X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy 2019 z Warszawy
Odpowiedz

Mamy 2019 z Warszawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Zapraszam drogie forumowe koleżanki w ciąży z Warszawy do dzielenia przemyśleniami i poradami oraz wymiany spostrzeżeń odnośnie prowadzenia ciaży w centrach medycznych i porodu w szpitalu w stolicy :)

    Mój poród maj 2019, jestem również aktywną mamą 4,5 letniej córy :) miło mi

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem z Wawy. Mi wypada poród w sierpniu :) wizytę u ginki mam 7 styczeń. Musze jeszcze się zapisać do poradni gineg.

    Pantera lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, poród w lutym :) Mama 4 letniej córeczki :)

    Pantera lubi tę wiadomość

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1181 1220

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również poród w lutym, pierwsza ciąża
    Prowadze w Medicoverze :)

    Pantera lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już u Was niedługo będą dzieci :) moja ginka pracowala na Ochocie teraz się przeniosła do medispace. W sumie lepiej bo mam bliżej do niej. Pracuje też w moim rodzinnym mieście :) jak się czujecie dziewczyny? W ktorym tyg. Dowiedzialyscie się jaka płeć ? Znacie poradnie ginekolog. Na Wołoskiej? :)

    Pantera lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja czekam na syna, rodzę na początku czerwca :)

    Ja prowadzę ciążę w Babka Medica koło Arkadii u dr Radzikowskiej. Wspaniała babeczka, polecam każdemu :)

    Pantera lubi tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1181 1220

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni z tego co kojarzę na woloska to tylko donoszone ciaze, nie mają zbytnio sprzętu dla wcześniaków i "cięższych" przypadkiw. Pracuje tam jako położona mojego męża mamy koleżanka i myślałam żeby tam rodzic prze chwile. Ale jednak wybrałam inflancka (bliżej i wyższa referencyjność). Podobno ten szpital zdziadzial jak zaczął być dostępny dla wszystkich ale tylko z opowieści to wiem.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1181 1220

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciaze prowadzę ulw Medicoverze u dr Jacka Maxiejewskiego. Przymuje on na Tarchominie i w Alejach. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i przez aplikację Medicover. Sam z siebie lekarz malo mówmy ale profesjonalny i mam do Niego bardzo duże zaufanie. Jest bezproblemowy i robi USG na każdej wizycie plus duża kultura osobista- brak spóźnien oraz pomaga wstać z fotela czy leżanki i Mąż ze mną wchodzi bez problemu do gabinetu.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę ciąże w Lux Med, doktor Janik.
    Rodzic będę w Orłowskim jak córkę. Mam tam koleżankę, asyatuje przy cc, ale jak rodziłam naturalnie to była pomocna bo jej koleżanka rodzi, więc czułam się zaopiekowana :)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sąsiadki
    Również prowadzę ciążę w Medicover u dr Połujańskiego.
    W lux med pierwszą ciążę prowadził mi dr Piasny, bardzo fajny, dwie znajome z pracy u niego rodziły i wychwalały :)
    Zastanawiam się nad porodem na Madalińskiego lub Żwirki, ewentualnie w szpitalu Medicover

    Ogólnie próbowałam wybrać prowadzącego w Medicover lub CM Damiana ale bez szału jeśli chodzi o jakość lekarzy i dostępność w dogodnej lokalizacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 20:33

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiej dzielnicy jesteście i kiedy poród macie dziewczyny? :)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)
    Córka 3 lata i 8 m-cy, teraz termin w lipcu. Ciążę prowadzę u dr Wrony. Jeśli wszystko będzie dalej szło dobrze będę rodzić w Bielańskim albo na Karowej. Bielanski mam pod nosem i tam rodzilam córkę A na Karowej pracuje mój gin.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ursynów i koniec maja poród :)

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja mam poród na koniec lutego/początek marca. Najbliżej mam Szpital Bródnowski, ale zastanawiam się też nad Szpitalem na Starynkiewiczna? Macie może jakieś opinie na temat Starynkiewicza - chciałabym mieć vbac.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę. Koleżance się udało vbac na Żwirki :)

    Anet85 lubi tę wiadomość

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja nie z Warszawy, ale najbliższa okolica. Termin wypada mi na wrzesień. Polećcie proszę lekarza, za krótko tu mieszkam, żeby ich znać :D

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Ja nie z Warszawy, ale najbliższa okolica. Termin wypada mi na wrzesień. Polećcie proszę lekarza, za krótko tu mieszkam, żeby ich znać :D
    Bardzo, bardzo polecam dr Radzikowską, przyjmuje w Babka Medica. Posiada wszelkie certyfikaty i jest ciepłą lekarką, która wszystko cierpliwie tłumaczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 18:57

    gann3e3k131pma53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na NFZ też przyjmuje?

  • mila_88 Ekspertka
    Postów: 129 125

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    Bardzo, bardzo polecam dr Radzikowską, przyjmuje w Babka Medica. Posiada wszelkie certyfikaty i jest ciepłą lekarką, która wszystko cierpliwie tłumaczy :)

    Kogoś jeszcze polecacie?

    2019.11.14 dwa bijące serduszka
    2019.12.27 dziewczynki;)
    2020.06.18 po drugiej stronie lustra;-)

    ponad 4 lata starań; 2019.02. poronienie 9tc
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Witam dziewczyny ja mam poród na koniec lutego/początek marca. Najbliżej mam Szpital Bródnowski, ale zastanawiam się też nad Szpitalem na Starynkiewiczna? Macie może jakieś opinie na temat Starynkiewicza - chciałabym mieć vbac.
    Rodziłam w Bródnowskim w maju, porodówka super, opieka poporodowa zależy na kogo się trafi ale nie jest źle. Warunki świetne. Jak masz blisko to polecam :-)

    Anet85 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ