X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z Sosnowca i okolic
Odpowiedz

Mamy z Sosnowca i okolic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukiwane przyszłe mamy z Sosnowca :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) melduję się :):)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana ale nas mało :) ale ważne ze jestescmy :)

    do jakiego gina chodzisz???

    Nynusia lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Mysłowic prywatnie dr. Wojcieszyn :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha słyszałm o nim od kolezanki własnie :)
    ja chodziłam do Gałązki teraz do Pietrsa w Sosnowcu

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gałązka podobno nie bardzo...ma złe opinie a tego drugiego nie znam :)
    Ja z polecenia poszłam i jestem bardzo zadowolona mimo, że jest baaardzo drogi.


    l22nhdgeccid541p.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też jestem z Sosnowca :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Jaworzna, witam ;)

    Dr. Wojcieszyna polecam gorąco, jest ordynatorem w Mysłowickim szpitalu nr 1 :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie zamierzacie rodzić ?

    Nynusia lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie w Mysłowicach :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to polecam Mysłowice :) sama tam niedawno rodziłam, jest bardzo fajnie. Co prawda męczyłam się 17h w skurczach i skończyło się wszystko CC, ale dziewczyny chwaliły sobie położne, które prowadziły porody do końca. KTG częste, położne chcą bardzo pomóc w ulżeniu bólu, warto ich słuchać. ZZO też bez problemu, ale najlepiej mieć wcześniej już zrobioną konsultację z anestezjologiem, aby było szybciej.

    CC - lekarz przyjechał błyskawicznie do szpitala, aby odbyć zabieg. Wszystko goi się bez problemu, blizna prawie nie będzie widoczna - fajnie zrobione cięcie przez dr.Włodarczyka. Opieka nad noworodkami i mamami była świetna. Dwa razy dziennie Pani Neonatolog bada maluszki, z chęcią wezmą malucha na noc jeśli mama chcę troszkę odespać. Sale są 3-4 osobowe, możliwość wykupienia VIP-Room, ale nikt nie może być z nami 24h (dlatego zrezygnowałam).

    Przyjaźnie nastawione pielęgniarki, lekarze też. Najwazniejsze, że są bardzo pomocni i służą radą. Może szpital z zewnątrz nie jest jakimś full wypasem, ale dla mnie najważniejsza była opieka.

    Nynusia lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Gałazki byłam zadowolona jako ze specjalisty prowadził mi moją pierwszą ciąze 6 lat temu teraz tez chciałam ale ze jestem na L4 a on zażyczył sobei prywatne wizyty co 2 tyg to jakoś mi sie nie usmiechało płacić 100zł dlatego zmieniłam :)

    ja bede rodzić w sosnowcu w 1 jest ok porodówka fajna nowa sa piłki, drabinki prysznice sale poporodowe tez ok położne super jak leżałm na patologii były naprawde pomocne

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zrezygnowałam z Sosnowca na rzecz Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie... zachęcają każdą pacjentkę do rodzenia w zoo mają kilku anestozjologów więc nie ma obawy że nie dostanie się znieczulenia.. ponadto szybciej zapada dzięki temu decyzja o ewentualnej cesarce.. mają też bezpłatną szkołę rodzenia ..i bardzo dobrze wyposażony oddział neonatologiczny

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety ze szpitalem nr 1 mam same negatywne wspomnienia więc nie zmierzam nawet myśleć o porodzie tam.

    Co do Mysłowic to miałam okazję 2 razy przyglądnąć się jak funkcjonuje i jestem pozytywnie nastawiona do tego szpitala więc opinia Angelci mnie tylko w tym utwierdziła oczywiście jeśli wszystko będzie nadal w porządku :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jestem z Sosnowca ale mój synek już jest na świecie :) mogę podzielić się doświadczeniami :) Chodziłam do Dudkiewicza ale zmieniłam go na całe szczęście na Adamczyka z Bonifratów i tam rodziłam - jestem zadowolona :)!

    Nynusia lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ