X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się trochę stresuje, bo to moja pierwsza ciąża i niby wiem, że normalne jest jak boli brzuch, ale nie wiem jaki to ma być ból. A łapie mnie co chwilę. Nie jest jakiś super intensywny, w podbrzuszu i trochę przypomina ból na @. Do tego wrażliwe i ciemne sutki. Brak apetytu na jedzenia, mimo, że ciągle głodna jestem i czasami takie lekkie nudności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 21:03

    Aga28 lubi tę wiadomość

  • Klaudy Koleżanka
    Postów: 50 32

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki bety 1560 :-D Objawy to bardzo wrażliwe sutki, ból podbrzusza i wzdęcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 21:11

    Natka94, wiecznie, Marietta lubią tę wiadomość

    p19udqk3nchjnfls.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bol piersi, zgaga, zimno i co dziwne od kilku dni źle spie. Ale dzisiaj już był szczyt wszystkiego. Obudzilam się o 3:20 i już nie zasnąłem. Mąż był bardzo zdziwiony.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem w stresie, to moja pierwsza ciąża.

    https://zapodaj.net/7b904bd7f46a4.jpg.html
    test z poniedziałku :) Quixx

    karakorum, Natka94, wiecznie lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tylko bolą piersi i coś się lekko dzieje w podbrzuszu, ale nie jak na okres. To bardziej pojedyńcze ukłucia, a nie ogólna masakra i rozstrojenie w brzuchu jak przed @.

    Jutro o 8 dzwonie do lekarza pytac sie o wynik poniedzialkowej bety... Juz sie troche stresuje :(

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo spojrzec na dwie kreseczki <3
    A to moje od soboty do poniedzialku :) Od 24 do 26 dc.
    https://naforum.zapodaj.net/images/f2897a4ae299.jpg

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Klaudy Koleżanka
    Postów: 50 32

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ze snem podobnie,wieczorem wcześnie zasypiam, a nad ranem się budzę i nie mogę zasnąć, zupełnie jak nie ja.To był pierwszy objaw,który wskazywał mi na ciążę. Przy poprzedniej miałam identycznie.

    p19udqk3nchjnfls.png
  • Lilcia Przyjaciółka
    Postów: 118 84

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie objawy już ustąpiły, co trochę mnie zdziwiło aż zrobiłam kolejny test (głupia) :D ale krechy wyszły jak malowane, dużo ciemniejsze niż wcześniej :)

    Najpierw bardzo bolało mnie podbrzusze, krzyż i piersi. Byłam ciągle zmęczona i chciałam spać. Wysypało mi całą twarz pryszczami - i to było w momencie zagnieżdżenia czyli ok. 3 tygodnia.

    A teraz już tylko bolą piersi :)

    Oby tak już zostało, bo jak słucham mrożących krew w żyłach opowieści o całodziennych wymiotach to lekko mi się nogi uginają :D

    karakorum czekamy na Twoją betę, napewno będzie piękna <3

    uwo9pc0zz2h4nj9k.png
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Ja się trochę stresuje, bo to moja pierwsza ciąża i niby wiem, że normalne jest jak boli brzuch, ale nie wiem jaki to ma być ból. A łapie mnie co chwilę. Nie jest jakiś super intensywny, w podbrzuszu i trochę przypomina ból na @. Do tego wrażliwe i ciemne sutki. Brak apetytu na jedzenia, mimo, że ciągle głodna jestem i czasami takie lekkie nudności.
    Spokojnie możesz brać no-spę. Ja prawie cały I trymestr poprzedniej ciąży brałam no-spę i magnez. Ogólnie to przez całą ciążę brałam z różną częstotliwością, bo później miałam np twardnienia brzucha i klucia. W tej ciąży też brzuch mnie pobolewa, ale dużo mniej i też biorę ten sam zestaw, tylko ilości no-spy mniejsze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 08:14

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    Jak u Was z objawami?
    Jest ciepło na dworze, a ja siedzę w domu pod kołdrą w dresie, zimowych skarpetkach i bluzie męża :O Jest mi niesamowicie zimno. Delikatnie bolą mnie piersi i krostki na twarzy mi wyskoczyły.
    U mnie ból brzucha, senność i trochę po zagniezdzeniu znaczne pogorszenie cery

    KolorowyBalonik wrote:
    Hej dziewczyny, ja również wczoraj i dziś robiłam testy- pozytywne :)
    Cieszę się na razie po cichu, bo ponad pół roku intensywnych starań, monitoringów boję się uwierzyć.
    Jutro pójdę na betę, zrobię tez badania tarczycy.
    Jestem mężatką od prawie 3 lat, mam 27 lat, pracuję w szkole jajako nauczyciel języka polskiego i historii :)
    Mieszkam na Podkarpaciu.
    Tsh w ciąży lubi skakać. Mi w pierwszej ciąży na samym poczatku z 1-z kawałkiem skoczylo do prawie 5 :/ . Teraz też chcę zrobić, ale wpierw wydebić chcę skierowanie od lekarza rodzinnego

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już jutro! USG i może zobaczę moje serduszko <3
    Przez całą noc było mi zimno, nie mogłam zasnąć, bo nie mogłam się zagrzać.
    Tradycyjnie spałam w dresach i zimowych skarpetkach :D Mąż oddał mi zimową kołdrę, a sam biedy spał pod kocykiem :)

    Lilcia, Marietta lubią tę wiadomość

    60wzjk3.png
  • Lilcia Przyjaciółka
    Postów: 118 84

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    To już jutro! USG i może zobaczę moje serduszko <3
    Przez całą noc było mi zimno, nie mogłam zasnąć, bo nie mogłam się zagrzać.
    Tradycyjnie spałam w dresach i zimowych skarpetkach :D Mąż oddał mi zimową kołdrę, a sam biedy spał pod kocykiem :)


    Natka 94, a w którym jesteś tygodniu i dniu, że możesz zobaczyć serduszko ?
    Ja będę u lekarza w 5 tygodniu i 6 dniu (4.07.) to też mogę juz zobaczyć ?

    uwo9pc0zz2h4nj9k.png
  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ostatnio nieregularny cykl, do tego przez tydzień miałam silną grypę żołądkową. Szczerze, to uwierz, ale weszłam do ginekologa sama (mąż czekał na mnie) i byłam w takim stresie, że nawet daty miesiączki ostatniej nie mogłam sobie przypomnieć :D Dlatego mam teraz co tydzień USG, i lekarka powiedziała że na jutrzejszym powinno bić już serduszko. Jak sama liczę to powinnam być w 6-7 tyg ciąży. Jutro dam dokładne info co i jak :)

    60wzjk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi TSH skoczyło z 1,2 na chwilę przed ciążą do 2,77 teraz. Dzisiaj dzwonie do endo, bo mi już kiedyś mówiła, że jak tylko będę w ciąży to się kontaktować, żeby zwiększyć dawkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    Miałam ostatnio nieregularny cykl, do tego przez tydzień miałam silną grypę żołądkową. Szczerze, to uwierz, ale weszłam do ginekologa sama (mąż czekał na mnie) i byłam w takim stresie, że nawet daty miesiączki ostatniej nie mogłam sobie przypomnieć :D Dlatego mam teraz co tydzień USG, i lekarka powiedziała że na jutrzejszym powinno bić już serduszko. Jak sama liczę to powinnam być w 6-7 tyg ciąży. Jutro dam dokładne info co i jak :)


    Ale to na kiedy masz termin, bo ja mam sam początek marca 2-3 i to 4 tydzień +4

  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminu jeszcze nie znamy.
    Liczyłam sobie na kalkulatorach to ja jednym pokazało że końcówka lutego, a na drugim sam początek marca. Wszystko zależy od tego kiedy miałam owulację. Bo nawet regularnej miesiączki od lutego nie miałam. Także cuda na kiju. Czytam forum i dziwię się, że byłam u gin a ona nie skierowała mnie na żadne badania... przez to mam tyle nie wiadomych... dlatego tak żyję jutrem

    60wzjk3.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniedziałkowa beta, czyli 26 dc - 84 :)

    Marietta, Lilcia, wiecznie lubią tę wiadomość

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim- w pierwszej ciąży brzuch mnie dłuuugo bolał i to uczucie jak przy mega intensywnej @, a nic złego się nie działo :) no-spa i magnez powinny trochę pomóc :)Mogę dopisać przy Twoim nicku date 2.03?

    KolorowyBalonik- witam i gratuluję! :) na kiedy wpisać Ci wstępnie termin? :)

    mała_ruda- cześć :) super, że dołączyłaś i oczywiście gratuluję :)

    Ja odświeżam stronę diagnistyki jak nerwus w oczekiwaniu na wynik bety ;) dzisiaj 3ci raz powtarzałam.

    24.03- 2,26
    26.03- 32,26
    28.03- ? :D


    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Zabka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 75

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :)
    W sobote zobaczyłam 2 kreseczki. Jestem juz po wizycie u lekarza poniewarz w listopadzie poronilam w 6 tyg. Termin z usg 27 luty natomiast z Belly 28 luty. Jednak blizej mi do marcowek bo wiem ze owu mi sie przesunela i mialam 13.06. Jak narazie pani doktor widziala embrion 0.28mm. dala kwas foliowy i magnez poniewaz wczoraj przed wizyta zauwazylam nitki krwi w sluzie i troche pobolewalmnie brzuch. Teraz cos o mnie. Za tydzien koncze 30 lat. Mam juz w domu 2 ksiezniczki. 4.5 i 9 lat. Z obiawow bardzo tkliwe piersi, lekkie mdlosci, wzdecia i sennosc. Mam nadzieje ze tym razem nie bedzie zadnych niespodzianek. Trzymam kciuki za wszystkie marcowe mamy :)

    88c53e3k19nfhznr.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka87 wrote:
    Witam sie i ja :)
    W sobote zobaczyłam 2 kreseczki. Jestem juz po wizycie u lekarza poniewarz w listopadzie poronilam w 6 tyg. Termin z usg 27 luty natomiast z Belly 28 luty. Jednak blizej mi do marcowek bo wiem ze owu mi sie przesunela i mialam 13.06. Jak narazie pani doktor widziala embrion 0.28mm. dala kwas foliowy i magnez poniewaz wczoraj przed wizyta zauwazylam nitki krwi w sluzie i troche pobolewalmnie brzuch. Teraz cos o mnie. Za tydzien koncze 30 lat. Mam juz w domu 2 ksiezniczki. 4.5 i 9 lat. Z obiawow bardzo tkliwe piersi, lekkie mdlosci, wzdecia i sennosc. Mam nadzieje ze tym razem nie bedzie zadnych niespodzianek. Trzymam kciuki za wszystkie marcowe mamy :)

    Gratulacje Żabko :) Też owu miałam w okolicach 13.06- i termin wyliczył mi się z belly około dnia kobiet ;) także będziemy trzymały kciuki za siebie nawzajem za jakiś czas ;) Zazdroszczę, że już trzecie z głowy będzie ;) na mojego przyszłego malucha czeka ponad roczny królewicz ;) Lekkie mdłości też mam, ale ból brzucha w końcu ustąpił i czuję się o niebo lepiej niż w pierwszej ciąży :)

    Edit- Zabka87- dopisuję Cię na listę- jakiś termin porodu orientacyjny mogę u Ciebie zaznaczyc? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 10:25

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ