X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z rocznika 91
Odpowiedz

Mamy z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam wątek, ponieważ staraczki z rocznika 91 uważam, za najlepszy wątek na staraniach :)

    A w ostatnim czasie sporo tych przyszłych mam z rocznika 91 się zrobiło i tu grzejemy dla pozostałych miejsce, żeby szybko dołączyły :)

    tym_janek, Loczek2018, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem! :D

    Super pomysł <3

    Marta..a lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się :D

    Marta..a, tym_janek lubią tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkraczam i ja :D i czekamy na kolejne nasze fasolki :)

    Marta..a lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. ☆

    Marta..a lubi tę wiadomość

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dopiero przyszłą mamą, ale dołączę! ;-)

    Marta..a lubi tę wiadomość

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierniczka wrote:
    Jestem dopiero przyszłą mamą, ale dołączę! ;-)


    Jak my w większości :) w sumie można było nazwać ciężarówki :D
    Ale w sumie mamami już jesteśmy, tylko nasze dzieciaki są w brzuchach ;)

    nie wiem jak na innych wątkach, ale tylko przypominam że jutro w lidlu są ubranka dla noworodków i ciężarnych, ja zamierzam podjechać bo jak widzę ceny tych ubranek to się załamuję tymi cenami. No i wyglądają na takie bezpłciowe te ubranka, a nie same róże albo niebieskie :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zamierzam pojechać. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na basenie na który chce chodzić. Kobiety od 18tc tam chodzą. I muszę mieć zaświadczenie od lekarza. :)

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 623

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża potrwa jeszcze 8 dni, ale jeszcze się melduję :) I czekamy na dziewfzyny z wątku staraczkowego!

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Moja ciąża potrwa jeszcze 8 dni, ale jeszcze się melduję :) I czekamy na dziewfzyny z wątku staraczkowego!

    Ojej to już końcówka u Ciebie. :D stres jest ?

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 lutego 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Jak my w większości :) w sumie można było nazwać ciężarówki :D
    Ale w sumie mamami już jesteśmy, tylko nasze dzieciaki są w brzuchach ;)

    nie wiem jak na innych wątkach, ale tylko przypominam że jutro w lidlu są ubranka dla noworodków i ciężarnych, ja zamierzam podjechać bo jak widzę ceny tych ubranek to się załamuję tymi cenami. No i wyglądają na takie bezpłciowe te ubranka, a nie same róże albo niebieskie :)

    Dzięki za info <3 To już wiem co jutro robię :D

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 623

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.03 mam zaplanowaną cesarkę - ulozenie posladkowe. Szczerze mowiac nie moge sie doczekac. Całą ciaze przechodzilam bajecznie, do 26 tc w ogole nie czulam ze jestem w ciazy (i nie mialam brzucha), ale od parunastu dni moj organizm protestuje... Gdyby nie ulozenie mojej princzipesy, to tanczylabym, uprawiala duzo seksu, pila herbatke malinową i robila wszystko inne, co robi sie na wywolanie porodu :P

    Dziewczyny polujcie na promocje w HM. Tam kupilam 80% ciuszkow, zanim jeszcze znalam plec ;) Wszystko w bezach, bielach i szarosciach. Rozmiar 68 kupowalam juz np. w Reserved, bo bylo mi jakos tak za szaro, a tam mają takie fajne kolorowe ciuszki.
    Za pozno zreflektowalam, bo tak kupilabym tez w C&A. Ale dalam juz sobie zakaz na ciuszki.
    A Lidl jest chwalony wszem i wobec. I faktycznie mają super jakosc i ceny tez ok.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, można dołączyć? Też jestem rocznik 91 :-). Co prawda już dużo ciąży mi nie zostało :-P.

    Faktycznie Lidl ma dobre jakościowo ciuszki. W h&m też sporo kupiłam i tam wszystko takie uniwersalne. Polecam jeszxze Pinokio i Escallante - fajna jakość, przystępne ceny :-).

    tym_janek, PLPaulina lubią tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 lutego 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że możesz dołączyć :)

    Jak byłam w h&m to nic z tych malutkich nie było przecenione :( chce kupić niezbędne minimum więc chciałabym moc sobie "pomacac" niż zamawiać przez Internet. Pinokio i escallante mam już w zakładkach:D tylko tam trzeba zamawiać więc czekam na czerwiec z takimi sklepami. W mieście moim rodzinnym jest jeszcze outlet cocodrillo i można kupić ich ubranka po 10zl więc też czekam co moja mama tam upoluje:)

    Zazdorszcze wam już końcówki dziewczyny ale coś czuję że jest tak samo stresująca jak początek. Mój mąż właśnie dostał olśnienia jak braliśmy prysznic i pierwszy raz zobaczył że trochę brzuch już mi wystaje :D tak się wzruszył że ja aż się wzruszyłam jego reakcja :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 21 lutego 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja! To moje drugie dziecię:)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 lutego 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż oszalał odkąd zobaczył pierwszą fotkę usg w poniedziałek. Na dobranoc już nie tylko daje mi buzi w usta ale też w brzuszek mimo, że absolutnie nic nie widać. A dziś to nawet mieliśmy taką sytuację:

    On (do mojego brzycha): Jak tam maluchu, słyszałem, że serduszko Ci szaleje.
    Ja (do mojego męża): Wiesz, że on jeszcze nie ma wykształconego słuchu i cię nie słyszy?
    On (do mnie): Rośliny też nie słyszą a lepiej rosną jak się do nich mówi.
    Ja: Rośliny, wydychanie CO2 podczas mówienia, proces fotosyntezy... coś ci to mówi?
    On: Ja tu się staram nas przyzwyczaić, żeby gadanie do Twojego brzucha nie było dziwne i krępujące, a ty wymyślasz...
    Ja:...
    On (znów do brzycha): Widzisz, mama wymyśla.

    Kurtyna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 23:15

    lollla7, darika lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 lutego 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odwiedzałam ostatnio moje przyjaciółki dwie- świeżo upieczone mamuśki, jak wpadlam w ubranka w sklepie to prawie siłą mąż mnie wyciągał, taaaaaakie slodkości :D

    Czesc Darika, pamietam jak opowoadalas swoją historię na wątku staraczki z rocznika 91, Ale minęło szybko!

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy zaczęłyście kupować ubranka dla maluszków? Ja już najchętniej bym kiedyś wpadła, ale na razie się wstrzymuje i nie wiem, kiedy możnaby już, bo też nie chce zapeszać :D Mi zawsze podobały się w H&M, a ostatnio odkryłam NewBie by KappAhl - same cudowności.

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 22 lutego 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS. Ja wczoraj na fejsbuczku wysłałam do mojego Męża zdjęcie niemowlaka w koszulce: Ja + Mama = Spłukany Tata, on już wie, że to idealnie o Nas :D

    lollla7, Cukierniczka, tym_janek, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ