X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 623 1081

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katia a On w Urzedzie zarejestrowal,ze to Jego dziecko? Jak mu prawa cale odbierzesz to nie wiem czy mozna wtedy alimenty zasadzic. Ja mam teraz ograniczenie praw,jesli chodzi o Laure i zasadzone alimenty,ktore dostaje Mloda. Ale cos kojarze,ze jak chcialam odebrac calkiem prawa dla ojca biologicznego,zmienic naziwsko dla Mlodej i zeby moj aktualny Malz uznal Ja jako swoja to z automatu oczywiscie Jej alimenty sie nie naleza juz. Ale nie wiem czy jak same prawa zabierzesz to tez tak jest. Dobrze dopytaj.

    Edit.
    No i w moim przypadku zabranie calkiem praw do dziecka to cezka sprawa. To nie jest takie latwe. Chyba,ze On sam sie zgodzi odrazu.

    Tak, mała jest zarejestrowana se ma oboje rodziców. Prawnik nic nie wspomniał o tym co piszesz, twierdzi że można odebrac prawa i mam duże szanse na to bo mam dowody że dzieckiem się nie zajmuje i o alimenty se też można walczyć. Ale podpytam go o to tak jak piszesz, lepiej zapytać dwa razy

    age.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, to inny temat India. Myślałam, że do samej wagi się przyczepiła. Teraz mnie zaciekawiłaś bo wiele z tego co piszesz pasuje do nas. Ale to karmicie się pod górkę? Co zmienilyscie?

    india lubi tę wiadomość

  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India dziękuję, że tak super to opisałaś. Dało mi to do myślenia bo u nas przyrosty były po 60g na dobę i zrobiły się problemy z karmieniem, odrywanie, złość, ulewanie, ciagle ma katar. Teraz przypominam sobie, że nasza doradca też mówiła o pozycji pod górkę jako pierwszym „lekarstwie” na ból brzuszka. Spróbujemy teraz wyłącznie tak się karmić.
    Btw jutro mam tomografie brzucha i po niej nie mogę karmić przez dobę. Mam zrobione trochę zapasu w zamrażarce ale nie wiem czy starczy 😞 stresuje mnie to choć wiem, że niepotrzebnie bo od kilku porcji mm nic się nie stanie.

    Katia okropne co teraz przezywasz 😞 Życzę Ci dużo siły, żebyś wywalczyła sprawiedliwość dla siebie i małej. Nie chce się wierzyć, że faceci mogą być aż tak beznadziejni 😞

    india lubi tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia, mąż se może gadać, że nic nie zapłaci. A prawnik od razu złoży wniosek o zabezpieczenie roszczeń i sąd szybko wyznaczy datę na tę sprawę. Sam rozwód będzie później, ale płacić będzie musiał, skur...yn. Raczej nie na Ciebie, bo to sąd ustali przy rozwodzie. Ale na pewno na dziecko.
    Puść to z torbami.

    Dzisiaj idę z dziewczynami do lekarza. Katar małej zrobił się gęsty i przeźroczysty-już nie zielono żółty. Ten isonasin działa chyba cuda.
    Za to Młoda znowu kaszle, a twierdzi, e czuje pieczenie w klatce piersiowej. Niech lekarka sprawdzi, czy to nie infekcja. Alergolog dopiero 30 kwietnia.

    Ja też się wybieram do lekarza jutro wieczorem. Też już kaszle zbyt długo i mam zatkane ucho

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.karmiuszka.pl/kategoria/poduszki-do-karmienia
    Czy któraś z Was ma i poleca? Chciałam kupić jakby była do 100 zł, patrzę a tam 200 🤪 Mam wrażenie, że byłaby wygodna ale cena chyba jest przesadzona..

  • Katia89 Autorytet
    Postów: 623 1081

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj malutka miała szczepienia, wybralam te 6w1 płatne plus rotawirusy. Pneumokoki za dwa tygodnie. Aj ile było płaczu przy tym, serce pekalo. Później zasnęła jak aniołek z tego bólu i krzyku. Ja polecialam właśnie na wizytę po połogu do mojej gin a babcia została z Laura :)

    age.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia co za gnojek, puść go z torbami tak jak dziewczyny piszą!

    U mnie Laura dziś nieodkladalna, miała szczepienie na pneumokoki. Nie wiem czy przez to szczepienie czy przez brzuszek , ale marudzi i płacze co chwile ;/ w dodatku okazało się ze ma nalot w buzi i dostałyśmy nestatyne na 7 dni :/

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Tak, mała jest zarejestrowana se ma oboje rodziców. Prawnik nic nie wspomniał o tym co piszesz, twierdzi że można odebrac prawa i mam duże szanse na to bo mam dowody że dzieckiem się nie zajmuje i o alimenty se też można walczyć. Ale podpytam go o to tak jak piszesz, lepiej zapytać dwa razy
    No oczywiscie dopytaj. Moze u mnie to chodzilo o kwestie tego,ze moj Malz chcial przysposobic Laure i dac swoje nazwisko to wtedy juz alimentow Laura miec by nie mogla. W kazdym badz razie ja mam ograniczenie i alimenty.

    Edit.
    Z reszta tak jak napisalas, u Ciebie z gory bedzie sprawa wygrana napewno, dziecko niedawno co sie urodzilo i on nie zajmuje sie wogole. Ja dopiero jak Laura miala 2lata to sie rozeszlam i trudno bylo mi udowodnic,ze nie interesowal sie nia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 15:05

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teverde patrząc na te poduszkę to już wolę moją ciążowa w kształcie C z motherhood. Owijam się nią na siedzaco i mogłabym nawet Madzi nie trzymać przy karmieniu bo sobie może spokojnie leżeć i sama do piersi sięgać.

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest taka poduszka że na niej się siedzi? Jakby fotel? Ja mam kurę babci Dany i dobrze mi się karmi.
    Dziś u nas ciepło pierwszy raz :) zaliczyliśmy spacerek i plac zabaw. Mała marudna ale chyba skok u niej bo bardzo się zmienia. Dużo uśmiecha, ssie rączki itp.
    Spróbuję wstawić parę zdjęć z sesji :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/40e2571ac587.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/58965b91b5a8.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db02023ea697.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 18:44

    india, iNso87, lkc, patuniek86, Pikcia, Butterfly 83, Ksiazka1, 83xxx, teverde, Izziee, Makowe Szczęście, Lenonki, Marza89, Sana, Macy lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra śliczna masz rodzinkę :)

    Kleopatra lubi tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, nie mogę części zdjęć wstawić bo za duże :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra piekne zdjecia 😍😍😍
    Ja sie nie odzywalam jakis czas bo skonczyl mi sie abonament i nie moglam sie zebrac zeby wykupic. A poza tym mialam kilka ciezkich dni. Moja Laura placze calymi dniami od zeszlego tyg, dopiero piatek i pol soboty bylo ok, akurat dobrze bo mielismy gosci w sobote, wiec byl czas na ogarniecie, ale jak goscie przyszli to Laura caly czas glodna lub potrzeba ssania wiec pol imprezy spedzilam na karmieniu. Jeszcze w weekend jak maz byl to jako tako na zmiane ja uspokajalismy ale wtorek i sroda to juz siedzialam i plakalam z nia,wydaje mi sie ze to trwalo wiecznosc. A najlepsze ze placz sie zaczynal od rana jak maz wychodzil z domu a jak wracal 18-19 to jej przechodzilo. To bylo straszne, nic jej nie pomagalo, wydaje mi sie ze u niej jest problem z robieniem kupki. Dzisiaj kompletnie inny dzien, dlatego mam sile zeby pisac. Dzisiaj przespala caly dzien, tylko przerwy na karmienie a po karmieniu od razu spala na mnie, balam sie odlozyc. I ciekawe skad ta zmiana i co bedzie jutro.

    s9cmnt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra ale masz wspaniała duża rodzinę :) piękne zdjęcia :)

    Macy współczuję problemów. Ja nie wiem dziewczyny jak dajecie radę w takich momentach. My po szczepieniu mieliśmy gorszy dzień i już mocno się martwilam, że tak długo malutka płacze :( u mnie pierwszy raz taka sytuacja i to jeszcze niedługo trwało.

    Teverde ja też mam poduszkę C z motherhood i jestem zadowolona, faktycznie dziecko mogłoby samo leżeć, ja delikatnie podtrzymuje główkę dłonią i tyle.

    Katia89 powodzenia! Trzymaj się dzielnie w tej trudnej sytuacji.

    Macy lubi tę wiadomość

  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktorascz Was podaje debridat na jelitka? Widzicie poprawe? Mojej malej dokucza brzuch,bardzo placze przy bakach.

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra, super zdjęcia!

    Chyba nie, ta poduszka tylko pod ręce jest. Także ją sobie daruję. Niby też mam rogala ale on taki duży i nieporęczny jest.. Dam mu drugą szansę.

  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super ta kura! Pierwszy raz się z nią spotykam!

  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra prześliczne zdjęcia! 😍

    .
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis znow placz od 7 ale teraz wlasnie zasnela ciekawe na jak dlugo.
    Tez sie zastanawiam nad poduszka do karmienia, mialam taka ciazowa w ksztalcie L i miala byc do karmienia ale sie nie nadaje. Sa rozne te rogale, napiszcie na co zwrocic uwage.

    s9cmnt1.png
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    A to moja Laurka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 00:01

    patuniek86, teverde, Makowe Szczęście, Lenonki, Izziee, Pikcia, 83xxx, iNso87, Butterfly 83, Marza89, Ksiazka1, Sana lubią tę wiadomość

    s9cmnt1.png
‹‹ 1044 1045 1046 1047 1048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ