X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy 2019 z Warszawy
Odpowiedz

Mamy 2019 z Warszawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera wrote:
    Ogólnie próbowałam wybrać prowadzącego w Medicover lub CM Damiana ale bez szału jeśli chodzi o jakość lekarzy i dostępność w dogodnej lokalizacji

    Czemu chcesz rodzić prywatnie? Boisz się o standardy opieki okołoporodowej? Jeśli tak to mogę Cię pocieszyć, że dobra opieka poporodowa jest w kilku szpitalach, np. Madalińskiego, Praskim czy na Wołoskiej :) - o tych mam info od moich najbliższych :)

    Anet85 wrote:
    Witam dziewczyny ja mam poród na koniec lutego/początek marca. Najbliżej mam Szpital Bródnowski, ale zastanawiam się też nad Szpitalem na Starynkiewiczna? Macie może jakieś opinie na temat Starynkiewicza - chciałabym mieć vbac.

    Hej Anet!
    Vbac jest możliwy asbosultnie w każdym szpitalu w Warszawie, ważna jest tylko Twoja wola i brak jakichś drastycznych przeciwwskazań typu rozchodząca się blizna :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    A ciaze prowadzę ulw Medicoverze u dr Jacka Maxiejewskiego. Przymuje on na Tarchominie i w Alejach. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i przez aplikację Medicover. Sam z siebie lekarz malo mówmy ale profesjonalny i mam do Niego bardzo duże zaufanie. Jest bezproblemowy i robi USG na każdej wizycie plus duża kultura osobista- brak spóźnien oraz pomaga wstać z fotela czy leżanki i Mąż ze mną wchodzi bez problemu do gabinetu.


    Przybijam piątkę - też prowadzę ciążę w Medicover u dr. Maciejewskiego. Jest w porządku, ma w gabinecie aparat USG (co nie jest normą w Medicover)ale równocześnie chodzę na NFZ do poradni przyspitalnej na Starynkiewicza i jednak większe zaufanie mam do nich.

    Papapatka lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila_88 wrote:
    Kogoś jeszcze polecacie?

    Z całego serca polecam lek. Bartosza Godka z poradni przyszpitalnej na Starynkiewicza. Przyjmuje w ramach NFZ. Jest dokładny, zawsze wszystko sprawdza, czyta kartę, pamięta pacjentki, jak ma jakiekolwiek wątpliwości to nie boi się konsultować z kolegami/koleżankami. Ufam mu w 100% i polecam.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem mamą z kwietnia 2018, jeszcze nie w ciąży ale jak dobrze pójdzie to koniec 2019 będzie też nasz :)

    Mogę przycupnac? Ja pod Warszawa;)

    Anet85 rodzilam na Starynkiewicza jak masz pytania to odpowiem;)

    A ja szukam nowego lekarza. Najlepiej praga południe, praga północ, Targówek? Ktoś coś?

    KasiaLukasia mialam doczynienia z Godkiem, a wiesz może czy gdzieś jeszcze przyjmuję prócz szpitala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 21:05

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 2 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:

    KasiaLukasia mialam doczynienia z Godkiem, a wiesz może czy gdzieś jeszcze przyjmuję prócz szpitala?

    Nie mam pojęcia :( Chodzę do niego w ramach NFZ do poradni na Starynkiewicza.

    Ale, ale... Na stronie "znany lekarz" znalazłam info, że prywatnie przyjmuje w Premium Medical, przy Rondzie Wiatraczna. Czy to prawda, nie wiem. Trzeba byłoby tam zadzwonić i zapytać.



    Nynka lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się obecnie przeprowadziłam trochę w stronę Łodzi, ale przez ostatnie 4,5 roku mieszkałam w Ząbkach. Moją lekarką prowadzącą ciążę jest Aleksandra Orzechowska (ginekolog endokrynolog), chodzę do niej prywatnie w Ząbkach, ale przyjmuje też na Rembertowie z tego co wiem i pracuje na oddziale w szpitalu w Wołominie. Mogę z czystym sercem polecić, sympatyczna i kompetentna. Mam z nią kontakt również telefoniczny, odpowiada na smsy, jeśli między wizytami mam jakieś pytania. Też ma usg w gabinecie, na każdej wizycie sprawdza czy wszystko ok.

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Leira akurat tak się składa ze mam to w pakiecie.
    Jednak rozważam równiez Madalińskiego, Żwirki i Żelazną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 17:14

  • Brunetka Autorytet
    Postów: 357 134

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja mam wstępnie termin na październik- czy macie jakieś opinie o szpitalu na Żwirkach? Czy wiecie może jak znaleźć listę lekarzy tam pracujących na położniczym?
    Jak coś to dwa lata temu rodziłam córkę w szpitalu Orłowskiego- gdyby ktoś był zainteresowany mogę coś opowiedzieć :)

    w4sqdqk37ek35kuj.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1164 1194

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Przybijam piątkę - też prowadzę ciążę w Medicover u dr. Maciejewskiego. Jest w porządku, ma w gabinecie aparat USG (co nie jest normą w Medicover)ale równocześnie chodzę na NFZ do poradni przyspitalnej na Starynkiewicza i jednak większe zaufanie mam do nich.

    No ja się teraz z Nim widzę w sobotę na wizycie popologowej. Ciaze poprowadził mi IDEALNIE, płeć jak go zapytałam ok 20 tyg to stwierdził że w gabinecie ma słaby sprzęt, ale "na chlopca to nie wygląda". I u Niego robilam USG III trymestru i USG "po 32 tyg". Tydzień przed porodem na usg powiedział ze waga 3130 g. A urodziłam 3230 g, wiec idealnie. Juz nie mogę doczekać się soboty aż on mne obejrzy po tych wszystkich innych na inflackiej...

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie czytać takie opinie o swoim lekarzu :) To dodaje otuchy. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zosi :)

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1164 1194

    Wysłany: 6 marca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Fajnie czytać takie opinie o swoim lekarzu :) To dodaje otuchy. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zosi :)

    Dziękuję.
    Wiesz in jest malomowny i specyfuczny ale jak mówi ze jest ok to jest ok. Jak wizyta trwa 10 min to tyle starczy nie trzeba więcej. Koło 30 tyg juz razem w gabinecie zartowalisty.
    Moja Bratowa tez u niego prowadziła ciaze i wszystko było ok.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam raz u tej Radzikowskiej na usg teraz tez idę do niej na polowkowe. Co do porodu myślę o Madalinskim lub Brodnowskim. Szczególnie z cc. Ciekawe czy przyjma w Brodnowskim bo mam najbliżej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ