X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94, nie porównuj innych usg do swojego. Każda ciąża jest inna, rozwijać się może w różnym tempie (oczywiście w jakichś tam normach czasowych). Moze byc tak ze poszła bys 3 dni później i byłby zarodek

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane mamuśki! Dołączam do grona marcowych ciężarówek :) Pierwszą kreskę zobaczyłam w niedzielę, potem z dnia na dzień ciut ciemniejszą, a we wtorek ciążę potwierdziła beta 42.9 :D Dziś rano zobaczyłam piękną grubą krechę na teście, a jutro rano robię kolejną betę, żeby zobaczyć czy wszystko ok. Jestem przeszczęśliwa, ale trochę jeszcze niedowierzam! Moje objawy to mdłości, choć w tej chwili trochę mniejsze, bolące piersi, duża ilość śluzu i straszna nerwowowość. W pracy ajchętniej rozniosłabym wszystkich na strzępy. Ze wszystkimi się kłócę, a nigdy taka nie byłam. Zawsze jestem potulna jak baranek. Nawet moi znajomi zaważyli, że coś ze mną nie tak :) :) I codziennie pobolewa mnie brzuch, najbardziej wieczorkiem. Będzie mi miło spędzać tutaj kolejne dni mojej ciąży, fajnie, ze jest z kim pogadać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 09:35

    Natka94, Lilcia, Marietta, wiecznie, AlsMum lubią tę wiadomość

    aohx3e3.png
  • Lilcia Przyjaciółka
    Postów: 118 84

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Kascok :)

    Fajnie, że grupa nam się rozrasta :)

    uwo9pc0zz2h4nj9k.png
  • b_girl24 Koleżanka
    Postów: 42 36

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wczoraj 11dpo zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreski! Powtórzyłam dziś rano i zobaczyłam znów dwie, bardziej wyraźniejsze! Nieśmiało chciałabym się dołączyć.
    Przewidywany termin mam na 9 marca według kalkulatora.
    Mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża, więc będę wdzięczna za każde wskazówki i porady od doświadczonych. Życzę Nam wszystkim spokojnych 9 miesięcy :)
    Póki co u mnie większych dolegliwości brak, no jedynie lekko pobolewa mnie brzuch na dole i bolą mnie piersi.

    PatSim, Lilcia, wiecznie lubią tę wiadomość

    3jgxvfxm563q4xrn.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94- u mnie też niepewne czy owu 13 czy kilka dni później, więc pewnie też młodsza ciut ciąża, nie ma co się stresować, za tydzień jakiś termin pierwszy zaklep, już napewno będzie widać konkrety :)

    b_girl24- gratulacje!! dopisuję Cię do listy, super, że dołączyłaś do nas :) pierwsza ciąża jest najciekawsza- wszystko jest nowe, fascynujące- to będzie piękny czas!

    kascok- bóle brzucha niestety też miewam, przynajmniej czujesz, że jesteś w ciązy ;) gratulacje! na kiedy kalkulator wylicza Ci termin? Beta 42 w którym dniu cyklu? Gratuluję, uwierz, uwierz- za chwilę jakaś stópka skopie Cie żołądek ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    b_girl24- gratulacje!! dopisuję Cię do listy, super, że dołączyłaś do nas :) pierwsza ciąża jest najciekawsza- wszystko jest nowe, fascynujące- to będzie piękny czas!
    i w pierwszej ciąży ma się na wszystko czas i można odpocząć gdy organizm się tego domaga ;)

    Marietta lubi tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecznie wrote:
    i w pierwszej ciąży ma się na wszystko czas i można odpocząć gdy organizm się tego domaga ;)

    O taaaak! :D nie wiedziałam jak ująć to, że dziecko nie plącze ci się pod nogami, nie targa za nogawkę kiedy piszesz post :D

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą- wiecznie- mamy dzieci w podobnym wieku, miesiąc różnicy ;)

    wiecznie lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • b_girl24 Koleżanka
    Postów: 42 36

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję,że wszystko z maluszkiem będzie dobrze i będę mogła jeszcze trochę popracować :) na szczęście mam spokojną,biurową pracę :)

    3jgxvfxm563q4xrn.png
  • Niki2095 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Wczoraj zobaczyłam dwie kreski, od razu poleciałam na bete - 189 :) owulacje miałam dokładnie 2 tygodnie temu w środe wiec wszystko się zgadza. Jednak z racji moich nieregularnych okresów (ostatni miałam 10 maja ;o) bardzo się ciesze, że w końcu się udało !!! Termin wg kalendarza na 7 marca :)
    Jestem od wczoraj tak podniecona, że aż się trzęse.
    Moje objawy to zawroty głowy, brak apetytu, wzdęcie i wiecznie mi sie dobija, temperatura 37 stopni.
    Jakie witaminki polecacie ?

    wiecznie lubi tę wiadomość

  • Lilcia Przyjaciółka
    Postów: 118 84

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki2095 wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Wczoraj zobaczyłam dwie kreski, od razu poleciałam na bete - 189 :) owulacje miałam dokładnie 2 tygodnie temu w środe wiec wszystko się zgadza. Jednak z racji moich nieregularnych okresów (ostatni miałam 10 maja ;o) bardzo się ciesze, że w końcu się udało !!! Termin wg kalendarza na 7 marca :)
    Jestem od wczoraj tak podniecona, że aż się trzęse.
    Moje objawy to zawroty głowy, brak apetytu, wzdęcie i wiecznie mi sie dobija, temperatura 37 stopni.
    Jakie witaminki polecacie ?


    Witaj Niki2095 :)

    Zazdroszczę Ci tego braku apetytu, bo ja to miałam taaaaki apetyt, że bym konia z kopytami zjadła. Tak jak mam zawsze przed okresem (pewnie od progesteronu) tylko dwa razy bardziej :D ale się ogarnęłam, bo wiem, że może się to źle skończyć :) np 30kg plus :)

    Ja biorę pregnę plus, ginikolog mi polecił.
    Biorę już od trzech miesięcy.

    uwo9pc0zz2h4nj9k.png
  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. W poniedziałek i wtorek 14 i 15 dpo 2 grube kreski=). To moja drga ciąża córa w lipcu skończy 2 latka. Termin wg owu to 5 marca, zobaczymy jak wyliczy gin. Jeszcze nie dzwoniłam chce raczej poczekać do 7-8 tyg żeby było już słychać serduszko. Pierwsze co to dziś umawiam sie do endokrynologa bo mam niedoczynność i trzeba hormonów pilnować. Z objawów to wrażliwe piersi, dużo śluzu, częste siusiu i senność.

    Pozdrawiam=)

    wiecznie lubi tę wiadomość

    Aga28
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b_girl24 ja też mam termin na 9 marca, natomiast myślę, że to się przeciągnie, bo owulacja spóźniła mi się w tym cyklu o prawie 2tyg... dlatego myślałam. że to będzie cykl bezowulacyjny i całkowicie odpuściliśmy... a tu proszę. Przypadkowe serduszkowanie i zaskoczyło <3 Betę 42.9 miałam w 10Dpo Toatalne zaskoczenie!!!

    aohx3e3.png
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki2095 wrote:
    Jakie witaminki polecacie ?
    Ja biorę Vita-miner Prenatal :)

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • Klaudy Koleżanka
    Postów: 50 32

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki drugiej bety! 3300:-D

    wiecznie, PatSim, Marietta, Lilcia lubią tę wiadomość

    p19udqk3nchjnfls.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kascok :)
    Super, że nas tu coraz więcej.
    Zrobiłam betę 539 :) w 33dc a więc 5 tydzień jak nic :)

    Klaudy, wiecznie, PatSim, Marietta lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja sie lekko przeziebilam :( Tak wychodzi bokiem praca w chlodni w lato... Jutro chyba nie pojde do pracy, chociaz wiem, ze beda tam wsciekli, bo sama zastepuje urlopowiczow i innych na chorobowym...

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum- oszczędzaj się! :) ważniejsze od wściekłych współpracowników jest Twoje dziecko :) Może weź kilka dni chociaż zwolnienia...

    KolorowyBalonik- beta suuuper wysoko :) gratulacje!

    Niki2095, Aga28- witajcie :) Aga- ja też chcę wizytę jak najpóźniej, nie mam jak w pierwszej ciąży takiej presji, żeby już coś zobaczyć :) Jak będzie serduszko 7-8 tc umówię się na normalną wizytę, a 4 lipca poproszę żeby nie robili usg.

    Niki- wysoka temperatura to dobry znak - wysoki progesteron- gratulacje!

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • muffynn Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przewidywany termin 02.03.2018 :) Jestem mamą niespełna rocznej córeczki ze Śląska. Mam nadzieję, że moja mała nie da mi mocno popalić ;) Na razie jak w pierwszej ciąży - bóle podbrzusza i jajników, trochę słabo jak mam gdzieś dłużej postać i większa wrażliwość na zapachy.

    ex2bgu1r5l9i413t.png
    f2w3csqv00i24plf.png
  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spałam od 16 do dzisiejszego poranka. Ciągle mi zimno. Jadę dziś do teściów, ale nie chwalę się USG. Co do zimna, lekarz mówi, że tak czasem może być.
    Dzidziuś był dla mnie zaskoczeniem, ale niesamowicie boję się, że coś pójdzie nie tak :( za tydzień pójdę na USG w moim rodzinnym mieście

    60wzjk3.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ