X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie te Święta wykonczły. W niedzielę byliśmy w restauracji, było mnóstwo ludzi i dzieci się bawiły - super miejsce. Jadła ładnie, trochę się rozgladała, trochę zdrzemnęła :) była przegrzeczna. My się wystresowaliśmy jak będzie. Wczoraj ja zrobiłam obiad. Od rana Małą zajmował się Tatuś a ja gotowałam. Żurek pycha, babka wyszła mi niebiańska polecam przepis Ani Starmach. I ulubiony mazurek Męża. Wieczorem po prostu padłam. Mamy problemy z wieczornym usypianiem, ile się nagimnastykujemy to nasze.
    Chc zacząć ćwiczyć, w pasie 87... Nie mogę patrzeć na ten brzuch. Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia?

    .
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 623 1081

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie tragiczne dni... Pełne kłótni, nerwów i szarpaniny... Wczoraj doszło nawet do rekoczynow 😥
    Niebawem idę do prawnika na umówioną wizytę.. Trzymajcie proszę kciuki żeby udało się osiągnąć to wszystko co chce. Wieczorem wolnej chwili napisze wam co udalo się ustalić.

    age.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się dzielnie Katia. I nie odpuszczaj. Jak możesz to walcz o orzeczenie o winie choćbyś chciała mieć to już za sobą. Moja mama do dziś żałuje, że zabrakło jej zaparcia.. Bądź silna!

  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 przesyłam dużo wsparcia! Walcz dla siebie i dla Was! Zostaw go w samych skarpetkach! 💪 Wiem, co to jest rozwód. Myślę, że nie zna się swojego Męża dopóki nie zaczyna się z nim rozwodzić. Masz w sobie tyle siły ile się nawet nie spodziewasz. Jeśli potrzebujesz dobrego prawnika (ona niestety tania nie jest) ale za to skuteczna :) były Mąż powiedział, że to walec, bo tak go rozjechała 💪

    .
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia trzymaj się i nie odpuść mu przypadkiem..

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia trzymaj się.
    U mnie święta średnio bo jakiś tak mało świątecznie. Maz pracował wiec beznadzieja...
    Lusia jesr super grzeczna już świadomie się czasem uśmiecha a nawet próbuje coś zagadać :D
    Waży 4500g woec bez szału, ale tyje swoim tempem.

    lkc, Butterfly 83, teverde lubią tę wiadomość

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe ale ślicznotka :)

    U mnie słaba noc bo Mikołaj miał rozwolnienie i ma czerwoną pupę i go boli :(Oli całe szczęście ok.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra ale Mikołaj już czuję się lepiej?

    .
  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen jak tam twoja rana po CC? Mnie chyba znowu zaczyna się bardziej paprac... Już prawie dwie buteleczki octaniseotu zużyłam. Mam dość i go odstawiam, a zamiast tego włączam propolis. Mam nadzieje że się poprawi.

    A Madzia od dwóch dni zmiana o 180 stopni. Nagle dłużej w nocy śpi, a w ciągu dnia daje się odłożyć do łóżeczka gdzie sobie spokojnie leży nawet i 40 min. Tyle że ma teraz troszkę katar i nie wiem czy ten spokój nie jest zwodniczy. Jutro ostatni raz przychodzi położna i zobaczymy ile przybrala.

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś mi chyba dziecko podmienil. Pola coraz bardziej wymagajaca sie robi ;) nawet na chwile nie chce zostac sama bo od razu krzyk.
    Skonczyla 10 tygodni wazy 4500g i niestety to za dużo. Przybiera ponad norme dlatego mam ja karmic glownie w pozycji naturalnej. Efekt poki co jest taki, ze je dłużej i częściej. Najlepiej jadlaby co godzine... juz nie wiem co robic. Z taka częstotliwością jej waga raczej nie wyhamuje

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne zdjecia maluchow <3

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny po Świętach 🙂 nie było nawet czasu na forum zajrzeć, ale już wracam. Zaległości nadrobione 🙂

    Ikc, Makowe - śliczne dziewczyny ❤️

    Katia - trzymaj się dzielnie kochana ❣️ nie mów, że on rękę na Ciebie podniósł? Eh ciężki czas przed Tobą, ale jeszcze trochę i wyjdzie dla Ciebie słońce 😘 bądź dzielna dla malutkiej 😘 trzymam kciuki żeby udało Ci się osiągnąć wszystko co chcesz 😘❤️

    Ja korzystam że Laura i Jula słodko śpią i oglądam Diagnozę 🙂 lubicie?
    Skończy się i uciekam spać, także już Wam życzę dobrej, spokojnej i przespanej (😃) nocy 😉💤🌙

    Makowe Szczęście, Izziee, Marza89, lkc, Butterfly 83, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia trzymam kciuki!

    Dziewczyny śliczne maluszki!

    India, a dlaczego za dużo przybiera? Karmisz Polę piersią na żądanie?

    U nas problemy z wypróżnianiem :/ Laura od 3 dni ma problem, wczoraj tak się zanosiła płaczem, że już nie wiedziałam co robić.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India 4500g w 10 tyg to za dużo?🤔
    moja Laura w 7 tyg ma 5400g 😂 i sama pierś 🙈 i nikt nie kazał mi karmić inaczej 🤔

    Katia trzymam kciuki! Bądź silna 💪
    Izzie trzymam kciuki za kupke 😉

    Śliczne foteczki dziewczyny 💕

    Izziee, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neonatolog powiedziala, ze powinno byc 20g na dobe a jest 50.
    Ja mam za duzy wyplyw mleka wiec mala zjada wiecej niz trzeba dlatego mamy zmiane pozycji aby sobie to kontrolowała. Tylko teraz ona chce czesciej :/
    Tak, u nas kp na żądanie

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza ale oni chyba jakos ten wzrost wyliczaja od najnizszej wagi, a u nas Polcia byla wiórkiem 2 kg ;)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India moja Laura ważyła tylko 20 g więcej od Poli, a teraz ma 5kg i nikt mi nie powiedział, ze to za dużo. Widzę, ze co lekarz to opinia, ale ja tam się cieszę ze mała przybiera więcej niż 20g na dobę.

    Marza89, Butterfly 83, india lubią tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci niektórzy lekarze to już nie mają do czego się przyczepić to chociaż do wagi dziecka. Karmione piersią i za dużo przybiera, co za durny wymysl. Ja bym nie ograniczała ilości karmien, ani pozycji. Jeszcze chwila to taki mądry lekarz będzie radził dać marchewkę żeby dziecko za dużo nie przytyło ;/ porażka.

    Marza89, Butterfly 83, iNso87 lubią tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziecko nie powinno przybierać 30 na dobę? Nie wiem czemu mi się tak zapamiętało.

    Jestem mega ciekawa ile waży nasza, a ważenie dopiero 29 kwietnia. Zaczęłyśny zakładać niektóre ubranka 62 🤩🎊 a zaczynałyśmy od 46 💪👌😊 oczywiście te numery ubranek, każdej firmy są inne ale i tak się jaram 62 😁

    Marza89, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    .
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-)

    Powoli będę Was nadrabiać.

    Od soboty jestem przeziębiona, a od wczoraj Pola znowu się ode mnie zarazila :-(
    Żółto zielony katar :-( Gdzie te przeciwciała w mleku, co?! :-(

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 1042 1043 1044 1045 1046 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ