8599gov3ndlwwupd.png

Lenonki
Autorytet
552

Wysłany: 1 grudnia, 22:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Gorzej jak ktoś zainwestuje (pewnie niemałe pieniądze) w taka wanienkę, a potem okaże sie, że dziecko nienawidzi kąpieli hehe :P

Sana, obczailam te koszule u dolce sonno i wyglądają super przy takiej cenie! Zamawiałas juz jakaś? Ciekawa jestem jak z jakością.

Dziewczyny, gdzie kupujecie ubrania ciążowe? Chciałabym sobie kupić ze dwie wyjściowe bluzki, ale tez nie chce wydawać dużo kasy, bo to jednak tylko na chwilkę.

p19uflw1u5495m9f.png
PCOS + IO
05.2017 - początek starań
08.2017 - puste jajo płodowe
09.07.2018 - beta 199,7; 25.07 <3

Makowe Szczęście
Autorytet
676

Wysłany: 1 grudnia, 22:08
Cytuj | (1) | Zgłoś
Lenonki dwa tysiące zł. My byliśmy się z myślami co do dostawki a tu ludzie taką kasę wydają na wanienkę.

Z ciążowych ciuchów kupiłam spodnie i staniki, bluzkę z hm i sukienkę. A resztę rzeczy kupuję oversize żeby później móc z nich korzystać :)

Lenonki lubi tę wiadomość

8599gov3ndlwwupd.png

Reniferra
Autorytet
905

Wysłany: 1 grudnia, 22:19
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja też h&m mama zamawiałam parę rzeczy. W tym kurtkę zimową. Jestem zadowolona bardzo ;).

Czekamy na Maję <3
hchy90bv6mdjjtar.png

Reniferra
Autorytet
905

Wysłany: 1 grudnia, 22:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
A jak te staniki właśnie? To już takie do karmienia kupowałaś?

Czekamy na Maję <3
hchy90bv6mdjjtar.png

Ankakaranka87
Koleżanka
173

Wysłany: 1 grudnia, 23:37
Cytuj | (13) | Zgłoś
Hej dziewczyny, ja miałam mieć wizytę we wtorek, ale lekarz wyjeżdża na wakacje więc miałam wczoraj badanie. Mała waży już 1125 g :)

bbeczka91, Butterfly 83, iNso87, patuniek86, Reniferra, Sana, teverde, Makowe Szczęście, Lenonki, Kleopatra, Marza89, Izziee, Anet85 lubią tę wiadomość

f2w3k0s3urrfhuxu.png

iNso87
Autorytet
3717

Wysłany: 2 grudnia, 03:43
Cytuj | (1) | Zgłoś
Makowe czyli bedziesz miala Usg III trymestru juz?;D

Ayleen 7msc/IIItrymestr jest od 27+0 takze czekaj jeszcze pare dni ;)

Pikcia zwykle Usg? Czy polowkowe?

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 grudnia, 03:46

sXQyp2.png 8Lcgp1.pngXMJMp2.png

iNso87
Autorytet
3717

Wysłany: 2 grudnia, 03:49
Cytuj | (1) | Zgłoś
Lenonki napisała:
Gorzej jak ktoś zainwestuje (pewnie niemałe pieniądze) w taka wanienkę, a potem okaże sie, że dziecko nienawidzi kąpieli hehe :P

Sana, obczailam te koszule u dolce sonno i wyglądają super przy takiej cenie! Zamawiałas juz jakaś? Ciekawa jestem jak z jakością.

Dziewczyny, gdzie kupujecie ubrania ciążowe? Chciałabym sobie kupić ze dwie wyjściowe bluzki, ale tez nie chce wydawać dużo kasy, bo to jednak tylko na chwilkę.
Ja mam tez koszule od tego sprzedawcy. Kupilam granatowa do karmienia z sercem szarym na srodku. Do tej pory ja mam ;) takze nie jest zle jak trzyma sie juz kolejny rok. A kupowalam 3 lata temu.

A co do ubran to ja nie mam procz dwoch par dzinsow,nic ciazowego. Sweterki mam oversize albo takie,ktore mieszcza brzuch. ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 grudnia, 03:50

Butterfly 83
Autorytet
386

Wysłany: 2 grudnia, 07:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Widzę Inso że nie spałaś w nocy, i ja to samo. Obudziłam się po północy krótko i do 4.30 się kręciłam, a to gralam na phonie A to czytałam aż nad ranem mnie zmuliło. Dziś ok 7 już wstałam. Tak mam już około tygodnia, a później tylko łeb trzeszczy.

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 grudnia, 07:52

Cudzie trwaj!
xnw40tc7yh8ps7g5.png

Norbi- 16.08.2003

Butterfly 83
Autorytet
386

Wysłany: 2 grudnia, 07:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
No właśnie dziewczyny gdzie kupujecie, bądź kupowałyście koszule porodowe?
Za kilka dni mają być dostępne u mama ginekolog i chce porównać funkcjonalność i ceny z innymi firmami, żeby ewentualnie nie przegapić i kupić, albo zrezygnować i się zaopatrzyć gdzie indziej.

Cudzie trwaj!
xnw40tc7yh8ps7g5.png

Norbi- 16.08.2003

iNso87
Autorytet
3717

Wysłany: 2 grudnia, 08:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Butterfly 83 napisała:
Widzę Inso że nie spałaś w nocy, i ja to samo. Obudziłam się po północy krótko i do 4.30 się kręciłam, a to gralam na phonie A to czytałam aż nad ranem mnie zmuliło. Dziś ok 7 już wstałam. Tak mam już około tygodnia, a później tylko łeb trzeszczy.
Tak nie spalam do rana.. to troche na telefonie,to po 5 wlaczylam tv, to znowu telefon, pozniej juz Mala po 6 wstala to leze z Nia do tej pory ale juz po sniadaniu ;) zjadlysmy w lozku :D Kurde ja tez czuje,ze glowa mnie zaczyna juz bolec;/ nie wiem co to bedzie potem..

Sana
Autorytet
2054

Wysłany: 2 grudnia, 08:29
Cytuj | (2) | Zgłoś
Lenonki ja jeszcze tych koszul nie kupowałam, ale znajoma tak i była zadowolona z nich :) a wszystkie moje ciążowe ubrania mam z Lidla i h&m :
Edit: aaa, jeszcze mam dwie bluzeczki z Aldi ;)

Ankakaranka87 to kawał kobity już! :) gratulacje <3

No i dzień dobry przy niedzieli :) córka o 8 wstała, także nie pospałam za długo, ale praktycznie wcale w nocy jej kaszel nie męczył, także wyspane jesteśmy :)

Jakie plany na dziś?

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 grudnia, 08:48

Lenonki, Ankakaranka87 lubią tę wiadomość

ckai3e3kgejjrcxv.png
Julia <3 07.2015

patuniek86
Autorytet
2263

Wysłany: 2 grudnia, 08:36
Cytuj | (2) | Zgłoś
Dzień dobry Dziewczyny :-)

Wczoraj miałam fatalny dzień. Niestety 4 godziny z moją mamą wiąże się ze zmęczeniem psychicznym, jak i fizycznym...
Dodajmy do tego fakt, że poprzedniej nocy bardzo źle spałam, ze względu na tamtą globulkę i mamy wykończoną ciężarną...

W efekcie położyłam się spać przed 20. Z bólem głowy. Mąż z Młodą obejrzeli sobie film.
W sumie o 6 mogłabym już wstać, ale skoro wszyscy śpią, to co będę wstawać ;-)

I czuję się zdecydowanie lepiej :-) Przede wszystkim psychicznie ;-) Plus pimafucin nie ma efektów ubocznych :-D
Rano leżymy z mężem przytuleni, Pola się aktywowała :-) Położyłam mu rękę i tak zaczął obrywać, że się wzruszył :-)
A wczoraj wieczorem zawołałam Młodą i też położyłam jej rękę-Pola ją też wreszcie przywitała po swojemu :-D Młoda tylko westchnęła "ojej" i dostała drugi raz :-)

Na 12 jadę z Młodą do siostry, więc też odpocznę :-)

Butterfly, ja myślę o jednorazowej koszuli do porodu. Ale czytałam też bardzo dużo dobrego o Granatove. I wygląda rewelacyjnie, ale przekracza mój budżet.

Ankakaranka-super wieści i kawał życia W sobie nosisz :-) Gratulacje :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 grudnia, 08:45

Butterfly 83, Ankakaranka87 lubią tę wiadomość

07.09 - 62 milimetry i 163 uderzeń serduszka :-)
010ivfxmcqe8xd70.png
30.11/2017 - usunięcie zaśniadu w 10 tc :(
05/2018 - mamy zielone światło

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)