X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy wczesniakow
Odpowiedz

Mamy wczesniakow

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dziekuje za linki. Power pumping musze doczytac o tym bo nie nic o tym nie wiedzialam. Swoja droga czy patrzycie przy kp co jecie?. Podobno nie istnieje dieta matki karmiacej. Jak radzicie sobie z bobasami w te upaly?. Moje dziecko od ponad 2 tyg przesypia cale noce. Wczorwj jak ja nakarmilam cycem w dzien spala z 4 h co jej sie malo zdarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja wlasnie zauwazylam ze jak mam okres to mam duzo mniej mleka lapie sie na tym juz 2 miesiac. W tamtym to kupowalam mleko sztuczne bo bylam przekonana ze tyle. Ten miesiac taki sam mam malo mleka a czy po okresie wroci moja ilosc. Zobaczymy

  • Mama kama Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lipca 2022, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy kupowaliście już ubranka na www.tinybaby.pl?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ